בושה בושה
7.12.10 חברי מועצת עיריית הרצליה מגיבים לדברים על הטיילת החדשה. מדוע נמוך, שקרי ולא ראוי

בעקבות דברים שכתבתי על הטיילת החדשה, זכיתי לתגובה  נזעמת מצד חברי מועצת עיריית הרצליה יוסי שפרוט ;  יריב פישר. בעוד חבר המועצה יוסי שפרוט, כתב דברים בסיסיים אודותי שאינם אמת, הרי שפתו הייתה סבירה ותגובתו רצויה, הגם שלא הסכמתי עם תוכנה. לעומת זאת, יריב פישר לא הרבה במלים, אך  השתמש בשפה נמוכה, פוגענית שאינה ראויה לאיש ציבור.  יריב פישר דרש כי לא אפנה אליו יותר וכי הוא אינו רוצה לקבל דואר. אפילו טען כי משלוח דואר אליו אסור על-פי החוק. הבלים !

 על: הטיילת החדשה על חוף הים - הרצליה 29.11.10  בלוויית תמונות.

 

ראיתי לנכון להביא את ההתכתבות ביננו, להראות לתושבי הרצליה, מי הם נבחריהם...

 

 

ליריב פישר שלום,  29.11.10

הריני מאשר את קבלת הדוא"ל.  בתשובה לפנייתך ודבריך הריני להבהיר:

 

אתר בושה אינו ממומן על-ידי אף אחד זולת כיסי הפרטי.  אתר בושה הוא רק שלי, בלא שותפות או מעורבות של אף אחד. לא ארגון ולא גורם אחר.

אכן,  לפני חודשים ספורים הסכמתי  להכניס באתר בושה,   בנרים פרסומיים, אשר אמורים לתת לי הכנסה מסוימת.  אין לי כל מעורבות, קשר או גישה אל המפרסמים.  כל הפרסום נעשה בידי חברה שזה עיסוקה.   אין בהכנסות בפרסום , לכסות אפילו חלק מהוצאות האתר והפעולות שלי הכרוכות בהשגת המידע והמטרות שאני פועל למענן.  (אגרות  בתי-משפט,  אגרות בקשת מידע וכו').

מכאן, דבריך כי אני מפעיל אתר ממומן, הנם דברי הבל  ומעידים על תפישת עולמך ופועלך כנבחר ציבור.

באשר לדבריך  כלפי, אותם דאגת להפיץ ברבים: "חבל על המאמץ לדבר עם קיר עיוור",  "דברי השיעמום הבכייני שלך",  הרי אין ספק כי דברים אלה מעידים על רמתך ואופייך  כנבחר ציבור....

 

במחשבה  נוספת  ולאחר  עיון במקורות  -  דבריך  כלפי, בענין 'קיר עיוור' – הם מחמאה עבורי.

 

באשר לדבריך כלפי -  'דברי השיעמום הבכייני שלך',    -  אכן,  אני מביא באתר בושה דברים עניינים בנושאי  שחיתות שלטונית, עוולות שלטוניות,  ואני גאה על כך, שאינני מתבל אותם בנושאים אישיים של אחרים.  אם תקרא את החלקים האחרים באתר בושה (טיולים, אהבת הארץ וכו'),  ואם  הייתי חושף את מאות מכתבי הציבור אלי,   הייתה רואה שדעתך  גם אם הנה כנה, הנה דעה שולית  ודעת מיעוט.


אכן נוכח דרך פועלך ותפישתך את מעמדו ודרך פועלו של נבחר ציבור, אני בהחלט חושש  ותוהה בדבר  להתנהלות החברה  לפיתוח התיירות בהרצליה,  שאתה עומד בראשה, שהיא חברה עירונית, הממונת והמופעלת בכספי תושבים, שאני ביניהם.

מכוונתי לבחון את הדברים מקרוב יותר, לדאוג כי פעילות חברה זו תהיה שקופה לציבור התושבים וכי  אנו התושבים, נדע מה נעשה שם, מדוע ואיך. 


דרישתך כי לא אשלח לך  מיילים נוספים,   אינה ראויה.   (מספר הפניות שלי, אל חברי מועצת העירייה, הנו קטן יחסית להיקף הביקורת ופעילות המועצה).


מכוונתי להמשיך בעבודת הבקרה האזרחית שאני עושה על  גופים ציבוריים, לרבות עיריית הרצליה ותאגידים שבבעלותה.  כל עוד אתה נבחר ציבור או נושא משרה בחברה עירונית,  אינך יכול למנוע  פניות או כתיבת מכתבים אליך בנושאים שבתחם תפקידך הציבורי .

אתה יכול שלא לקרוא את הכתוב, אך הוא בחזקת מידע שהובא לידיעתך, על המשמעויות המשפטיות והציבוריות מכך.    אם אין ברצונך לקבל ביקורת או פניות של הציבור, תפסיק להיות איש ציבור ואל תעבוד בחברה ציבורית. ממילא איני עוסק בעניין אישי כלשהו, אין  לי מושג ועניין בהם ואיני פונה אליך בעניינים אלה. 


אני סבור כי פועלך הציבור למען תושבי העיר לוקה. לדעתי, כחבר מועצה אינך פועל באופן הראוי למען תושבי העיר ואת דעתי לגבי דרך עבודתה של מועצת עיריית הרצליה בנושאים כאלה או אחרים,  עד כמה שעסקתי בנושא, ביטאתי ברבים.

 


בברכה
אריה גבע

From: Yariv-Alfa Club [mailto: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת ]
Sent: Monday, November 29, 2010 8:50 AM
To: 'אריה גבע'
Subject: RE: עו"ד יריב פישר, הוצאת לשון הרע, התנהלות לא ראויה של נבחר ציבור

מר גבע שלום,
יש לי סבלנות ורצון נתינה לכל תושב בעיר.
אתה לעומת זאת מפעיל אתר ממומן ומשווק בו אתה משקיע ומרוויח כסף מפרסום.
בהמשך לר"מ איני מעוניין לקבל ממך מיילים נוספים.
תודה,
יריב


 
 


From: אריה גבע [mailto: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת ]
Sent: Friday, November 19, 2010 4:00 PM
To: 'Yariv-Alfa Club'
Subject: עו"ד יריב פישר, הוצאת לשון הרע, התנהלות לא ראויה של נבחר ציבור

שלום,

אם אני מבין נכון, אתה הוא יריב פישר חבר המועצה,  הנך בעל רישיון עריכת דין ויו"ר הדירקטוריון של החברה לפיתוח תיירות בע"מ, חברה עירונית על כל המשתמע מכך.

דבריך  בכתב:  "יוסי  - חבל על המאמץ לדבר עם קיר עיוור",  יש בהם הוצאת דיבתי  ומשהופצו  -  לרשימה ארוכה של אנשים, אין מכוונתי לעבור על כך בלא מעש.

באם לא תתנצל  לאלתר באופן ברור (ולא בלשון מתחמקת),  עם העתק לכל המועתקים למכתבך, אאלץ  לשקול הגשת תביעה  נגדך  בשל לשון הרע.


אני סבור גם כי  הדברים שכתבת:"...דברי השעמום הבכייני שלך", אינם דברים שראוי,  כי  איש ציבור ישמיע אותם ברבים, גם אם  חומר שכותב  תושב, אינם לרוחו.

 

אני ממתין להתייחסותך, כדי לשקול  הגשה במקביל  של  תלונה לועדת האתיקה של עורכי הדין , על דרך התבטאותך.


בלא קשר לדרישתי לעיל, ברצוני להוסיף:

לעניין  סעיף 30 א' לחוק התקשורת, אשר אתה מבקש לשייך את מכתבי למגבלותיו, לדעתי, סעיף זה מתייחס  למשלוח חומר  פרסומי ולא לפנייה של תושב עיר אל נבחר ציבור ומי שנושא בתפקיד  עירוני חשוב,  של  ניהול חברה עירונית, שהיא רכוש ציבור תושבי העיר .

לדעתי,  אין לראות פנייה לחבר  מועצה, בנושא הקשור לתפקידו ,  כפנייה האסורה על פי חוק התקשורת.

לא רק זאת.  אני נוהג טרם כתיבה חומר באתר בושה,  להביא  תחילה את העובדות שהעליתי לידיעת המעורבים.  מכאן, בכל עניין  חשוב, שיש בו התייחסות לחברי מועצה כקבוצה או כפרטים, נראה לי כי העברת חומר לחברי מועצת העירייה, הנו צעד נכון וראוי במשטר דמוקרטי. דרך פעולה זו, אינה מאפשרת לנבחר ציבור,  לומר לא ידעתי .

אתה מבקש ממני למנוע ממך מידע הקשור ישירות לחובתך על-פי דין , כנבחר ציבור.   במקום דבריך הלא ראויים, יכול פשוט  לא לקרוא את הדברים שאני כותב. (מספר הפניות שלי אל חברי המועצה, אינו גדול יחסית להיקף הגילויים ופעולות הבקרה האזרחית שאני מבצע על פעולות עיריית הרצליה).

 
באם אתה דורש ממני להוציא אותך מרשימת התפוצה של חברי מועצת העירייה,  וכי  אינך רוצה לדעת  את הגילויים שלי  ואת דעתי על המתרחש בעיריית הרצליה, תכתוב כך במפורש ואבחן  את דרך התייחסותי לעניין. 

אין איש מכריח אותך להיות נבחר ציבור ומן הסתם, טרחת לא מעט, כדי לכהן במועצת  עיריית הרצליה. מכאן, עליך להתייחס בכל הכבוד הראוי לתפקידך ובעיקר, לתושבי העיר שאת עניינם נבחרת לשרת.

אם אין לך הסבלנות והרצון  להאזין לתלונות הציבור ודעתו,   אתה יכול להתפטר מתפקידך (מה שאיני מציע או מבקש),   או להוציא  את שמך וכתובתך מאתר העירייה ואז לא תהיה 'חשוף' לקבלת חומר כנבחר ציבור,  תוך  שיובהר  לציבור,  כי אינך מעוניין לקבל חומר מתושבים אודות גילויים שלהם, על עבודת העירייה.

אם אתה סבור כי בחומר הרב שאני מפרסם  באתר בושה, על  תפקוד עיריית הרצליה, ראש העירייה יעל גרמן, או תפקוד חברי המועצה  -  יש  עובדות לא נכונות, אנא, תפנה את תשומת לבי, אבדוק את העובדות ואתקן אותם. אם כך יתבקש.

העובדה, כי אתה או יעל גרמן או מישהו אחר מעובדי העירייה,  או חברי מועצת העירייה, לא  הצביע על עובדות לא נכונות שכתבתי, מדברת בעד עצמה.  באשר למסקנות הנובעות מעובדות אלה,  דעתי על ראש העירייה וחברי מועצת העירייה    חמורה פי כמה , ממה שאני כותב באתר.


שתהיה לך שבת נעימה.

בברכה
אריה גבע עו"ד


From: Yariv-Alfa Club [mailto:.il]
Sent: Friday, November 19, 2010 2:06 PM
To: 'אריה גבע'; 'J. BenShaprut'; כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
Cc: 'הרצליה מועצה הדר צבי'; 'הרצליה מועצה, בל עופרה'; 'הרצליה מועצה, ברק נפתלי'; 'הרצליה מועצה, מנצור פנחס'; 'הרצליה מועצה, עומסי ליאור'; 'הרצליה, ירון עולמי, מועצה'; 'הרצליה - גרמן יעל מועצה'; 'הרצליה מועצה כחלון אלי'; 'הרצליה מועצה נתנזון יוחנן'; 'הרצליה מועצה עזרא דרור'; 'הרצליה מועצה רזניק רות'; 'הרצליה מועצה, כץ מאיה'; 'הרצליה, מועצה, יהונתן יסעור'; 'הרצליהמועצה, גילר דורון'; 'מועצה רפאל טובה הרצליה '; 'הרצליה עירייה, השמשוני יחיעם'; 'הרצליה עירייה סמיטס פוסק דניאלה'; 'הרצליה עירייה, זריהן גולן'; 'הרצליה עירייה, מור דידי'; 'הרצליה עירייה, גרנות ביריה'
Subject: RE: אתר בושה ככלי מידע חשוב - הפעם, טיילת החוף החדשה של הרצליה

מר אריה גבע,

מבקש שלא לכתב אותי יותר לדברי השעמום הבכייני שלך – (סעיף 30א לחוק התקשורת האתר שלך פרסומי).

יוסי- חבל על המאמץ לדבר עם קיר עיוור.

ספ"ש נעים!

יריב

 
 


From: אריה גבע [mailto:il]
Sent: Thursday, November 18, 2010 7:24 PM
To: 'J. BenShaprut כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
Cc: 'הרצליה מועצה הדר צבי'; 'הרצליה מועצה, בל עופרה'; 'הרצליה מועצה, ברק נפתלי'; 'הרצליה מועצה, מנצור פנחס'; 'הרצליה מועצה, עומסי ליאור'; 'הרצליה, ירון עולמי, מועצה'; 'הרצליה - גרמן יעל מועצה'; 'הרצליה מועצה כחלון אלי'; 'הרצליה מועצה נתנזון יוחנן'; 'הרצליה מועצה עזרא דרור'; 'הרצליה מועצה פישר יריב'; 'הרצליה מועצה רזניק רות'; 'הרצליה מועצה, כץ מאיה'; 'הרצליה, מועצה, יהונתן יסעור'; 'הרצליהמועצה, גילר דורון'; 'מועצה רפאל טובה הרצליה '; 'הרצליה עירייה, השמשוני יחיעם'; 'הרצליה עירייה סמיטס פוסק דניאלה'; 'הרצליה עירייה, זריהן גולן'; 'הרצליה עירייה, מור דידי'; 'הרצליה עירייה, גרנות ביריה'
Subject: RE: אתר בושה ככלי מידע חשוב - הפעם, טיילת החוף החדשה של הרצליה

מר יוסף  שפרוט הנכבד,

צר לי לאכזב אותך.  העובדה שאתה טוען,  כי כולם יודעים על האמביציות הפוליטיות שלי,  אינה הופכת דבר שקר לעובדה.  דבריך בעניין זה, שהם בבסיס מכתבך אלי,  הם הבל הבלים.

אין לי, לא היו לי, שום  עניין כלשהו במשרה פוליטית מקומית או אחרת  וגם אם היו נותנים לי על מגש של כסף, את ראשות העיר הרצליה, לא הייתי לוקח את המשימה.  קל וחומר לגבי חברי במועצת העירייה, שלא השכלתי להבין, מה אנשים נבונים והגונים (כפי שיש בין חברי המועצה), עושים בפורום הזה ובדרך התנהלותו.

השקפתי והתרשמותי בנושא הטיילת  החדשה של הרצליה, הובא על-ידי בפני הרבים, כמו שאני מביא נושאים אחרים  המעניינים אותי ם בחיי העיר הרצליה, ונושאים חשובים של עוולות השלטון המרכזי, אני נתקל בהם באופן אישי. 

אני מותח לא אחת, ביקורת על הנעשה בתחומים שונים בעיריית הרצליה. ישנם גם נושאים, שאני מבין ומברך על ביצועם.   בעניין הטיילת החדשה,  כפי שקראת,  אין בדברי משום ביקורת על הקיים, אלא תמרור אזהרה  חשוב מפני הרחבת הטיילת צפונה.  (אם היו שוהים לאזהרות שלי,  על מרכז העיר החדש – רחוב סוקולוב,  שנכתבו  והוצגו ברבים, חודשים ארוכים לפני שהחלו בבניה, הייתה נמנעת מהעיר הרצליה,   אוולת  אורבאנית, מחפירה, שאין רבות כמותה בערים בישראל.

אם קראת את הנושאים  החיוביים  שאני מביא באתר בושה, כמו  ארץ-ישראל, טיולים בארץ ובחו"ל, היית למד קצת יותר, לאן אני חותר...


דבריך על  הרצליה כעיר מופת לחיים תוססים וכו', מתייחסים מן הסתם להרצליה פיתוח, אותו חלק של  העיר הרצליה, פרי חזונו ופועלו של  ראש העירייה הקודם,  אלי לנדאו. (שלא הייתי מחסידיו ותומכיו).

העיר הרצליה ממזרח למסילה,  נראית עלובה, מיוסרת  בימים ושוממה בלילות.  כמי שצועד רגלי  ברחובות  בהרצליה ובערים השכנות, מצפון-מזרח ומדרום,  התרשמות שלי  הנה, כי העיר הרצליה, למרות עושרה המופלג של העירייה, הנה של עליבות וחדלון, לעומת  הערים השכנות  - רעננה ורמת השרון. 

הרצליה הנה עיר שנוח לגור בה, בשל  סיבות שונות  ושום ראש עירייה ומועצת עירייה, כזו או אחרת,  לא יצליחו  להפיגו.    היתרון הגדול של הרצליה מבחינתי, הנה חוף-הים, והקרבה אל מרכז הארץ ומיקומה של הרצליה  בין הערים רעננה ורמת השרון, שם אני עושה חלק גדול מהקניות שלי, שירותי בנק וכו', בצד  בילוי ותרבות.   (אני משתדל לנצל כמידת האפשר גם את מה שיש להרצליה להציע).

מאחר ואני מאמין שאתה מדבר ממעמקי לבך ומתוך אמונה כנה בדבריך,  דבריך  ותפישתך  בעיני,  יש בהם הסבר לדרך פעולת מועצת העירייה ולפניה האמיתיות הלא מחמיאות   של  עיריית הרצליה, כפי שאני מתאר לא אחת באתר שלי.

ולעניין תוצאות הבחירות,  אני מציע לך לקרוא  בקפידה את שכתבתי בעניין  זה לא אחת  באתר בושה.

ואידך זיל גמור......


חילופי הדברים ביננו, יפורסמו באתר, כשיח בין  חבר מועצה לתושב  העיר. 


שיהיה לך סוף שבוע טוב

אריה גבע 

From: J. BenShaprut [mailto:]
Sent: Thursday, November 18, 2010 6:43 PM
To: J. BenShaprut; אריה גבע; Cc: הרצליה מועצה הדר צבי; הרצליה מועצה, בל עופרה; הרצליה מועצה, ברק נפתלי; הרצליה מועצה, מנצור פנחס; הרצליה מועצה, עומסי ליאור; הרצליה, ירון עולמי, מועצה; הרצליה - גרמן יעל מועצה; הרצליה מועצה כחלון אלי; הרצליה מועצה נתנזון יוחנן; הרצליה מועצה עזרא דרור; הרצליה מועצה פישר יריב; הרצליה מועצה רזניק רות; הרצליה מועצה, כץ מאיה; 'הרצליה, מועצה, יהונתן יסעור'; הרצליהמועצה, גילר דורון; 'מועצה רפאל טובה הרצליה '; הרצליה עירייה, השמשוני יחיעם; הרצליה עירייה סמיטס פוסק דניאלה; הרצליה עירייה, זריהן גולן; הרצליה עירייה, מור דידי; הרצליה עירייה, גרנות ביריה
Subject: Re: אתר בושה ככלי מידע חשוב - הפעם, טיילת החוף החדשה של הרצליה

 
----- Original Message -----
From: J. BenShaprut
To: אריה גבע ; 
Cc: הרצליה מועצה הדר צבי ; הרצליה מועצה, בל עופרה ; הרצליה מועצה, ברק נפתלי ; הרצליה מועצה, מנצור פנחס ; הרצליה מועצה, עומסי ליאור ; הרצליה, ירון עולמי, מועצה ; הרצליה - גרמן יעל מועצה ; הרצליה מועצה כחלון אלי ; הרצליה מועצה נתנזון יוחנן ; הרצליה מועצה עזרא דרור ; הרצליה מועצה פישר יריב ; הרצליה מועצה רזניק רות ; הרצליה מועצה, כץ מאיה ; 'הרצליה, מועצה, יהונתן יסעור' ; הרצליהמועצה, גילר דורון ; 'מועצה רפאל טובה הרצליה ' ; הרצליה עירייה, השמשוני יחיעם ; הרצליה עירייה סמיטס פוסק דניאלה ; הרצליה עירייה, זריהן גולן ; הרצליה עירייה, מור דידי ; הרצליה עירייה, גרנות ביריה
Sent: Thursday, November 18, 2010 6:32 PM
Subject: Re: אתר בושה ככלי מידע חשוב - הפעם, טיילת החוף החדשה של הרצליה

מר גבע הנכבד,
 
לאחר שעינתי בהירהוריך (בכתב) על התנהלות עיריית הרצליה בנושא הטיילת, באתר בושה, אני מנסה להבין לאן אתה חותר.
אפילו שכולנו יודעים על האמביציות הפוליטיות שלך והרצון שלך להשתלב במערכת הפוליטית המקומית, אני מנסה באמת להבין איזה
הרצליה אתה רואה בעיני חזונך, באיזו עיר אתה רוצה לחיות ?
 
אפשרות אחת, לחיות בעיר מודרנית, תוססת ומתחדשת כנראה נפסלת על ידך.  אולי היית מעדיף שהרצליה תשקוט לה כפי שהיתה בשלהי    שנות ה50 . עיירה מנומנמת שאליה מגיעים כדי לישון וממנה יוצאים לכל מטרה לערים השכנות.
 
אני שואל מאחר ובעוונותי לא הבנתי מהדיון שלך בנושא הטיילת אם לדעתך (כמי ששואף להיות שותף לעשיה הפוליטית בעיר)
כדאי אולי לפתח מיזמי תיירות, כמו הטיילת, שיחזקו את התדמית של העיר כעיר תיירות מתקדמת דבר שעשוי לייצר מקומות
עבודה להרצליינים נוספים ולהגדיל את הפעילות הכלכלית בעיר. או אולי בשם ההתנצחות הפוליטית אתה שולל פרוייקט
יפה וראוי, שולל, אפילו שפרוייקט הטיילת יעלה בכמה רמות את החוף שלנו ואת השרותים שבאי החוף יקבלו.
 
התיירים שפגשת בטיילת שהיו מלאי התפעלות הם ללא ספק אינדיקציה ראשונה לשביעות הרצון של הציבור בכללו ושל תושבי העיר
       !!!  שלנו בפרט מתנופת הפיתוח של העיר  נראה לי שהם, התושבים כבר הבהירו לך את דעתם על הביקורת המשתלחת שלך. בקלפי
 
כן, ברצוני להבהיר שאני לא אובייקטיבי כלל ועיקר. אני מכהן כחבר מועצת העיר וחבר הקואליצה. ואף על פי כן אני מלא התפעלות אמיתית
מתנופת הפיתוח בהרצליה ומפרוייקט הטיילת בפרט.
 
בכבוד רב,
 
יוסי בן שפרוט
----- Original Message -----
From: אריה גבע
To: 
Cc: הרצליה מועצה הדר צבי ; הרצליה מועצה, בל עופרה ; הרצליה מועצה, ברק נפתלי ; הרצליה מועצה, מנצור פנחס ; הרצליה מועצה, עומסי ליאור ; הרצליה, ירון עולמי, מועצה ; הרצליה - גרמן יעל מועצה ; הרצליה מועצה כחלון אלי ; הרצליה מועצה נתנזון יוחנן ; הרצליה מועצה עזרא דרור ; הרצליה מועצה פישר יריב ; הרצליה מועצה רזניק רות ; הרצליה מועצה, בן שפרוט יוסי ; הרצליה מועצה, כץ מאיה ; 'הרצליה, מועצה, יהונתן יסעור' ; הרצליהמועצה, גילר דורון ; 'מועצה רפאל טובה הרצליה ' ; הרצליה עירייה, השמשוני יחיעם ; הרצליה עירייה סמיטס פוסק דניאלה ; הרצליה עירייה, זריהן גולן ; הרצליה עירייה, מור דידי ; הרצליה עירייה, גרנות ביריה
Sent: Wednesday, November 17, 2010 6:43 PM
Subject: אתר בושה ככלי מידע חשוב - הפעם, טיילת החוף החדשה של הרצליה

לגב' דורית בסמן-קובל , דוברת עיריית הרצליה  שלום,

הלכתי היום לאורך הטיילת החדשה, וכדרכי,  כשנושא  חשוב בחיי העיר הרצליה לנגד עיני ויש לי דעה לגביו, אני רואה מקום  להביא את  העובדות ואת  דעתי בפני הרבים.

הפעם שלא כמנהגי, לא פניתי  לעיריית הרצליה טרם הפרסום,  לאישור העובדות,  שכן  כתבתי על מה שראו  עיני,  תוך הבאת תובנות מנושאים המוכרים לי היטב. 

לקריאת הכתוב בעניין הטיילת החדשה, הקש:

http://busha.co.il/חוף-הים-הרצליה/17.11.10-טיילת-החוף-החדשה-ע-ש-חיים-הרצוג.html

אמנם אתר בושה, חסום לגלישה ממחשבי העירייה, (מעשה שבעיני,  יש בו  פגיעה חמורה  באשיות הדמוקרטיה מצד עיריית הרצליה – המטופל על-ידי בנפרד), אך בידך ובידי  נבחרי עירייה ועובדי העירייה  האחרים, להכנס לאתר שלא ממערכת מחשבי העירייה  וללמוד דבר או שניים על פעולות עיריית הרצליה,  שראש העירייה, אינה מעוניינת  כנראה  שהם ידעו.

אם עיריית הרצליה תעביר לי, את סך ההשקעות שהושקעו בהקמת הטיילת החדשה, את עלויות התחזוקה השוטפות,  או כל נתון אחר  אודות הטיילת החדשה, אשקול ברצון, להביאו בפני הרבים.

אם נפל שיבוש או טעות, ביחס לעובדות,  או אם לדעתכם  דעתי אינה נכונה או מוטעית,   אנא האירו את עיני, אבדוק ואתקן אם נדרש. 


על אתר בושה בהקשר עיריית הרצליה ובכלל -

אתר בושה הנו    אתר אינטרנט אליו נכנסים  אלפים רבים של גולשים מדי חודש, ביניהם לא מעטים, קוראים את הדפים אודות עיריית הרצליה.

דברים המובאים באתרי  אינטרנט,  לכאורה מגיעים אל פחות קוראים מאשר בעיתונות, אך הם נמצאים שם זמן  וזמינים  לקורא, זמן רב יותר ועומדים נגד עיני הגולש, המחפש נושא זה או אחר.   אותם דפי אינטרנט,   המופיעים בעמוד הראשון של גוגול (מנוע החיפוש החשוב ביותר),  מגיעים לתשומת לבם   של כל אותם גולשי האינרטנט ,  המחפשים מלה או נושא זה או אחר.


אני מניח, כי בתפקידך כדוברת עיריית הרצליה, נוכחת  לדעת, כי בנושאים חשובים בפעילות עיריית הרצליה ופרנסיה,  הקשת מלה או משפט  במנוע החיפוש, מעלה בעמוד הראשון של גוגול  את  הדף הרלבנטי באתר בושה.

אתם יכולים להתעלם מקיומו ומקומו החשוב של אתר בושה לגבי דיווח על פעולות עיריית הרצליה,   אך הציבור קורא ומפנים  את המידע  בנושא.

ממתין להתייחסותך.

אריה גבע

 

 

 

השלטון - שלוחותיו

רשויות מקומיות

buy acrobat reader 
cost of office 2010 license 
buy microsoft word 2013 
buy adobe after effects cheap 
best buy microsoft office 2007 
acquistare cialis pharmacie en ligne pas chère cialis in svizzera achat priligy prix viagra 100
buy vardenafil hcl 10mg sildenafil citrate 100mg india sildenafil powder buy viagra without prescription canada ordering viagra online safe
generic levitra india online pharmacy viagra generic viagra super active tadalafil oral jelly vardenafil online