בושה בושה
חדש על הרצליה

 

6.11.13   סוף עידן שלטונה הכושל של יעל גרמן בעיר הרצליה -  ראו בהמשך

 

 


בתאריך  12.11.12   חדלתי להיות תושב הרצליה  - עברנו  להתגורר בעיר הגדולה תל-אביב.
לא  אתעמק  יותר  בנושאים הפרטניים של  עיריית הרצליה ודרכי  פעולתה  של יעל גרמן ראש העירייה, שחלקן נעשו באופן בלתי-ראוי בעליל. מכאן ואילך,  הנושאים המוניציפאליים של הרצליה, יעניינו אותי  הרבה פחות.  עם זאת, באותם נושאים, בהם  יש  עניין  רב גם לאלה אשר  אינם תושבי הרצליה, (כמו: הבנייה על שטח תע"ש המזוהם,  חוף-הים, חלוקת נטל הארנונה באופן הוגן בין תושבי  רשות מקומית), אמשיך לחקור בדברים ולהשמיע קולי  ברמה. אני מקווה כי   פועלי מול  יעל גרמן ועיריית הרצליה שהיא עומדת בראשה,  לא רק שהועילו לתושבי הרצליה בעבר, אלא ישרתו את תושבי העיר בשנים הבאות. הביקורת הנוקבת  אותה מתחתי  על יעל גרמן, בצד  חשיפה של עובדות שרוב תושבי הרצליה  לא היו מודעים להם, תוך  הצגה וניתוח  של  העובדות בדרך שונה  מהמקובל –  מבטא  בקרה אזרחית קונסטרוקטיבית  אשר תכליתה  הנו  שיפור איכות השלטון המוניציפאלי,  תוך ריסון פעולות העירייה  ואלה העומדים בראשה, אשר חייבים להפנים, כי  הם נבחרו למשרותיהם רק כדי לשרת את תושבי העיר ולא למען שום מטרה אחרת. ראה: 12.11.12  הבקרה האזרחית אותה ערך אריה גבע על הנעשה בעיריית הרצליה, מגיעה לסיומה, כמעט

 

פועלו   של  אריה גבע  ושל אתר בושה בענייני עיריית  הרצליה,  בכל השנים מאז ייסוד אתר בושה, לא היו רק  מסע גילוי או חשיפה של  כשלי עיריית הרצליה ושל מי שעומדת בראשה - יעל גרמן . כתושב העיר הרצליה, נתקל אריה גבע בתופעות  קשות, אשר היה בהן להדאיג אותו, לא רק  אותו כתושב העיר הרצליה, אלא יש בהם להטריד  כל אזרח  הרוצה כי ישראל תתנהל  כמדינת חוק. אין מדובר בתקלות  מוניציפאליות  בענייני חולין  בהם  נתקל תושב  רשות מקומית  בהם בחיי-היום-יום, אלא בנושאים מהותיים ומשמעותיים יותר בתחום הנורמטיבי, שעל-פניו נראו בעיני המתבונן  כמתנהלים  כשורה, אך הסמוי מן העין, כאשר מתגלה, חושף מציאות עגומה. בעייתיות רבה של  ראש עירייה חסרת יושרה, שאינה דוברת אמת, אשר פיה ומעשייה בתחומים רבים, אינם שווים.

  • נתקלת בבעיית קיפוח, פגיעה בזכויות, התנהגת לא נאותה של רשות מקומית, ארגון שלטוני, גוף עסקי גדול -  מה עושים, למי פונים ? אתר בושה ריכז רשימה של גופים  הפועלים על בסיס התנדבות, למען האזרח בתחומים שונים. הקש:
    עזרה, סיוע, עצה -  מה עושים אל מי פונים

 

מה חדש באתר בושה על הנעשה בעיר הרצליה - ראה בהמשך. (לאחר התמונות).

הבקרה האזרחית אותה קיים אריה גבע על הנעשה בעיריית הרצליה, לא היה בה כשלעצמה, להביא לשינוי התנהלותה הקלוקלת של יעל גרמן, , אך  היה בהם  תרומה  מסוימת,  לכך  כי  עיריית הרצליה והעומדת בראשה יודעים היטב, כי יש מי שמוכן להתמודד עמן בלא חשבון ובלא מורא,  כאשר הוא מגלה כשלים ואלה, לדאבון לב, רבים. מה יקרה עכשיו,  כאשר אריה גבע עוזב את העיר, ובכך אין קול מקרב הציבור  המרים קול מחאה,  נמתין ונראה...

 

הרצליה הנה עיר בעלת פוטנציאל עצום להיות הטובה והאיכותית בין ערי ישראל. מיקומה בלב השרון, חוף-ים ארוך ויפה,  הרכב האוכלוסיה,  אזור תעשית הי-טק והסעדה מפותחים,  התורם סכומי ארנונה גדולים, דרכי גישה נוחות לכבישים הבין-עירוניים  - אלה ועוד, הופכים את החיים בעיר הרצליה לחיים טובים וחבל,   כי הפוטנציאל  העצום של הרצליה אינו ממוצה. כל המכיר את ערי השרון,  אינו יכול שלא להבחין כי בהשוואה לערי השרון  הדרומי האחרות : רעננה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא,   הרצליה, אין לה הרבה במה להתגאות, זולת חוף-ים שגם בו, מטפלת עיריית הרצליה באופן מעורר סימני שאלה.  עם נתעלם ממלל חסר בסיס של יעל גרמן, מראה העין  מצביע באופן ברור  כי ליעל גרמן, אין הרבה במה להתגאות בו.

 

פעולות אריה גבע, תושב הרצליה, לגבי הנעשה בעיר הרצליה, נטולות מניעים פוליטיים ולהוציא נושא הארנונה, בו יש לו אינטרס כספי ישיר כתושב,  עניינו בנושאים האחרים הנו,  להציף ולהביא כשלים בניהול העיר הרצליה, שאפשר ודומים להם, נעשים גם במקומות אחרים.

 

 

 

ניתן לקרוא את פירוט הדברים  בקטגוריות המתאימות באתר בושה. ראה עיריית הרצליה

 

 28.1.2010 מבצע מבורך של חלוקת שתילים בחינם לבבוד ט"ו בשבט

28.1.2010   חלוקת שתילים חינם לתושבי הרצליה, על-ידי עיריית הרצליה, לכבוד ט"ו בשבט,  תש"ע     (2009), הנו  מבצע ראוי ומבורך, שבוצע ביעילות. ללמדך, כח ניתן גם לעשות יחסי ציבור  לעיריית הרצליה, תוך הבאת תועלת לתושבי הרצליה ולסביבה. 
ראה:  חלוקת עצים חינם לתושבי הרצליה, על-ידי עיריית הרצליה מבצע מבורך.

 
6.1.10 אמת מול שקר, המאבק בנושא הארנונה, שלב נוסף
 

 המאבק  נגד עיריית הרצליה, יעל גרמן ומנהל הארנונה, על גביית ארנונה שלא-כדין מתושבי השכונה,  הנו למעשה מאבק נגד שחיתות שלטונית, תרבות שקר וחוסר יושרה
הגשת סיכומי התשובה מטעם העותרים  בעתירה המנהלית של אריה גבע ושכניו נגד עיריית הרצליה, יעל גרמן ונגד מנהל הארנונה, הנו שלב נוסף במאבק משפטי שהחל בשנת 1999, אך הפך למעשה להיות,  מאבק של אריה גבע ואתר בושה, נגד שחיתות שלטונית,  צביעות, חוסר יושרה -  של יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, אשר  דרך התנהלותה בנושא הארנונה, חושפת :  צביעות,   חוסר יושרה.

לקריאת מכתבו של אריה גבע,  אל יעל גרמן, מיום 6.1.10, בעניין האמת מול השקר, הקש:
פנייה של אריה גבע אל יעל גרמן,  מיום 6.1.09 עובדות שיסודן שקר, אמת מול שקר.

 על:

 
4.1.2010 יעל גרמן, 'צדקת גמורה' - בדיחה גרועה

4.1.2010   השחיתות במגזר הרשויות המקומיות -  אף מלה על יעל גרמן
האם השחיתות השלטונית במגזר הרשויות המקומית אכן 'עולה כפורחת' -  אולי  -  יש יותר דיבורים  על קיום שחיתות חמורה מאשר שחיתות בפועל, או - שידה של המשטרה קצרה לגלות את המושחתים ?   זאת -  נוכח המספר הלא-גדול של  ראשי ערים אשר הורשעו בפלילים ובמיוחד, נוכח העבירות בהם הורשעו, שאינן חמורות במיוחד ורובן, קשורות להליך הפוליטי- זאת על רק המשאבים העצומים  אותם משקיעות - המשטרה, הפרקליטות במאבק נגד השחיתות של נבחרי הציבור.
ראה: האם אכן ישנה שחיתות רבתי ברשויות המקומיות, או דיבורים. ראשי ערים וסגניהם אשר הורשעו

 

שלא כמו רבים מבין עמיתיה ראשי הערים, יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, אינה מוזכרת בעיתונים כראש עירייה מושחת, היא  לא 'זכתה'  אפילו לכך כי המשטרה תחקור אותה.  עשרות מהם נחקרים, אך יעל גרמן היא בבחינת  'אתרוג'.  נוכח מעשיה ומחדליה, המפורטים באתר בושה, שבחלקם יש בהם חשדות ברורים להיבטים פליליים, לגביהם הוגשו תלונות למשטרה,  ומעשיה האחרים  של יעל גרמן, שהם בבחינת הפקרות רבתי, בדרך ניהולה את עיריית הרצליה במספר נושאים -  בלשון המעטה,  התנהלות רשויות אכיפת החוק, המשטרה, פרקליטות המדינה, היועץ המשפטי לממשלה - כלפי יעל גרמן, נראית בעייתית, בלשון המעטה.

איננו מכירים את חצרות ראשי הערים האחרות, אך בכל הקשור לדרך התנהלות יעל גרמן, כראש עיריית הרצליה, מה שעיננו רואות מבעד לכיסוי הוילון הססגוני,  הדברים הם ממש, כמו סדום ועמורה.

נוכח דרך התנהלות יעל גרמן בנושאים רבים,  הדימוי של יעל גרמן בעיני רבים,  נראה כמו גרוטסקה, פארסה או בדיחה רעה.

'אפשר לשקר את כולם  זמן רב, אך  אי-אפשר לשקר את כולם תמיד'.

על:

 

 על:

 

 
6.12.09 תדמיתה ברבים של יעל גרמן - עניין של בורות

 

 

בורות היא רעה חולה, נרדפת למושגים - אוולת, כסילות. סיפור אמיתי על  עובד עיריית הרצליה, אדם משכיל, הנמנה כנראה על חסידי יעל גרמן,  אך בור לעניין העובדות. הוא תקף אותנו בחמת-זעם, לאחר  שקרא באתר בושה דברי ביקורת קשים על עיריית הרצליה ועל יעל גרמן ראש עיריית הרצליה.  לאחר שלמד את העובדות, לא היסס להתנצל.  מה דעתו עכשיו, על יעל גרמן, אין לי מושג.  אם הוא אכן  יצא מתוך הבורות בה היה נתון, דעתו על יעל גרמן,  לא יכולה להיות כמקודם.  איך מביאים את תושבי הרצליה, לצאת מתוך הבורות בה הם מצויים לגבי  דרך תיפקודה האמיתי של יעל גרמן, ראש העירייה, במספר נושאים בעלי חשיבות לרבים.  
 סיפור מן החיים, על עובד עירייה, שיצא להגן על כבוד מעסיקיו 12-09

 
5.12.09 ייהותן יסעור, ממלא מקום ראש העיר, סצנה נוספת לדמותו

יהונתן יסעור מתגלה שוב, כפוליטיקאי עלוב, נבחר ציבור אשר אינו מבין את תפקידו ואת זכויות התושבים ומשמעות חופש הביטוי,  נתפש שוב בכישלונן במקום לקבל  בהבנה, ביקורת בנושא בתחום  אחריותו,  הוא נוקט בלשון  מביכה,   בה הוא טוען כי  הוא קורבן של התעמרות. ברצינות ?

בראשית דצמבר 2009, בעניין  תמרורי חניית נכים,  מתגלה שוב יהונתן יסעור, במלוא עליבותו.  יהונתם יסעור  טוען כי דברי ביקורת שכתבתי, הם התעמרות כלפיו, מה שמעורר ממש רחמים. את מלוא הדו-שיח בין יהונתן יסעור לבין אריה גבע, ראה: יהונתן יסעור, בעניין חניית נכים. דוח-שיח בין תושב לבין נבחר ציבור, ממלא-מקום ראש העירייה.  

 

יהונתן יסעור, ממלא מקום וסגן ראש עיריית הרצליה, אחראי  בין השאר,  על נושאי התחבורה בהרצליה. צא ולמד  מאותם עניינים בודדים בהם 'נתקלתי' בו, עד כמה גדול האיש הזה.  ראה: תחבורה הרצליה

 

מעט פכים, על יהונתן יסעור, חבר מועצת עיריית הרצליה, ממלא מקום וסגן ראש עיריית הרצליה, יד-ימינה ועזר כנגדה של יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה.

על: 

 

 
23.11.09 מתחם התחנה המרכזית - חשש של החמצה לשיפור מרכז העיר

 

 

תכנית מתחם התחנה המרכזית של הרצליה,  מעלה חשש של החמצה   גדולה  מצד עיריית הרצליה, של  אפשרות שיפור  המרקם העירוני  ופניו  של  מרכז העיר הרצליה. עיריית הרצליה רואה בהצגה של תכנית מתחם התחנה המרכזית, בפני תושבים הגובלים במתחם, תהליך שקוף ואמיתי של  שיתוף הציבור, בעוד אתר בושה רואה בדרך פעולה כזו לבדה,  מעשה  של יחסי ציבור גרידא.


בסופו של יום, עלול להתברר חלילה, כי  בשל אי-שיתוף  כנה ומלא של  ציבור תושבי הרצליה, העדר דיון ציבורי אמיתי, שוב פעלה עיריית הרצליה,  בחוסר תבונה ובלא רגישות לצורכים האמיתיים של תושבי הרצליה.

על :

 

 
22.11.09 גביית ארנונה עסקית מדירות מגורים בהרצליה, הפקרות מנהלית, פרדוקוס הניגודים, מה מתרחש ?

 

  22.11.09  גביית ארנונה עסקית מדירות מגורים -   על-פי צו הארנונה של עיריית הרצליה - הנה בלתי- מידתית, דרקונית, אנטי-חברתית  ומחמירה הרבה יותר מכל העיריות בשרון.   בפועל, גובה עיריית הרצליה ארנונה עסקית מדירות מגורים, מדירות בודדות. איך מיישבים את הסתירה ?

 בדיקה שערך  אריה גבע בנושא ארנונה עסקית על דירות מגורים, חשפה 'הפקרות מנהלית' של התנהלות עיריית הרצליה, מצב  'המזמין' שחיתות של ממש.  קשה לדעת אם מדובר בדבר  איוולת של יעל גרמן, התעלמות מכללי מנהל תקינים, העדר הבנה או ידיעה על המתרחש בתחומים חשובים בעיריית הרצליה, או חלילה,  רצון להשאיר בידה 'גמישות מנהלית' מסיבות  פסולות ואולי,  אף חמור מכך.

המסמך נשלח אל יעל גרמן, שבועיים לפני הפרסום.  היא העדיפה לא להגיב....

 על:   ארנונה עסקית על דירות מגורים, לרבות מסמך שחיבר אריה גבע, על הנושא,  הקש:
ארנונה עסקית בדירות מגורים, דרכה  המשונה של עיריית הרצליה

על:

 
13.11.09 תירוציה של יעל גרמן, על העדר השתתפות בתחרות טיפוח המרחב העירוני - הנן צביעות, בושה וחרפה
 

כאשר  עירית הרצליה בראשה עומדת יעל גרמן, אינה נוטלת חלק  בתחרות  'קריה יפה בישראל',   הדבר אומר דרשני !   יעל גרמן ראש עיריית הרצליה,  מבינה,   כי לא ניתן לעבוד על צוות מקצועי חסר פניות, שיעמיד את  חוסר הצלחתה במשימת טיפוח הרצליה, כדי שהיא תעמוד בשורה אחת עם הערים האחרות בשרון. במקום הנכון להסיק מסקנות נכונות לגבי דרך פעולה  -  ממציאה יעל גרמן, תירוצים של סבתא, למה עיריית הרצליה אינה משתתפת בתחרות טיפוח המרחב העירוני, בה משתתפות 140 רשויות מקומיות וכל העיריות באזור השרון.

 אדם סביר, הגיוני, ערכי, שואל  - מדוע צריכה יעל גרמן במסגרת  התירוצים שלה,   שנועדו להסתיר את  מחדליה, להשמיץ את מארגני ההתחרות, 'המועצה לישראל יפה'.
דרך התנהלות  יעל גרמן, הנה צביעות, בושה וחרפה. 

 על:

 

 
8.11.09 מצב פרויקטים ציבוריים חשובים - הרצליה

 

האם  תושבי הרצליה לא זכאים  כי עיריית הרצליה, תדווח להם תקופתית על המיזמים העקריים בהם מעורבת עיריית הרצליה, שיכלול פרטים: לרבות  עלויות מול תקציב, לוחות זמנים  - של כל אחד מהמיזמים בהם מעורבת עיריית הרצליה. לא תעמולה (פרופגדה)  פוליטית, אלא דווח ענייני, אמיתי, בטוב וברע. 

אתר בושה, מקיים  מעקב אחר המיזמים  (פרויקטים) המרכזיים אותם   ביצעה  עיריית הרצליה והצגת   מיזמים חשובים  בעיננו, אותם נמנעה עיריית הרצליה ביודעין שלא לבצע.   תקציב הענק של הרצליה, מחייב   ומאפשר  עשייה, אך הרצליה אינה ממריאה, ואינה מממשת את הפוטנציאל העצום שיש בה. כדאי כי יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, תלמד  מה קורה אצל השכנים - רעננה, רמת השרון, הוד השרון -  כדי להבין את ההבדל.   המיזמים (פרויקטים)  הציבוריים המרכזיים בעיר הרצליה,  מבוצעים בלא שיתוף אמיתי של תושבי הרצליה בתהליך. יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, סבורה כנראה, שהיא יודעת מה טוב לעיר ולתושבים, יותר מכולם.

יעל גרמן  ראש עיריית הרצליה -  מדברת גבוהה, אך מעשיה  רחוקים  מלהיות  דוגמא. 

על: 

 

 על :

עיריית הרצליה

  

 
5.11.09 גביית ארנונה ביודעין, עבור שטחים גדולים מהקיים, כשל לא נורמטיבי

כאשר עיריית הרצליה, ביודעין, גובה ארנונה עבור שטחים גדולים מהקיים, בפנינו כשל מנהלי שהפך להיות לכאורה, מעשה בתחום הפלילי.

מצב בו עיריית הרצליה,   דורשת מחלק מתושבי הרצליה, ארנונה בגין שטח הגבוה מהקיים בדירתם,  תוך קיום כשל מנהלי מובנה בפעולת עיריית הרצליה, לא רק שפועלת לא-כדין, אלא היא חושפת את קופת עיריית הרצליה, לתביעה עתידיות של תושבים, בעילת  עשיית עושר ולא במשפט.  כאשר הדברים נעשים ביודעין, מתוך התעלמות מכוונת,  נראה המעשה   הופך להיות  פלילי.

 יש להתייחס למעשיהם ו/או מחדליהם של  ראש העירייה יעל גרמן ושל נושאי משרה בעיריית הרצליה, בעניין זה,  באותה מידת חומרה בה מתייחסות רשויות אכיפת החוק, למעשיו של  אזרח, הנוטל מחברו, או  אזרח הנמנע לשלם  כספים שהוא חייב למדינה על-פי -דין.   האזרחים מצפים, כי רשויות אכיפת החוק, יגוננו עליהם, מפני  מעשים פסולים של אנשי רשות,   תוך מה שנראה כמעשה  - תרמית, או  הונאה,  או מצג-שווא.

30.10.09   עיריית הרצליה דורשת  לא אחת, ארנונה עבור שטחים הגבוהים מהשטחים בפועל. מעשה ביודעין ומתוך שיקולים פסולים, של עיריית הרצליה הופך למעשה למעשה החשוד בפלילים  של יעל גרמן, ראש העירייה ושל נושאי משרה אחרים. 

30.10.09  פנייה אל היועץ המשפטי למממשלה, להורות על הפסקת המעשה הפסול של עיריית הרצליה

30.10.09  מסמך -  דרישה לתשלום ארנונה מתושבים עבור שטחים הגדולים מהקיים. הצגה, פירוט 

 

על:  

 
24.10.09 מעשי יעל גרמן ראש עיריית הרצליה, אינם לטובת תושבי הרצליה - שתיקת הכבשים

 

מעללי  יעל גרמן,  ראש עיריית הרצליה, אליהם נחשפנו בסוף שבוע אחד


דוחות חנייה סתם  -  פקחי עיריית הרצליה מחפשים קורבנות.
כתבת ענק במקומון 'ידיעות שרון'  מיום  23.10.09  חושפת תמונה בלתי נתפשת, של  פקחי עיריית הרצליה,  הסובבים ברחובות העיר ומחפשים קורבנות לתת להם דוחות חנייה.  התייחסות עיריית הרצליה אל הפקחים, מדרבנת אותם לבצע כמה שיותר דוחות חנייה, מציירת תמונה מבהילה, של פקחים החוששים לפרנסתם ועושים דוחות חנייה גם כאשר קיים ספק אם אכן בוצעה עבירה.  אם נכונים הדברים, עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן, משליטה למעשה טרור מוניציפאלי על תושבי הרצליה, תוך מירור חייהם של התושבים ושל אנשי  העסקים, בעיקר במרכז העיר הרצליה הבעייתי.  אישית לא קבלתי דוח חנייה  של עיריית הרצליה, כך שאינני יכול להעיד ממקור ראשון על המתרחש. תושבי הרצליה  מבליגים, ומעדיפים לשלם את הקנסות במקום להתייצב למשפט מתיש ויקר, נגד עיריית הרצליה, אשר עורכי הדין מטעמה, נחושים למלא את הנחיותיה של יעל גרמן ראש עיריית הרצליה. אינני יודע את ממדי התופעה, אך אם היא אכן רווחת, בפנינו מעשה חמור של יעל גרמן, המחייב את התערבות רשויות אכיפת החוק.

 

 מרכז הרצליה עלוב, מעורר רחמים. יעל גרמן הוכיחה את עליבות מעשיה.
 לא צריך להיות מומחה גדול, כדי להבין כי המרכז החדש  של הרצליה,  הנו   כישלון אורבאני, שהוא בבחינת ואסון  כלכלי לבעלי העסקים ברחוב סוקולוב,  אשר נאבקים על הישרדות. מקומון 'העיר' מיום 23.9.09  מספר על המצב הקשה, בו במשך היום רואים ברחוב סוקולוב, יותר פחקים מאשר לקוחות (בדרך ההפרזה כמובן). אתר בושה  חזה מצב זה מראש.  רחובות רחבים יש,  גם ניקיון  עליו עמלים עובדי העירייה שוב ושוב  בעלות גבוה יש - אך  מה יש  ברחוב סוקולוב חוץ מזה מזה ?

על מרכז העיר הרצליה החדש,  באתר בושה, תחזית שהתגשמה,  ראה:  רחוב סוקלוב מרכז העיר


סוחרי רחוב סוקולוב, משלמים את מחיר אדישותם וחוסר התארגנותם לפעולה משותפת נגד יעל גרמן ונגד עיריית הרצליה  ותושבי הרצליה, למדו להסתדר בלי מרכז עיר  השווה ביקור, בתוך עירם. 
תגובת עיריית הרצליה לכתבה, הנה מגוחכת, בריחה מן המציאות אל תרבות השקר, בה  נוהגת יעל גרמן לא אחת. השוואה בין  הרחובות המרכזיים של הערים – רעננה,  רמת השרון, לעומת הנעשה במרכז הרצליה, מבין  היטב,  כי ראש עיריית הרצליה יעל גרמן, איבדה מזמן את הבושה, נבחרי הציבור המסייעים בידה, גרועים ממשענת קנה קצוץ, עלובים, מעוררי רחמים  ועובדי העירייה, מה בריירה בידם ? 

 

דרישת עיריית הרצליה  על צורך בקבלת אישור, להצבת מכולה לפינוי אשפה בעת שיפוץ דירה  - יוצרת בעיה לתושבי העיר.
למדתי  מהמקומון ידיעות השרון מיום 23.10.09 , כי עיריית הרצליה, אוסרת  חניית מכולת לאיסוף פסולת בעת שיפוץ  דירות, בלא אישור  עיריית הרצליה.  לטענת העיתון,  עיריית הרצליה, הנה העיר היחידה בארץ בה קיים נוהל כזה.
פיקוח כי מכולת האשפה לא תפריע לקיום תנועה סדירה  - נדרש, אך  החובה לקבל אישור מן העירייה לשם הצבת מכולה כזו, עלול לשבש לתושבי  הרצליה רבים, את שיפוץ ביתם. אם עיריית הרצליה, לא תתחייב להוציא אישורים תוך פרק זמן קצר, (לא יותר משבוע), לא יוכלו התושבים למעשה, לתאם עם  קבלן שיפוצים, לביצוע שיפוץ ביתם, בלא להסתכן בקנסות.  ספק, אם עניין זה הוא חוקי, אך ראוי, כי  עיריית הרצליה, תבהיר לציבור תושבי הרצליה את נוהל קבלת אישור להצבת מכולת אשפה, תוך התחייבות מצדה,  לספק אישור תוך פרק זמן קצר. 
בפנינו עוד אחד מאותם רעיונות נואלים מבית מדרשה של יעל גרמן, אשר ממררים  לתושבי הרצליה, את החיים.

מאחר ואני מתכנן שיפוץ בדירתי, אפנה בימים אלה אל עיריית הרצליה כדי לבדוק את העניין באופן יסודי, ולהבטיח, כי לא ייגרמו לי כל נזקים, כאשר אתאם אם הקבלן את השיפוץ.


 

 

 
« התחלה הקודם 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 הבא סיום »

השלטון - שלוחותיו

רשויות מקומיות

used autodesk inventor 
cheapest photoshop 
purchase windows 8.1 upgrade 
cheapest adobe premiere elements 
cheap microsoft office pro 2007 
forum viagra sans ordonnance commande cialis generique levitra acquistare kamagra rezeptpflichtig levitra pris
sildenafil citrate liquid tadalafil tablets india sildenafil liquid cheap cialis australia generic vardenafil
cost of generic viagra sildenafil uk daily tadalafil sildenafil citrate cheap sildenafil 50