בושה בושה
חדש על הרצליה

 

6.11.13   סוף עידן שלטונה הכושל של יעל גרמן בעיר הרצליה -  ראו בהמשך

 

 


בתאריך  12.11.12   חדלתי להיות תושב הרצליה  - עברנו  להתגורר בעיר הגדולה תל-אביב.
לא  אתעמק  יותר  בנושאים הפרטניים של  עיריית הרצליה ודרכי  פעולתה  של יעל גרמן ראש העירייה, שחלקן נעשו באופן בלתי-ראוי בעליל. מכאן ואילך,  הנושאים המוניציפאליים של הרצליה, יעניינו אותי  הרבה פחות.  עם זאת, באותם נושאים, בהם  יש  עניין  רב גם לאלה אשר  אינם תושבי הרצליה, (כמו: הבנייה על שטח תע"ש המזוהם,  חוף-הים, חלוקת נטל הארנונה באופן הוגן בין תושבי  רשות מקומית), אמשיך לחקור בדברים ולהשמיע קולי  ברמה. אני מקווה כי   פועלי מול  יעל גרמן ועיריית הרצליה שהיא עומדת בראשה,  לא רק שהועילו לתושבי הרצליה בעבר, אלא ישרתו את תושבי העיר בשנים הבאות. הביקורת הנוקבת  אותה מתחתי  על יעל גרמן, בצד  חשיפה של עובדות שרוב תושבי הרצליה  לא היו מודעים להם, תוך  הצגה וניתוח  של  העובדות בדרך שונה  מהמקובל –  מבטא  בקרה אזרחית קונסטרוקטיבית  אשר תכליתה  הנו  שיפור איכות השלטון המוניציפאלי,  תוך ריסון פעולות העירייה  ואלה העומדים בראשה, אשר חייבים להפנים, כי  הם נבחרו למשרותיהם רק כדי לשרת את תושבי העיר ולא למען שום מטרה אחרת. ראה: 12.11.12  הבקרה האזרחית אותה ערך אריה גבע על הנעשה בעיריית הרצליה, מגיעה לסיומה, כמעט

 

פועלו   של  אריה גבע  ושל אתר בושה בענייני עיריית  הרצליה,  בכל השנים מאז ייסוד אתר בושה, לא היו רק  מסע גילוי או חשיפה של  כשלי עיריית הרצליה ושל מי שעומדת בראשה - יעל גרמן . כתושב העיר הרצליה, נתקל אריה גבע בתופעות  קשות, אשר היה בהן להדאיג אותו, לא רק  אותו כתושב העיר הרצליה, אלא יש בהם להטריד  כל אזרח  הרוצה כי ישראל תתנהל  כמדינת חוק. אין מדובר בתקלות  מוניציפאליות  בענייני חולין  בהם  נתקל תושב  רשות מקומית  בהם בחיי-היום-יום, אלא בנושאים מהותיים ומשמעותיים יותר בתחום הנורמטיבי, שעל-פניו נראו בעיני המתבונן  כמתנהלים  כשורה, אך הסמוי מן העין, כאשר מתגלה, חושף מציאות עגומה. בעייתיות רבה של  ראש עירייה חסרת יושרה, שאינה דוברת אמת, אשר פיה ומעשייה בתחומים רבים, אינם שווים.

  • נתקלת בבעיית קיפוח, פגיעה בזכויות, התנהגת לא נאותה של רשות מקומית, ארגון שלטוני, גוף עסקי גדול -  מה עושים, למי פונים ? אתר בושה ריכז רשימה של גופים  הפועלים על בסיס התנדבות, למען האזרח בתחומים שונים. הקש:
    עזרה, סיוע, עצה -  מה עושים אל מי פונים

 

מה חדש באתר בושה על הנעשה בעיר הרצליה - ראה בהמשך. (לאחר התמונות).

הבקרה האזרחית אותה קיים אריה גבע על הנעשה בעיריית הרצליה, לא היה בה כשלעצמה, להביא לשינוי התנהלותה הקלוקלת של יעל גרמן, , אך  היה בהם  תרומה  מסוימת,  לכך  כי  עיריית הרצליה והעומדת בראשה יודעים היטב, כי יש מי שמוכן להתמודד עמן בלא חשבון ובלא מורא,  כאשר הוא מגלה כשלים ואלה, לדאבון לב, רבים. מה יקרה עכשיו,  כאשר אריה גבע עוזב את העיר, ובכך אין קול מקרב הציבור  המרים קול מחאה,  נמתין ונראה...

 

הרצליה הנה עיר בעלת פוטנציאל עצום להיות הטובה והאיכותית בין ערי ישראל. מיקומה בלב השרון, חוף-ים ארוך ויפה,  הרכב האוכלוסיה,  אזור תעשית הי-טק והסעדה מפותחים,  התורם סכומי ארנונה גדולים, דרכי גישה נוחות לכבישים הבין-עירוניים  - אלה ועוד, הופכים את החיים בעיר הרצליה לחיים טובים וחבל,   כי הפוטנציאל  העצום של הרצליה אינו ממוצה. כל המכיר את ערי השרון,  אינו יכול שלא להבחין כי בהשוואה לערי השרון  הדרומי האחרות : רעננה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא,   הרצליה, אין לה הרבה במה להתגאות, זולת חוף-ים שגם בו, מטפלת עיריית הרצליה באופן מעורר סימני שאלה.  עם נתעלם ממלל חסר בסיס של יעל גרמן, מראה העין  מצביע באופן ברור  כי ליעל גרמן, אין הרבה במה להתגאות בו.

 

פעולות אריה גבע, תושב הרצליה, לגבי הנעשה בעיר הרצליה, נטולות מניעים פוליטיים ולהוציא נושא הארנונה, בו יש לו אינטרס כספי ישיר כתושב,  עניינו בנושאים האחרים הנו,  להציף ולהביא כשלים בניהול העיר הרצליה, שאפשר ודומים להם, נעשים גם במקומות אחרים.

 

 

 

ניתן לקרוא את פירוט הדברים  בקטגוריות המתאימות באתר בושה. ראה עיריית הרצליה

 

 19.7.09 הדרך בה הוקצה חוף מגדרי לחרדים - בושה היא מלה רכה מדי

עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן,  מתעלית על עצמה, למרות שאותי כבר אינה יכולה להתפתיע.

קשה להבין,  מה מביא את  יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, חברת מפלגת מרצ,   מפלגה אשר מימנה במלואם  את  מסעי הבחירות של יעל גרמן ושל סיעתה בבחירות המוניציפאליות - לפעול באופן תמוה בהקצאת חוף -ים לציבור החרדי, שאינו מתגוררר בהרצליה, זאת על-חשבון הקופה של עיריית הרצליה, 

אני סבור כי  הציבור החרדי זכאי לחוף-ים נפרד כדי שיוכל להנות ממשאב טבע זה, תוך שמירת על  מצוותיו. הבעיה  בחוף הים של הרצליה הנה, בדרך בה בוצע הדבר על-ידי עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן, , ובעיקר,  בתוצאה הקשה שנוצרה בחוף הים של הרצליה לאותם תושבים הנוהגים לצעוד על החוף ולהולכים על שביל ישראל.

 יש למנוע את  סיכון הציבור, תוך הבטחת חופש התנועה.

גרמן שוב מתגלה במלוא עליבותה,  צביעותה וחוסר  דאגה כנה לציבור בוחריה ולתושבים אותם היא אמורה לשרת.

 

לקריאה, הקש: חוף הים המגדרי - הרצליה 

 

 
18.6.09 המאבק בנושא ארנונה נגד עיריית הרצליה ארוך ומתיש, אך הצדק סופו לנצח

14.6.09 מאבק למען  צדק ונגד שרירות מעשיה של יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה.  אריה גבע ושכניו נגד עיריית הרצליה, בעניין הארנונה- התקדם משמעותית לקראת סופו הצודק.   דיון מקדמי בו ניתנה החלטה חשובה על-ידי כב' השופטת ד"ר מיכל אגמון-גונן בנושא ן הארנונה בעתירה שהגיש  אריה גבע ואח'  נגד עיריית הרצליה, יעל גרמן ראש עיריית הרצליה ומנהל הארנונה.

לקריאת ההחלטה הקש:  ארנונה - אריה גבע נ. עיריית הרצליה, דיון מקדמי.

 

עשר שנים חלפו מאז החל אריה גבע במאבק נגד עיריית הרצליה, לאחר שעיריית הרצליה הוסיפה כשטח חייב בארנונה בדירתו,  כמו  אצל כל  הדירות של   24 דירי השכונה בה הוא מתגורר, את שטחי:  המרתף, עליית-הגג, המדרגות הפנימיות.  עשר שנים בהם עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן, עושים ככל ידם, להסתיר את  האמת, תוך חשש לקיום מצגי-שווא לרבות הטעיית בית-המשפט.   לקריאת הסאגה המתמשכת.   הקש: גביית ארנונה - עיריית הרצליה

 

 
5.6.09 היקף עבודת היועצים המשפטיים של עיריית הרצליה - מעורר סימני שאלה

 חוזר מנכ"ל משרד הפנים  ממרץ 2009, המסדיר את עבודת היועצים המשפטיים המועסקים על-ידי  הרשויות המקומיות ;  דוח מבקר עיריית הרצליה אודות עבודת  המחלקה המשפטית של עיריית הרצליה ותגובת היועצת המשפטית של עיריית הרצליה לממצאי הדוח -  מעוררים סימני שאלה לא מעטים לגבי המתנהל בתחום זה אצל עיריית הרצליה.  הסכומים העצומים המשולמים למספר עורכי-דין מצומצם,  קוראים לקיום בקרה אזרחית  על עיריית הרצליה על העומדת בראשה - יעל גרמן, ,  לגבי  דרך בחירת עורכי-הדין  החיצוניים  על-ידי  הפורום שמינתה יעל גרמן , ראש עיריית הרצליה.

 

אריה גבע פנה אל  עו"ד ענת קרן - בהרב, היועצת המשפטית של עיריית הרצליה, כדי לבדוק את הדברים ולהיוכח, כי אכן עיריית הרצליה מקיימת הלכה למעשה את הוראות מנכ"ל משרד הפנים לעניין מינוי יועצים משפטיים.  במקביל, פנה אריה גבע אל עיריית הרצליה, בבקשה על-פי חוק חופש המידע, לקבלת מידע בנושא מינוי  או בחירת יועצים משפטיים חיצוניים,  על-ידי עיריית הרצליה

לעניין הייעוץ המשפטי ופעולת אריה גבע, הקש: עיריית הרצליה, הייעוץ המשפטי

למכתבו של אריה גבע אל עו:ד ענת בהרב-קרן, הקש:  מכתב אל עו"ד ענת קרן-בהרב 24.5.09

 

 
3.6.09 עיריית הרצליה משכה את עתירתה לבג"ץ בעניין מערכת המים העירונית, הפרקליטות העדיפה שלא לחקור את החשד בדבר הגשת תצהיר כוזב

 

עתירת עיריית הרצליה  בג"ץ נגד המדינה 450/09  (ראה בהמשך)

3.6.09    מתברר, כי   עיריית  הרצליה משכה   את עתירת שהגישה לבג"ץ 450/09  נגד הממשלה, בעניין תאגיד המים העירוני.  

לקריאת הפרשה ועל מצב מערכת המים של עיריית הרצליה, הקש:

מערכת המים - עיריית הרצליה

למרות שהיה ידוע לפרקליטות המדינה, כי קיים  חשד לפיו נתנה עיריית הרצליה  תצהיר כוזב  בבג"ץ,  בעניין מהותי, היא לא הורתה על חקירת הדברים לעומקם.  מדובר בפער גדול בין טענות עיריית הרצליה,  כי היא מנהלת את מערכת המים העירונית באופן טוב מאד,  לבין הכשלים שהתגלו לי ,   בפברואר 2009, בדרך ניהול עיריית הרצליה  את מערכת המים העירונית.  

פרקליטות המדינה,  ביקשה כי ייפסקו הוצאות לטובת המדינה - "בין היתר משיקולי חוסר ניקיון כפיים של עיריית הרצליה", אך לאחר ששופטי בג"ץ שקלו  את העניין,  הם החליטו כי בשל משיכת העתירה, לא לחייב את עיריית הרצליה בהוצאות.

שוב ניצלה יעל גרמן בעור שיניה, מחקירה של רשויות אכיפת החוק.

 
20.5.09 כאשר עורכי-הדין מטעם עיריית הרצליה משקרים, הוגדשה הסאה

20.5.09    מאבק משפטי  נגד עיריית הרצליה של כמה תושבים נחושים, נמשך מאז 1999 וככל שנוקף הזמן, מתגלים כשלים חמורים יותר  של ראש העירייה יעל גרמן ושל עיריית הרצליה.  הפעם  ברור חלקה של  עורכת-הדין המייצגת את עיריית הרצליה ואת יעל גרמן,  במסכת העובדות השקרית.  

עורכת-הדין אילנה בראף-שניר ממשרד הררי, טויסטר, עורכי-דין, המייצגת את  עיריית הרצליה ואת יעל גרמן, הגדישה את הסאה. במסגרת כתב טענות בהליך מנהלי, היא הביאה  דברי שקר וכזב  שיש בהם להכפיש את אריה גבע, מהם משתמע  כי הוא כיזב בתצהיר שהגיש לבית המשפט. 

המחלוקת בנושא הארנונה, כפי שמתגלית בהליך, מציפה כשלים חמורים של עיריית הרצליה והעומדת בראש.

ראה: ארנונה - עיריית הרצליה

תגובת אריה גבע לדברי השקר שכתבה עו"ד אילנה בראף-שניר,  לא אחרה לבוא ותגובת גבע שהוגשה לבית-המשפט,  כוללת דברים קשים נגד עו"ד אילנה בראף. הגינות בסיסית של עורך-דין  קוראת לכך,  כי לא ראוי שעורך-דין  יסתתר מאחורי החסינות הקיימת לדברים שאמר בהליך משפטי  מפני תביעת לשון הרע. לפיכך,  ראה אריה גבע  צורך להביא את הדברים שכתב לבית-המשפט, בפני הרבים.  לקריאת הנוסח המלא של תגובת אריה גבע לבית המשפט הקש:

  כתב תגובה הליך ביניים מנהלי - עו"ד אילנה בראף-שניר.

 
28.4.09 יעל גרמן, בראיון למקומון לוקאל - בדיחה עצובה
יעל גרמן מדברת על הכול , ראיון עם העיתונאי  שרון יונתן, מקומון -  לוקאל,    28.04.2009 

לרגל יום העצמאות ה-61 למדינת ישראל, ניצל מקומון לוקאל  את ההזדמנות לשיחה גלויה עם ראש עיריית הרצליה, יעל גרמן, בה הפנה   לה  המקומון  61 שאלות במגוון נושאים.

קריאת תשובותיה של יעל גרמן בראיון,  מעוררות  אצלי בחלקן -  גיחוך, בוז ולעג,  אין לה  כבוד אל האמת ונוכח מעשיה וכשליה הרבים, אותם מביא אתר בושה -  נשמעים  מאווייה, 'חזונה'  והערכתה העצמית,  כזלזול באינטליגנציה של הקורא.

עניינה האישיים של יעל גרמן, לא מעניינים את אתר בושה, ולפיכך, לתחומים אלה בראיות, לא הייתה התייחסות.

נוכח פניות של  גולשים,  ראה אתר בושה מקום להתייחס לכל אחת מתשובותיה של יעל גרמן. 20 דקות של עבודה, חושפים את האיוולת  ואת יומרת הסרק.  

לקריאת הראיון, תשובות יעל גרמן והתייחסות אתר בושה לדבריה, הקש:  ראיון עם יעל גרמן 28.4.09

 

דבריה של יעל גרמן, בחלקם, נשמעים כמו בדיחה עצובה, הם רצופים דברי שקר ומצביעים על דמיון מפותח והעדר יושרה.  אם יעל גרמן אכן מאמינה במה שהיא אומרת, יש לה בעייה ולנו, תושבי הרצליה, בעייה גדולה עוד יותר.  אתר בושה מביא חלק ממעלליה של יעל גרמן בתפקיד ראש עיריית הרצליה, בהם מצטיירת יעל גרמן  בתמונה עגומה. ועד היום, יעל גרמן או עיריית הרצליה, לא הביאו  בפני אריה גבע עובדה אחת,  בה אתר בושה לא דייק בעובדות שהביא. 

על יעל גרמן ראש עיריית הרצליה. הקש: יעל גרמן

 
13.4.09 החוף המגדרי של הרצליה, בהכשר הבד"ץ, כשלים מנהליים חמורים של יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, בצד סימני שאלה קשים

13.4.09  החוף המגדרי של הרצליה, בהכשר הבד"ץ, כשלים מנהליים חמורים  של יעל גרמן, ראש  עיריית הרצליה, בצד סימני שאלה קשים

חוף-הים של הרצליה, דרומית למרינה,  חסום בעתות הקיץ למעבר הולכי רגל,  בשל הקצאת החוף לרחצה  מגדרית חרדית נפרדת של נשים וגברים.  משתמשי החוף המגדרי הם  בעיקר תושביה החרדים של העיר בני-ברק.  בכך שלעצמו אין רע, אולם הדרך בה נעשה הדבר,  תוך סיכון חיי אדם,  הפקרות מנהלית והעדר שקיפות, מעוררים סימני שאלה קשים ותהיות רבות על דרך התנהלותה של יעל גרמן. הממצאים קשים לעיכול,  וקשה להאמין, כי רק  במחדלים ניהוליים, עסקנין.

מפלגת מרצ  הממנת של  מסעי הבחירות של יעל גרמן, , הבד"ץ  והחרדים -  הא-בהא-טליא.

 הקש:  כשלי החוף המגדרי הרצליה.

על יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, הקש: יעל גרמן

 

 
6.4.09 מערכת המים העירונית - חשש להטעיית בג"ץ

6.4.09 ניהול לקוי של מערכת המים העירונית,  תוך חשש להטעיית בגץ   על-ידי עיריית הרצליה.

בעקבות תקלות במערכת המים  העירונית בהרצליה,  הופסקו המים  בכמה אזורים לכמה שעות,  מספר פעמים.  מתברר כי המידע הקיים בידי עיריית הרצליה בנושא התקלות במערכת המים העירונית,  הוא חלקי מה שאינו מאפשר מערך ניהול ובקרה יעילים. נוכח התקלות והיעדר המידע,  יש מקום לחשש, כי מערכת המים המנוהלת ע"י עיריית הרצליה,  דורשת שיפור  ומכל פנים, מתבקשת ובחינת מצב מערכת המים  באופן  מקיף ויסודי.

באותה עת ממש, עתרה עיריית הרצליה, לבג"ץ נגד שר האוצר ושר הפנים, בעניין כוונת הממשלה לתאגד את מערכת המים העירונית, כאשר העתירה נשענת על טענת עיריית הרצליה כי  היא מנהלת את משק המים העירוני ביעילות ומיומנות גבוהים ביותר. איך תסביר יעל גרמן את הסתירה  של טענות עיריית הרצליה בפני הבגץ, עם הניהול הלקוי של  מערכת המים על-ידי עיריית הרצליה  בראשותה ?

לקריאה על מערכת המים בהרצליה והעתירה של עיריית הרצליה לבג"ץ מיום 6.4.09 , הקש: מערכת המים - בג"ץ  

 
5.4.09 דרך התנהלות יעל גרמן ועיריית הרצליה בפרשת הארנונה של אריה גבע ושכניו, הנה שערוריה מבישה

עשר שנים נמשך המאבק של אריה גבע ושכניו,  נגד החלטת יעל גרמן ועיריית הרצליה להגדיל את שטח דירותיהם החייב בתשלום ארנונה באופן משמעותי. מה לא עשו יעל גרמן ועיריית הרצליה במאבק זה. לרבות הכספים  הרבים ששולמו לעורכי-דין  חיצוניים, המלווים את הפרשה מראשיתה, כדי לנהל את המערכה המשפטית.  פקידי עיריית הרצליה  בידיעת יעל גרמן -  שקרו, הציגו מצגי-שווא, טענו בפני פורומים משפטיים שונים בהם נידונה הפרשה,  טענות מסופקות  לרבות הטענה,  כי עיריית הרצליה  מנועה להעניק פטור מתשלום ארנונה, אם אין הדבר מצויין בצו הארנונה וכי  העירייה לא תסכים למדיניות של איפה ואיפה בין תושבים.   על גביית ארנונה הרצליה ומאבק גבע בנושא זה, הקש: גביית ארנונה - הרצליה

והנה  בשלהי 2008 ,  התבררו  עובדות מדהימות לפיהן, יעל גרמן ועיריית הרצליה, פעלו כל העת, תוך קיום ניגוד קוטבי בין  דבריהם לבין מעשיהם. יעל גרמן מתגלית  במלוא עליבותה  ובשלל תכונותיה השליליות. כל שאמרנו על יעל גרמן באתר בושה ובכלל, מקבל רק חיזוק יתר ודומה, שעובדות פרשה זו, מאפשרות לנו, לומר  כנגדה, אף דברים חריפים יותר.

הסוגייה הפרטנית  עומדת ותלויה בפני בית-המשפט המנהלי. לקריאת התוספת לעתירה המנהלית, שביקש אריה גבע, כי בית-המשפט יסכים לצרפה לעתירה המקורית, נוכח הגילויים החדשים.

תוספת לעתירה מנהלית, אריה גבע ואח' נ. עיריית הרצליה 30.3.09

 

 
4.3.09 משטרת ישראל מסרבת לפתוח בחקירה פלילית נגד יעל גרמן, בתלונה על הפרת אמונים בקשר למחדלים בבניין העירייה בשער העיר

בתאריך 2.3.09 קיבלתי את  החלטת המשטרה שלא לפתוח בחקירה פלילית נגד יעל גרמן, בתלונה על הפרת חובת  אמונים, בשל מחדלי יעל גרמן, בקשר לבניין שער העיר.  עשרות מיליוני שקלים הלכו לטמיון, בשל מה שנראה גחמה של יעל גרמן ומשטרת ישראל, קובעת כי אין עבירה פלילית של חובת הפרת אמונים.  הקש: שער העיר, הרצליה

דעה אישית - מה בין אהוד אולמרט, ד"ד דורית ניצן-קלוסקי וראש עיריית הרצליה יעל גרמן,  בקשר ל - הפרת חובת אמונים

הקש:  גרמן - הפרת אמונים, המשטרה

 

 על-פי החוק, ניתן להגיש ערר  אל הפרקליטות על החלטת המשטרה לפתוח בחקירה, תוך 30 יום.  החומר מוכן, כי הרי המשטרה לא חלקה על העובדות בפרשה שער העיר שהבאתי בפניה,, אלא קבעה  משפטית, שאין  במעשה המיוחס לראש העירייה, יעל גרמן, משום עבירה פלילית. האם המשטרה סבורה, שיכול איש ציבור לבזבז עשרות מיליונים, אם בא לו להתנהג באופן תמוה, ובלבד שלא נטל דבר לכיסו וכי התנהלות כזו אין בה הפרת חובת אמונים. על דרך פעולת הפרקליטות בעררים, שהוגשו לה, (שיעור מאלף בדרך עבודת הפרקליטות במאבק בשחיתות השלטונית),

הקש: פרקליטות המדינה.  

על המשטרה הקש: המשטרה

על היועץ המשפטי לממשלה,  הקש:  היועץ המשפטי לממשלה

 
28.2.09 תושבי הרצליה הכי פחות מרוצים מתיפקוד העירייה בין תושבי הערים במרכז הארץ

סקר של הלשכה  המרכזית לסטטיסטיקה, על שביעות רצון של תושבי הערים, מצביע  כי תושבי הרצליה, הנם הכי פחות מרוצים משירותי עיריית הרצליה  ומתפקוד עיריית הרצליה, באופן מובהק וברור, לעומת הערים הבינוניות  האחרות במרכז הארץ.

פרטים על  סקר של הלמ"ס בדבר שביעות רצון של תושבי הערים מתפקוד העירייות , הקש:  שביעות רצון תושבי הערים

 

  • עיון בטבלת הנתונים המקורית, הקש:  סקר הלמ"ס 1358  מיום 2.2.09
  • כדי לקרוא את הנתונים בטבלה של הלמ"ס,  תשתמש בחצים בסרגל התחתון,   מצד שמאל. 

 בעוד עיריות רמת השרון, רעננה, הוד השרון  וכפר סבא, זוכות לשיעור של   77%  ומעלה בשביעות הרצון של התושבים מהעיריה, הרי בהרצליה, רק כמחצית מתושבי העיר,  50% -   מרוצים משירותי ותפקוד עיריית הרצליה.  בושה וכלימה לראש העירייה יעל גרמן.. הרצליה עיר עם הנתונים הטובים ביותר,  הולכת ומידרדרת.  יעל גרמן,  מיתממת או שהיא באמת סומא שאינה רואה מה היא עושה לעירנו היקרה. 

מה תירץ תימצא הפעם יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה להסביר  את  הבושה ? במי תתלה הפעם את האשמה.

 
« התחלה הקודם 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 הבא סיום »

השלטון - שלוחותיו

רשויות מקומיות

windows seven best buy 
http://www.flyrnai.org/dbimg/R...ofessional 
cheap microsoft office mac 
buy final cut pro studio 
http://www.flyrnai.org/dbimg/R...t-discount 
vardenafil generique levitra filmtabletten belgique viagra levitra venta libre levitra per nachnahme
tadalafil oral jelly viagra over the counter in canada sildenafil sale cheapest kamagra tablets cheapest tadalafil
where can i buy kamagra in london cialis without prescription canada kamagra from india cialis otc sildenafil otc