בושה בושה
חדש על הרצליה

 

6.11.13   סוף עידן שלטונה הכושל של יעל גרמן בעיר הרצליה -  ראו בהמשך

 

 


בתאריך  12.11.12   חדלתי להיות תושב הרצליה  - עברנו  להתגורר בעיר הגדולה תל-אביב.
לא  אתעמק  יותר  בנושאים הפרטניים של  עיריית הרצליה ודרכי  פעולתה  של יעל גרמן ראש העירייה, שחלקן נעשו באופן בלתי-ראוי בעליל. מכאן ואילך,  הנושאים המוניציפאליים של הרצליה, יעניינו אותי  הרבה פחות.  עם זאת, באותם נושאים, בהם  יש  עניין  רב גם לאלה אשר  אינם תושבי הרצליה, (כמו: הבנייה על שטח תע"ש המזוהם,  חוף-הים, חלוקת נטל הארנונה באופן הוגן בין תושבי  רשות מקומית), אמשיך לחקור בדברים ולהשמיע קולי  ברמה. אני מקווה כי   פועלי מול  יעל גרמן ועיריית הרצליה שהיא עומדת בראשה,  לא רק שהועילו לתושבי הרצליה בעבר, אלא ישרתו את תושבי העיר בשנים הבאות. הביקורת הנוקבת  אותה מתחתי  על יעל גרמן, בצד  חשיפה של עובדות שרוב תושבי הרצליה  לא היו מודעים להם, תוך  הצגה וניתוח  של  העובדות בדרך שונה  מהמקובל –  מבטא  בקרה אזרחית קונסטרוקטיבית  אשר תכליתה  הנו  שיפור איכות השלטון המוניציפאלי,  תוך ריסון פעולות העירייה  ואלה העומדים בראשה, אשר חייבים להפנים, כי  הם נבחרו למשרותיהם רק כדי לשרת את תושבי העיר ולא למען שום מטרה אחרת. ראה: 12.11.12  הבקרה האזרחית אותה ערך אריה גבע על הנעשה בעיריית הרצליה, מגיעה לסיומה, כמעט

 

פועלו   של  אריה גבע  ושל אתר בושה בענייני עיריית  הרצליה,  בכל השנים מאז ייסוד אתר בושה, לא היו רק  מסע גילוי או חשיפה של  כשלי עיריית הרצליה ושל מי שעומדת בראשה - יעל גרמן . כתושב העיר הרצליה, נתקל אריה גבע בתופעות  קשות, אשר היה בהן להדאיג אותו, לא רק  אותו כתושב העיר הרצליה, אלא יש בהם להטריד  כל אזרח  הרוצה כי ישראל תתנהל  כמדינת חוק. אין מדובר בתקלות  מוניציפאליות  בענייני חולין  בהם  נתקל תושב  רשות מקומית  בהם בחיי-היום-יום, אלא בנושאים מהותיים ומשמעותיים יותר בתחום הנורמטיבי, שעל-פניו נראו בעיני המתבונן  כמתנהלים  כשורה, אך הסמוי מן העין, כאשר מתגלה, חושף מציאות עגומה. בעייתיות רבה של  ראש עירייה חסרת יושרה, שאינה דוברת אמת, אשר פיה ומעשייה בתחומים רבים, אינם שווים.

  • נתקלת בבעיית קיפוח, פגיעה בזכויות, התנהגת לא נאותה של רשות מקומית, ארגון שלטוני, גוף עסקי גדול -  מה עושים, למי פונים ? אתר בושה ריכז רשימה של גופים  הפועלים על בסיס התנדבות, למען האזרח בתחומים שונים. הקש:
    עזרה, סיוע, עצה -  מה עושים אל מי פונים

 

מה חדש באתר בושה על הנעשה בעיר הרצליה - ראה בהמשך. (לאחר התמונות).

הבקרה האזרחית אותה קיים אריה גבע על הנעשה בעיריית הרצליה, לא היה בה כשלעצמה, להביא לשינוי התנהלותה הקלוקלת של יעל גרמן, , אך  היה בהם  תרומה  מסוימת,  לכך  כי  עיריית הרצליה והעומדת בראשה יודעים היטב, כי יש מי שמוכן להתמודד עמן בלא חשבון ובלא מורא,  כאשר הוא מגלה כשלים ואלה, לדאבון לב, רבים. מה יקרה עכשיו,  כאשר אריה גבע עוזב את העיר, ובכך אין קול מקרב הציבור  המרים קול מחאה,  נמתין ונראה...

 

הרצליה הנה עיר בעלת פוטנציאל עצום להיות הטובה והאיכותית בין ערי ישראל. מיקומה בלב השרון, חוף-ים ארוך ויפה,  הרכב האוכלוסיה,  אזור תעשית הי-טק והסעדה מפותחים,  התורם סכומי ארנונה גדולים, דרכי גישה נוחות לכבישים הבין-עירוניים  - אלה ועוד, הופכים את החיים בעיר הרצליה לחיים טובים וחבל,   כי הפוטנציאל  העצום של הרצליה אינו ממוצה. כל המכיר את ערי השרון,  אינו יכול שלא להבחין כי בהשוואה לערי השרון  הדרומי האחרות : רעננה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא,   הרצליה, אין לה הרבה במה להתגאות, זולת חוף-ים שגם בו, מטפלת עיריית הרצליה באופן מעורר סימני שאלה.  עם נתעלם ממלל חסר בסיס של יעל גרמן, מראה העין  מצביע באופן ברור  כי ליעל גרמן, אין הרבה במה להתגאות בו.

 

פעולות אריה גבע, תושב הרצליה, לגבי הנעשה בעיר הרצליה, נטולות מניעים פוליטיים ולהוציא נושא הארנונה, בו יש לו אינטרס כספי ישיר כתושב,  עניינו בנושאים האחרים הנו,  להציף ולהביא כשלים בניהול העיר הרצליה, שאפשר ודומים להם, נעשים גם במקומות אחרים.

 

 

 

ניתן לקרוא את פירוט הדברים  בקטגוריות המתאימות באתר בושה. ראה עיריית הרצליה

 

 6.10.09 הביאנלה השנייה לאמנות עכשווית

 

סוכות תש"ע.   מבני הסוכות סולקו ממרכז העיר הרצליה כדי לא להפריע לאירוע הביאנלה, בה  ראינו שלל מוצגים, במה שמכונה, ביאנלה לאמנות עכשווית בתוך עיר  מכוערת. 

 

הביאנלה השנייה לאמנות עכשווית בהרצליה, הנו אירוע  תרבותי -מקומי,  שיש כאלה שיאהבו אותו כמותי, אחרים יסתובבו בחוסר עניין בין אתרי המוצגים.   ראוי כי עיריית הרצליה תיקח את הביאנלה  תוך מידתיות ראויה וכי  יעל גרמן, לא תשתמש באירוע הביאנלה,  לשבח  את  הצלחת המיזם הכושל של מרכז העיר הרצליה,  העושים את דבריה להיות פארסה של ממש.  

על:   הבינאלה השנייה לאמנות עכשווית בהרצליה

אני אהבתי את אירוע הביאנלה, הגם שלא מצאתי עניין בחלק ניכר מהמיצגים. יש שנהנו יותר  אחרים  פחות, עניין של טעם. על-פי התרשמותי, שיטוט ברחובות העיר החוגגת של  הביאנלה,  הציגה את מרכז הרצליה בכיעורו. לא אירוע כזה, יפיח חיים במרכז הרצליה המשמים.

יומיים מאוחר יותר ביום רביעי, חול המועד, סרתי לביקור נוסף ברחובות העיר. 

 

אין טוב ממראה עינים.  צילומים  שעשה אריה גבע במצלמה פשוטה:
 חוויית הביאנלה, רחובות הרצליה 6.9.09 בין שבע ושמונה בערב.

 

על:  רשמים אישיים  מהביקור השני ברחובות העיר בזמן הביאנלה.
 רושם עגום, של מתעניינים ספורים  באירוע,  רחובות מרכז העיר מלאי אור, אך נעדרי שמחה והנגנים ששכרה העירייה ,שרים לעצמם.  העיר הרצליה לא רק שלא הרווחיה דבר, אלא שכרה יצא בהפסדה.

 

לראשונה זכיתי להכנס לבניין העירייה בשער העיר, בו הוצגו שני מיצגים במסגרת הביאנלה. הביקור במקום  אישש את  הדברים הקשים שכתבתי בדבר התנהלות עיריית הרצליה ושל יעל גרמן, של השארת הבניין הענק, במצב גמור למחצה, למעלה מעשר שנים.  בניין העירייה שער העיר.

 
4.10.09 היכן הכי שווה לגור. שנתיים לחנוכת המרכז החדש , סוקולוב הרצליה, מה קרה.

 

כשל  מנהיגות, ניהול - לקוי. הם הסיבה מדוע הרצליה, למרות נתוניה הטובים, אינה בצמרת.

 

על : תוצאות סקר ידיעות אחרונות - היישוב שהכי שווה

 למה הרצליה אינה בצמרת הרשימה.  מה ששיערתי תחילה לגבי מיקום הערים בשרון מתברר כמבטא את דעת התושבים.  המתרחש בעיר הרצליה יכול לשמש ראייה לכלל -  כי דיבורים יפים, אינם בונים  ארץ  ולא עיר.  

יישוב המנוהל טוב, בו ראש העירייה משמש מנהיג אשר טובת התושבים לנגד עיניו, עירו, מקבלת ציון גבוהה.  יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, מדברת גבוהה, אך פועלת   נמוך, בלא קשב ובלא פשרה, תוך ריב עם תושבים  רבים - אינה יכולה להצליח והעיר הרצליה  שהיא אמורה להיות לה מנהיגה,  אינה מצליחה בהקניית איכות חיים גבוהה לתושבים,  כמו ראשי הערים האחרות בשרון.

 על :

 

חג סוכות תש"ע -  רחוב סוקולוב  - 'המרכז החדש' –  בן  שנתיים – סיכום ביניים נוסף

חלפו שנתיים מאז סיום העבודות של  שיפוץ רחוב סוקולוב, מה שקרוי 'המרכז החדש'. איך נראה רחוב סוקולוב בעיני המתבונן, ומה קיבלו   תושבי הרצליה ?

סוקולוב, רחוב רחב ידיים, נקי, חנויות סתמיות שאין בהם  בשורה, בתי קפה בודדים, מוסדות האכלה עלובים. תנועת מכוניות  בעייתית, העדר מקומות חנייה שלא מורגש, כי מי רוצה באמת לבוא לרחוב הזה, אם אין לו סיבה מיוחדת ? 

חזונה של יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, גולת הכותרת של פועלה בעשר שנות כהונתה, נראה עצוב, מדכא, מביש.  על רחוב סוקולוב, שנתיים ימים לאחר השינוי הגדול.... הקש:
המרכז החדש - רחוב סוקולוב,  סיכום ביניים -  אוקטובר 2009

 

 
23.9.09 כמה כספים הוציאו הסיעות בבחירות האחרונות לעיריית הרצליה

מימון הבחירות המוניציפאליות נובמבר 2008, דוח מבקר המדינה פורסם ביום  - 23.9.09

 

 

 דוח מבקר המדינה, על  מימון סיעות ורשימות אשר השתתפו בבחירות המוניציפאליות  בכל הרשויות המקומיות, אשר  התקיימו  בנובמבר 2008.

 

תושבי הרצליה המתעניינים כיצד וכמה הוציאו הסיעות השונות בעיר הרצליה, בבחירות  המונציפאליות האחרונות בנובמבר 2008, היו צריכים למצוא את הנתונים בדוח  המלא שפרסם מבקר המדינה ביום 23.9.09  המציאות קצת אחרת...

למי שמחפש למצוא את היקף ההוצאות על מסע  הבחירות של יעל גרמן וסיעתה, 'הרצליה שלנו', יצטרך להמתין.

לקריאה הקישו: הוצאות כספים ע"י הסיעות - הרצליה, דוח מבקר המדינה

 

 

 
16.9.09 תש"ע - שנה טובה לתושבי הרצליה וכמה מלים על השנה שהייתה

 

 

על:  הרצליה והעירייה שלה

 

 שנה טוב לתושבי הרצליה, לקראת שנת תש"ע.

מה מאחל לעצמו, תושב  הרצליה, כמו התושבים של כל  רשות מקומית, מעבר למשאלותיו בענייני בריאות, אושר, ובעיות האומה, שממילא אינם בידיה של הרשות המקומית  -  כי הרצליה העיר בה הוא מתגורר, תהיה נאה ומטופחת  ; מבני הציבור והתרבות ישקפו את עושרו ויכולתה הכספית  של הרצליה ;   החינוך מעולה בלא הפלייה או העדפה מטעמי ממון ;   השימוש במשאבי  עיריית הרצליה, על-ידי פרנסי העירייה יהיה  יעיל וענייני לטובת כל תושבי הרצליה ;  ראש העירייה,  חברי מועצת עיריית הרצליה, ועובדי עיריית הרצליה -  ינהגו בתושבים תוך הגינות, בלא רמייה וכי יהיו זהירים בנקיטת הליכים משפטיים נגד תושבים, ורחבי-לב בפתרון סכסוכים בדרכי פשרה ;  כי  הוצאות ופעולות הרשות המקומית על  תרבות, ספורט ובידור, ייעשו  לפי רצון רוב התושבים ולא לפי גחמה של  יעל גרמן, המנסה לחנך אותנו לאהוב את התרבות שהיא חפצה ביקרה, וכמובן, כי  העיר תהא נקייה,  המים יזרמו  תמיד בצנרת והביוב לא יזרום ברחובות. 

תושבי הרצליה, תתבוננו סביב, תשוו עם המתרחש בערי השרון האחרות, ותעשו דין – וחשבון אמיתי וכנה עם עצמכם. אמנם אין בידכם להחליף את יעל ראש העירייה וחברי מועצת העירייה בטרם בחירות, אך אתם יכולים ובעצם חייבים, להשמיע קולכם, לבקר, למחות נגד מעשי העירייה והעומדת בראש - יעל גרמן, אם אתם סבורים כי אתם נפגעים או אינכם מקבלים את מלוא הזכויות האזרחיות שלכם.

אתר בושה, סבור כי החיים באזור השרון ובעיר הרצליה הנם טובים, אך הם יכלו להיות טובים פי כמה, אם בראש העירייה הייתה עומדת ראש עירייה :הוגנת, שאין תרבות השקר חלק מאורח חייה הפוליטיים, אשר מקצה את משאבי העירייה באופן  הוגן לטובת רוב התושבים, אשר הייתה מתרחקת מדבר שקר ולא פוגעת בתושבים רבים בדרכים שונות. אם המים היו זורמים ללא הפסקה, העיר הייתה מטופחת, היה לה מרכז עיר שוקק עם חנויות מפוארות, בתי קפה ומסעדות....

לקראת השנה החדשה, לא נחזור על המעשים הרעים ועל הביקורת הקשה שמתחנו באתר בושה בנושאים שונים.   בימי החג ראוי ליהנות, ולקרוא דברים משמחים ונעימים.

אני קורא את הדוח  הצבעוני  לתושב/ת לראש השנה תש"ע, שהפיצה עיריית הרצליה בכל בתי התושבים ברחבי העיר.  נציין לטובה כי הפעם, תמונתה של ראש העירייה יעל גרמן, לא התנוססה על גבי המנשר, אך התבשרנו,  בגדול, כי שוב תתרחש בעירנו,   הביאנלה השנייה לאמנות עכשווית, שאמנם תגדוש את הרחובות בסקרנים, אך ספק אם יש בה עניין לרוב תושבי העיר.  

יעל גרמן, צביעות פוליטית. מכל פנים, החגיגה לא  תאפיל על העובדה, כי המרכז החדש ברחוב סוקולוב במרכז העיר, שם היא תיערך,  הוא אמנם נקי, אך הוא נראה כמו  בית תמחוי לזקני עיר ענייה ולא כמרכזה של עיר עשירה, במרכז השרון.

אנחנו קוראים על כמה מעשים ברוכים  בתחום הירוק, כמו: השקעת חלק מהפארק במי קולחין מטוהרים, חיסכון במים בגינות ציבורית, נטיעת חורשות זמניות בשטחים ריקים, שיתוף התושבים בעיצוב הגינות הקהילתיות – אך אלה הם אינם דברים גדולים של ממש ובנושאים האחרים, אנו רואים אף פחות מכך. 

אין  שום  ציון של מעשה חשוב של ממש בשנה שעברה ואין גם שום בשורה  בדברי ראש העירייה יעל גרמן, על  מיזמים שהושלמו, על ההבטחות הגדולות שנתנה לתושבי הרצליה לפני שנה, במסע הבחירות. בנושאי חינוך אין לנו מידע מוסמך ובנושאי תרבות ומופעים, אנו רואים פעילות ענפה, אך עלותה של זו, הנה  נתח קטן מתקציב העירייה הענק בן 617 מיליון ₪,  פעולות עיריית הרצליה, נעשות בידי  עובדי עירייה חרוצים ומסורים, ולא בהם האשם בכשל להביא להמראת הרצליה בהשוואה לערים אחרות  באזור השרון, בנושאים הבאים : חזות העיר, בנייני הציבור, הגינות כלפי התושבים, פעילות תרבות ואיכות החיים.  דבריה של יעל גרמן, כי הרצליה הנה  'פנינת השרון',  הנם מסע יחסי ציבור חסר בסיס. מלים, מלים...המשכה של תרבות השקרבה נוהגת יעל גרמן, כמעשה-שגרה. תרבות השקר של יעל גרמן.

 

 

 
3.9.09 סיכומי העותרים בהליך נגד עיריית הרצליה, מעלים מסכת קשה של כשלים בנושא הארנונה

גביית ארנונה תוך מצגי שווא, הנה שחיתות שלטונית ברורה
היום  3.9.09 - הוגשו  סיכומים בעתירה מנהלית 1732/08 אריה גבע ואח' נ. עיריית הרצליה, יעל גרמן ראש עיריית הרצליה, מנהל הארנונה בהרצליה,  במסגרת המאבק שאני וכמה מתושבי שכונתי מנהלים,  נגד ההחלטה  בשנת 1999, להגדיל את שטח דירתנו לעניין ארנונה בלמעלה מ – 50%.

על הסיכומים ולקריאת המסמך המקיף, המהווה פן אחד, במסכת ארוכה של מאבק נגד עוולה שלטונית, הקש: סיכומים, עתמ 1732/08  גבע ואח' נ. עיריית הרצליה ואח'

 עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן, כדי להגדיל את גביית הארנונה, נוהגת  תוך שקרים, העדר אמת, מצגי-שווא, הטעיית בית-המשפט  -   שחיתות שלטונית של ממש.

 

 

 
26.8.09 שיעור מאלף בחוסר כדאיות תרבות השקר, יעל גרמן נופלת בפח שטמנה לעצמה

 

 

 עניין התלונה  שהגיש אריה גבע נגד יעל גרמן ונושאי  משרה בעיריית הרצליה , לחייב אותם באופן אישי בגין מתן פטור מתשלום  ארנונה, שלא-כדין, מגיעה לישורת אחרונה. נראה כי משרד הפנים יתקשה הפעם לא להביא את עניינה של יעל גרמן בפני הועדה לחיוב אישי של נושאי משרה ברשויות מקומיות. .

 שקריה של יעל גרמן ודפוסי התנהגותה הנלוזה, חסרת-היושרה,  יפגעו בה  הפעם באופן אישי. הדרך הלוליינית בה  משחקת יעל גרמן  עם האמת,  אינה אפשרית כל הזמן.  יעל גרמן, מסתבכת בסבך המחדלים של עצמה.

על עיקרי הדברים אותם סיכם אריה גבע, המלין בפני משרד הפנים בתלונה נגד יעל גרמן, הקש::

עיקרי הדברים, בפני ועדה לחיוב אישי, 10.8.09

 

על הועדה לחיוב אישי של נושאי משרה ברשויות מקומיות 

בפנינו שיעור מאלף בחוסר כדאיות תרבות השקר.  יעל גרמן, הופכת להיות הקורבן של עצמה. לקח חשוב לה ולכל אותם פוליטיקאים צבועים, הסבורים כי הם יכולים לשקר את  הציבור  כל הזמן.

 

 
23.8.09 מצב צנרת המים בהרצליה, צריך להדאיג כל תושב

23.8.09  הפסקות מים  לעתים קרובות  - צנרת מים , ריקבון ומה המשותף להם.

אתמול   יום שבת,  חמסין ימי אוגוסט  חם ולח, קמנו תושבי הרחוב בו  אני מתגורר, למציאות  לא נעימה של העדר  מים בברזים. היה פיצוץ  בצנרת ועד שהוזעקו עובדי העירייה ותוקן הליקוי, חלפו מספר שעות. בשעה  11 בבוקר,  שוב היה לנו היסוד החשוב בחיים -  מים !!!

   פיצוצים בצנרת המים ברחוב קטן אחד, אך  עירית הרצליה הודיעה, כי הסדרת הדברים אינה צפוייה בשנתים הבאים.  

על השתלשלות הדברים אותם חזיתי מראש תוכלו לקרוא במכתבי אל יעל גרמן מיום 23.8.09 הקש:

פנייה אל יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה בעניין צנרת המים 23.8.09 , תבהיר לכם במה מדובר.  

 

מצב מערכת המים בעיר, צריכה להדאיג מאד את התושבים. אין מדובר בעניינים שברומו של עולם או תרבות עילית, אלא בצורך בסיסי, קיומי של אוכלוסייה עירונית בימי קיץ חמים.

על התייחסות עיריית הרצליה לנושא המים הקש: עיריית הרצליה - מערכת המים

 

 
16.8.09 חברי מועצה ותושב - עושים מעשה בעניין תיאטרון האנסמבל

14.8.09 האם אנסמבל התיאטרון, הנו עמותה עירונית או לאו ?

 

לקריאה על תיאטרון האנסמבל הרצליה, לרבות דוח מבקר העירייה משנת 2005, בעניין כשלים חמורים בדרך עבודת עיריית הרצליה בקשר תיאטרון האנסמבל  והחלטת הועדה לחיוב אישי, בעניין  העברת הכספים שלא-כדין, ע"י יעל גרמן, הקש:

תיאטרון האנסמבל, הרצליה 

 

את הסוגייה הזו, שיש לה השלכות על דרך תמיכת עיריית הרצליה בתיאטרון האליטיסטי, הביאו  לפני ימים ספורים - חברי מועצת העירייה הרצליה ירון עולמי , דרור עזרא ותושב פעיל משכונת נווה-עמל, יחיאל גאולה. לפתחו של בית-המשפט המנהלי.

יעל גרמן, תידרש להשיב בפני בית-המשפט.  האם תתחמק גם הפעם מהצגת האמת

עתמ  2260/09  (בית המשפט המנהלי ת"א), ירון עולמי, דרור עזרא, יחיאל גאולה, נ.  יעל גרמן, עיריית הרצליה, תיאטרון האנסמל  הרצליה.

על פועלו של  חבר המועצה, יו"ר  ועדת הביקורת הנמנה על האופוזציה,  ראה:האתר של ירון עולמי 

 

 
12.8.09 מצב בו על דירות זהות , משלמים ארנונה שונה, הנו בלתי-נורמטיבי בעליל

 

מצב בו דיירי   שכונות  ובתי-דירות,  בהן   הדירות  על-פי תכניות  המצויות במשרדי עיריית הרצליה,   הן זהות – אך התושבים נדרשים לשלם ארנונה  על-פי  שטחים  שונים -  הנו פסול ובלתי-נורמטיבי.  יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה מודעת למצב, אך אינה מורה להפסיקו, והיא הנושאת באחריות העיקרית לכשל.

 

הפרטים על דרך התנהלות עיריית הרצליה בתחום זה, הקש: גביית ארנונה שונה מדירות זהות.

 

יש כאן פגיעה בתושבים מהם גובים ארנונה גבוהה מדי, ופגיעה בקופת עיריית הרצליה לגבי התושבים שמשלמים על שטח נמוך מכפי שיש להם בפועל.  

חלם, לא רק. אולי  בהתחלה, אולם  ההמשך, כאשר התופעה מוצגת במלוא מערומיה,  בעוד  עיריית הרצליה והעומדת בראשה,  מעדיפים שלא להתייחס למכתבים שנשלחים אליהם בנושא, הרי יעל גרמן, ונושאי המשרה בעיריית הרצליה, האחראים על תחום הארנונה,  הופכים את המעשה  המנהלי הבלתי-תקין, למעשה לא- נורמטיבי בעליל.

 

 

 

 
7.8.09 יהונתן יסעור, מ"מ ראש עיריית הרצליה, על מה זכה בכבוד ?

 על סגן ראש העירייה ומ"מ ראש העירייה, יהונתן יסעור, האיש אשר מבלעדי יעל גרמן ,   הוא למעשה   אפס פוליטי, אך כשהוא מסתופף בצילה במשרתו הנעלה, יהונתן יסעור הנו שותף מלא של הכשלים, ההבלים, דברי-השקר, השחיתות השלטונית ושאר בישין מרעין  שהם נחלתה של עיריית הרצליה בראשותה של יעל גרמן.

על: יהונתן יסעור, מ"מ ראש עיריית הרצליה

 

יהונתן יסעור, סגן ראש העירייה ומ"מ ראש עיריית הרצליה - זכה כי אקדיש לו כמה מלים, לא משום תוארו הנכבד, או פועלו המוצלח,  אלא משום היותו דוגמא של פוליטיקאי מקומי, שהתהגותו, בעיני נראית איוולת גמורה. נוכח התנהלותו  של יהונתן יסעור, מולי, בעניין החוף הנפרד המגדרי, ודרך התייחסותו לח"כ חיים אורון, יו"ר מפלגת מרצ, אשר מימנה את כל מסע הבחירות של  יעל גרמן וסיעתה 'הרצליה שלנו' בה מככב יהונתן יסעור במקום השני  - ראיתי לנכון להשיב ליונתן יסעור, בבחינת דברי משלי  - ענה כסיל כאיוולתו פן יהיה חכם בעיניו" (משלי כו'  - ה)

 

 
31.7.09 שוב החוף הנפרד של הרצליה. יעל גרמן, לא סופרת אותנו

עסקנו בשבועיים האחרונים בנושא החוף הנפרד המגדרי. נראה כי  תושבי הרצליה צריכים לכעוס באמת על  יעל גרמן.  

  תושבים מסכנים את חייהם בטיפוס על המצוקים הן בירידה אל 'חוף הפירצה' (חוק הצוק הצפוני בתחומי הרצליה) והן כדי לעקוף את מכשול החוף המגדרי. דרך העפר במרומי המצוק מזוהמת, עיריית הרצליה אינה מוכנה לפרסם כמה עולה תחזוקת החוף הנפרדלקופת העירייה, ראה בעניין   כשל של דוברת עיריית הרצליה, דורית בסמן - קובל,  אשר התנהלותה בנושא החוף הנפרד המגדרי, נראית בעיני חסרת יושרה ואיוולת כאחד.    דורית בסמן - קובל, דוברת עיריית הרצליה

 

אני פועל לשם העתקת החוף הנפרד המגדרי למיקום אחר. ראה:החוף הנפרד  המגדרי  של הרצליה

  

תמונות שצולמו ע"י אריה גבע, חוף הים הדרומי של הרצליה 27.7.09 , הקש: 

החוף הדרומי של הרצליה, החוף, המצוק, הזוהמה, והמקום המוצע של החוף המגדרי

החוף ריק מאדם בשל ימי בין המיצרים. החרדים אינם באים, התושבים האחרים, לא ידעו כי החוף פתוח. אין שלטים במבואות הצפוניים והדרומיים של המקטע הדרומי. עיריית הרצליה כנראה, לא רוצה  שנדע כי החוף חסום מטעמי דת.

 

מתוך אלבום התמונות,  שלט מאיר עיניים של ראש עיריית בני ברק, המברך את יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה על  תרומתה הגדולה ומעשיה הנאצלים.  לקריאת שלט הברכה של ראש עיריית בני-ברק, ומילותיו החמות הקש:

 תמונה של : ברכת ראש עיריית בני-ברק ליעל גרמן

 הטקסט  של ברכת ראש עיריית בני-ברק: ברכה ותודה ליעל גרמן

 

 

 

 

 
More Articles...
« התחלה הקודם 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 הבא סיום »

השלטון - שלוחותיו

רשויות מקומיות

cheap adobe photoshop elements mac 
buy rosetta stone arabic hong kong 
buy office professional plus 2013 
windows 7 home premium oem price 
buy dreamweaver cs6 for macs 
cialis inde sildenafil prezzo levitra 10mg prix propecia ordonnance clomid prescription
price of sildenafil citrate levitra online prescription cialis professional 20 mg online pharmacy viagra cialis how long does it last
ordering viagra online levitra prescribing information buy viagra over the counter ranbaxy sildenafil citrate generic cialis picture