בושה בושה
חדש על הרצליה

 

6.11.13   סוף עידן שלטונה הכושל של יעל גרמן בעיר הרצליה -  ראו בהמשך

 

 


בתאריך  12.11.12   חדלתי להיות תושב הרצליה  - עברנו  להתגורר בעיר הגדולה תל-אביב.
לא  אתעמק  יותר  בנושאים הפרטניים של  עיריית הרצליה ודרכי  פעולתה  של יעל גרמן ראש העירייה, שחלקן נעשו באופן בלתי-ראוי בעליל. מכאן ואילך,  הנושאים המוניציפאליים של הרצליה, יעניינו אותי  הרבה פחות.  עם זאת, באותם נושאים, בהם  יש  עניין  רב גם לאלה אשר  אינם תושבי הרצליה, (כמו: הבנייה על שטח תע"ש המזוהם,  חוף-הים, חלוקת נטל הארנונה באופן הוגן בין תושבי  רשות מקומית), אמשיך לחקור בדברים ולהשמיע קולי  ברמה. אני מקווה כי   פועלי מול  יעל גרמן ועיריית הרצליה שהיא עומדת בראשה,  לא רק שהועילו לתושבי הרצליה בעבר, אלא ישרתו את תושבי העיר בשנים הבאות. הביקורת הנוקבת  אותה מתחתי  על יעל גרמן, בצד  חשיפה של עובדות שרוב תושבי הרצליה  לא היו מודעים להם, תוך  הצגה וניתוח  של  העובדות בדרך שונה  מהמקובל –  מבטא  בקרה אזרחית קונסטרוקטיבית  אשר תכליתה  הנו  שיפור איכות השלטון המוניציפאלי,  תוך ריסון פעולות העירייה  ואלה העומדים בראשה, אשר חייבים להפנים, כי  הם נבחרו למשרותיהם רק כדי לשרת את תושבי העיר ולא למען שום מטרה אחרת. ראה: 12.11.12  הבקרה האזרחית אותה ערך אריה גבע על הנעשה בעיריית הרצליה, מגיעה לסיומה, כמעט

 

פועלו   של  אריה גבע  ושל אתר בושה בענייני עיריית  הרצליה,  בכל השנים מאז ייסוד אתר בושה, לא היו רק  מסע גילוי או חשיפה של  כשלי עיריית הרצליה ושל מי שעומדת בראשה - יעל גרמן . כתושב העיר הרצליה, נתקל אריה גבע בתופעות  קשות, אשר היה בהן להדאיג אותו, לא רק  אותו כתושב העיר הרצליה, אלא יש בהם להטריד  כל אזרח  הרוצה כי ישראל תתנהל  כמדינת חוק. אין מדובר בתקלות  מוניציפאליות  בענייני חולין  בהם  נתקל תושב  רשות מקומית  בהם בחיי-היום-יום, אלא בנושאים מהותיים ומשמעותיים יותר בתחום הנורמטיבי, שעל-פניו נראו בעיני המתבונן  כמתנהלים  כשורה, אך הסמוי מן העין, כאשר מתגלה, חושף מציאות עגומה. בעייתיות רבה של  ראש עירייה חסרת יושרה, שאינה דוברת אמת, אשר פיה ומעשייה בתחומים רבים, אינם שווים.

  • נתקלת בבעיית קיפוח, פגיעה בזכויות, התנהגת לא נאותה של רשות מקומית, ארגון שלטוני, גוף עסקי גדול -  מה עושים, למי פונים ? אתר בושה ריכז רשימה של גופים  הפועלים על בסיס התנדבות, למען האזרח בתחומים שונים. הקש:
    עזרה, סיוע, עצה -  מה עושים אל מי פונים

 

מה חדש באתר בושה על הנעשה בעיר הרצליה - ראה בהמשך. (לאחר התמונות).

הבקרה האזרחית אותה קיים אריה גבע על הנעשה בעיריית הרצליה, לא היה בה כשלעצמה, להביא לשינוי התנהלותה הקלוקלת של יעל גרמן, , אך  היה בהם  תרומה  מסוימת,  לכך  כי  עיריית הרצליה והעומדת בראשה יודעים היטב, כי יש מי שמוכן להתמודד עמן בלא חשבון ובלא מורא,  כאשר הוא מגלה כשלים ואלה, לדאבון לב, רבים. מה יקרה עכשיו,  כאשר אריה גבע עוזב את העיר, ובכך אין קול מקרב הציבור  המרים קול מחאה,  נמתין ונראה...

 

הרצליה הנה עיר בעלת פוטנציאל עצום להיות הטובה והאיכותית בין ערי ישראל. מיקומה בלב השרון, חוף-ים ארוך ויפה,  הרכב האוכלוסיה,  אזור תעשית הי-טק והסעדה מפותחים,  התורם סכומי ארנונה גדולים, דרכי גישה נוחות לכבישים הבין-עירוניים  - אלה ועוד, הופכים את החיים בעיר הרצליה לחיים טובים וחבל,   כי הפוטנציאל  העצום של הרצליה אינו ממוצה. כל המכיר את ערי השרון,  אינו יכול שלא להבחין כי בהשוואה לערי השרון  הדרומי האחרות : רעננה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא,   הרצליה, אין לה הרבה במה להתגאות, זולת חוף-ים שגם בו, מטפלת עיריית הרצליה באופן מעורר סימני שאלה.  עם נתעלם ממלל חסר בסיס של יעל גרמן, מראה העין  מצביע באופן ברור  כי ליעל גרמן, אין הרבה במה להתגאות בו.

 

פעולות אריה גבע, תושב הרצליה, לגבי הנעשה בעיר הרצליה, נטולות מניעים פוליטיים ולהוציא נושא הארנונה, בו יש לו אינטרס כספי ישיר כתושב,  עניינו בנושאים האחרים הנו,  להציף ולהביא כשלים בניהול העיר הרצליה, שאפשר ודומים להם, נעשים גם במקומות אחרים.

 

 

 

ניתן לקרוא את פירוט הדברים  בקטגוריות המתאימות באתר בושה. ראה עיריית הרצליה

 

 31.10.08 מיזמים ציבוריים חשובים - מרכזיים בעיר הרצליה - מעקב חצי שנתי

מיזמים  ציבוריים מרכזיים  בעיר הרצליה

לאור תקופת החגים, נסיעה לחו"ל  בצד הבחירות המוניציפאליות הקרבות, לא מעלה  אתר בושה ממצאים חדשים על הנעשה בעיריית הרצליה. עם זאת, קיום מעקב חצי-שנתי על מצב המיזמים החשובים  המבוצעים על-ידי עיריית הרצליה, בצד מיזמים חשובים אותם אין עיריית הרצליה מבצעת, למרות שהדבר מתבקש, קוראים לכך, שתוצאות המעקב, יבואו בעת זו.  

לקריאה  הקש:  מיזמים חשובים בעיר הרצליה

 
10.10.08 אי-מסירת פרטים טרם החלטה חשובה, הנה מנהל לא תקין - פארק הבאסה, פארק שמריהו

פארק הבאסה, על-פי תכניות יעל גרמן, ראש העירייה הרצליה, אמור להיות פארק מגלומני  שישתרע על-פני 710 דונם. האם  סיפרה יעל גרמן, לחברי מועצת עיריית הרצליה, בעת הדיונים על גודל פארק הבאסה, כי רשויות התכנון הארציות, דנות על ייחוד שטח נוסף של כ-  300 דונם, למטרות פארק,  בגבול בין כפר שמריהו לבין הרצליה, ממש בסמוך  צפונית לשטח הבאסה.

שימוש בחוק חופש המידע,  הביא  להצפת העובדה, אותה מנסה יעל גרמן להסתיר.  היא לא אמרה דבר, משמע, הסתירה מידע רלבנטי חשוב, שהיה עליה להציגו בפני כל הפורומים של עיריית הרצליה וגם בפני תושבי העיר.  

על הפרשה,  ראה: פארק שמריהו

האם ההחלטה מועצת עיריית הרצליה הייתה שונה,  אילו היו בפניה כל העובדות. ייתכן שכן וייתכן שלא, אך דרך כזו לנהל את ענייניה של עיר, כאשר על כף המאזניים עומדים לא רק כספים רבים, אלא זכויות קניין פרטיות, כמויות מים גדולות ועוד עניינים חשובים,  עולה החשד כי  בפנינו הפרת חובת אמונים, או למצער, מנהל בלתי-תקין.

 
10.10.08 יו"ר ועדות-הערר ליד עיריית הרצליה - כל הפוסל במומו פוסל

בקשה מנהלית לעיין בכתבי הערר העומדים ותלויים,  הבהירה כי  בפני ועדות-הערר  לענייני ארנונה, הפועלות ליד עירית הרצליה,  עומדים ותלויים מאות עררים פתוחים. לא ייאמן !

כאשר יו"ר ועדות-הערר, עורכי-דין, אנשים הגונים וראויים, העושים ללא שכר למען הציבור, רוצים לנהוג כדרך שופטים, אך אינם נוהגים דרך כבוד בעמית.  התוצאה המעשית של החלטתם, פועלת כמו  בומרנג,  אבל  הדרך  בעייתית הרבה יותר. 

על יו"ר של ועדות-הערר לענייני הארנונה הפועלים ליד עיריית הרצליה  - כל הפוסל במומו פוסל.

 

 
10.10.08 עיריית הרצליה מבזבת מים בניגוד לחוק, מה עושה רשות המים

המים הם משאב לאומי אסטרטגי שהפך להיות במחסור, בין השאר, כתוצאה מדרך שימוש בזבזנית. הפארק העירוני החדש של הרצליה, על שטח הבאסה, אותו חנכה עיריית הרצליה בעיצמו של הקיץ (להזכירכם - הבחירות מתקרבות), כולל משטחי דשא ענקיים, זוללי מים מובהקים. לא רק זאת, אלא עיריית הרצליה משקה את  הגנים בעיר, בשעות היום, מה שמהווה עבירה על תקנות המים. מה עושה רשות המים כדי להעניש את העבריינים (יעל גרמן ודומיה),  קוראים ולא מאמינים.

איך  רשות המים לא אוכפת את החוק מול עיריית הרצליה,  אינו פילטון, אלא מציאות עגומה.

  הפרת תקנות המים - עיריית הרצליה

 
24.9.08 יעל גרמן משתמשת במשרתה באופן לא ראוי, לקידום בחירתה הפוליטית

כאשר משאבי עיריית הרצליה, הם כלי בידי יעל גרמן  ראש עיריית הרצליה  לקדם את ענייניו הפוליטיים,  באופן מתוחכם ומוסווה - יש בכך פגיעה של ממש בהליך הדמוקרטי של הבחירות המונציפאליות המתקרבות.  קמפיין פוליטי ע"ח הציבור.

יעל גרמן  פועלת  תוך הפרת חובת הנאמנות שלה כלפי ציבור תושבי הרצליה, בהנחה שהם עדר צאן.

 

 
21.9.08 מדוע יעל גרמן, מסתירה את דוחות ביקורת הפנים של מבקר העירייה

מדוע אין עיריית הרצליה מפרסמת  באתר האינטרנט של עיריית הרצליה, את דוחות ביקורת הפנים שעורך  נתן לביא מבקר הפנים של העירייה. ?  יעל גרמן, מתנהגת כלפי הביקורת הפנימית תוך חוסר הבנה בסיסי של עבודת הביקורת ותפקידה ושל היותה משרתת הציבור ונאמנה שלו ולא בעל הבית הפועל לפי הגחמות שלו תוך התעלמות מהוראות הדין וכללי מנהל תקין ותוך  הפרה ברורה של חובת הנאמנות שלה,  כלפי תושבי הרצליה.  הביקורת הפנימית של עיריית הרצליה

 
11.9.08 העיתון דה-מרקר : הרצליה עיר מצוינת, אך שביעות-הרצון של תושבי הרצליה מפעולות עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן, הנה הרבה פחות

 11.9.08  העיתון דה-מרקר,  הרצליה עיר מצוינת,  מקום שני בדירוג הערים הגדולת -  אך שביעות-הרצון  של  תושבי העיר   מפעולות עיריית הרצליה,  שמשמעה אכזבה גדולה מדרך ניהול העירייה על-ידי יעל גרמן, העומדת בראשה  -  הנה הרבה  פחות.  

איך מיישבים את הסתירה  בין הפער העצום, של היותה הרצליה עיר מצויינת, על-פי הדירוג שערך  דה-מרקר,  לבין שביעות הרצון  הנמוכה יחסית של התושבים מדרך תפקוד עיריית הרצליה על-פי אותו סקר ועל-פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.   נראה תמוה לקורא או למבקר לרגע, אך ברור והגיוני, למי שמכיר  מקרוב את דרך התנהלות  עיריית הרצליה.

לקריאה על הסקר  התוצאות והמשמעות: סקר דה-מרקר על הרצליה

עוד  בין השאר: יעל גרמן שחיתות פוליטית ;   יעל גרמן צביעות פוליטית    ;  יעל גרמן ראש עיריית הרצליה

 
2.9.08 מידת שביעות רצון נמוכה של תושבי הרצליה מדרך תפקוד עיריית הרצליה

בשלהי חודש אוגוסט  2008 פורסם סקר  שערכה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, על מידת שביעות הרצון של תושבי  ישראל משירותי הממשל.  עיריית הרצליה  עם יעל גרמן בראשה, יוצאת  רע מאד.לגבי  מידת שביעות הרצון של תושבי הרצליה, מדרך תפקודה של עיריית הרצליה,  בכלל וביחס לערים הגדולות האחרות בפרט.

 הסקר והתוצאות, הקש: יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה

 
31.8.08 מדוע אין עיריית הרצליה מפרסמת מידע על עלות הפארק העירוני ועניינים אחרים חשובים אודות הפארק. בקשת מידע

חלפו חודשיים מאז נפתח   לשימוש הציבור, הפארק העירוני החדש על שטח הבאסה לשימוש הציבור. האם ציבור תושבי הרצליה לא זכאי לקבל  מידע על  סך ההשקעה שבוצעה  על-ידי עיריית הרצליה לשם הקמת הפארק הגדול, כמה תעלה אחזקתו השוטפת, שלא לדבר על בעיות חמורות של בזבוז מים יקרים מפז והקמת חניון עירוני  ליד קניון שבעת הכוכבים, שמעורר תהיות.

אריה גבע רוצה לדעת את כל אלה והוא מוכן להשקיע מכספו כדי לקבל את המידע.

הקש:  בקשת מידע על : עלויות הפארק העירוני, בזבוז מים והקמת חניון.

לקריאה על  הקמת הפארק העירוני, יתרונות וספקות, הקש: פארק הבאסה

 
31.8.08 יעל גרמן, התחילה את מסע הבחירות תוך הכפשות, גנבת-דעת

פמפלט (קונטרס) הבחירות הראשון של יעל גרמן, בצבעי  ירוק-אדום, אשר עיצובו דומה למודעות שמימנה עיריית הרצליה  מתייחס למספר נושאים בהם עוסק בושה, תוך  התפארות שווא ו-השמצות  אחרים, שהיא לא נוקבת בשמם, אותם היא מכנה -  הם,  שהתנגדו למעשיה הטובים ותקעו  מקלות בגלגלים. על התייחסות אריה גבע למסע התעמולה הנואל של יעל גרמן,  הקש : יעל גרמן -  שחיתות פוליטית.

 
27.8.08 חוף הים חסום מטעמי דת, יעל גרמן סבורה כי מדובר בעניין פעוט

מתברר כי חוף הים של הרצליה, דרומית למרינה, חסום לכל רוחבו מטעמים של רחיצה מגדרית נפרדת של חרדים. לדעתי   מדובר ב מצב של  כפייה דתית מובהקת, אך  לדידה של יעל גרמן,  מדובר בעניין פעוט לחיים בחברה דמוקרטית. על הפרשה ומה אתר בושה עושה בעניין.  פרטי הפרשה, מה מסתירה יעל גרמן   ו בקשת המידע  כדי שאור השמש יחטא את הדרוש,

  הקש – מידע על  כפייה דתית

 

 
« התחלה הקודם 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 הבא סיום »

השלטון - שלוחותיו

רשויות מקומיות

adobe audition cc 2014 mac download 
price of microsoft publisher 
cheapest windows 7 full version 
download 2010 access 
http://www.flyrnai.org/dbimg/R...ofessional 
cialis sérieux acquisto cialis in italia viagra quanto costa in farmacia vente libre viagra espagne preisvergleich cialis generika
sildenafil vs tadalafil vs vardenafil cialis without prescription canada viagra online pharmacy female viagra sildenafil buy viagra without prescription canada
tadalafi from india order cialis online no prescription sildenafil citrate india 10 mg tadalafil tadalafil oral jelly