בושה בושה
חדש על הרצליה

 

6.11.13   סוף עידן שלטונה הכושל של יעל גרמן בעיר הרצליה -  ראו בהמשך

 

 


בתאריך  12.11.12   חדלתי להיות תושב הרצליה  - עברנו  להתגורר בעיר הגדולה תל-אביב.
לא  אתעמק  יותר  בנושאים הפרטניים של  עיריית הרצליה ודרכי  פעולתה  של יעל גרמן ראש העירייה, שחלקן נעשו באופן בלתי-ראוי בעליל. מכאן ואילך,  הנושאים המוניציפאליים של הרצליה, יעניינו אותי  הרבה פחות.  עם זאת, באותם נושאים, בהם  יש  עניין  רב גם לאלה אשר  אינם תושבי הרצליה, (כמו: הבנייה על שטח תע"ש המזוהם,  חוף-הים, חלוקת נטל הארנונה באופן הוגן בין תושבי  רשות מקומית), אמשיך לחקור בדברים ולהשמיע קולי  ברמה. אני מקווה כי   פועלי מול  יעל גרמן ועיריית הרצליה שהיא עומדת בראשה,  לא רק שהועילו לתושבי הרצליה בעבר, אלא ישרתו את תושבי העיר בשנים הבאות. הביקורת הנוקבת  אותה מתחתי  על יעל גרמן, בצד  חשיפה של עובדות שרוב תושבי הרצליה  לא היו מודעים להם, תוך  הצגה וניתוח  של  העובדות בדרך שונה  מהמקובל –  מבטא  בקרה אזרחית קונסטרוקטיבית  אשר תכליתה  הנו  שיפור איכות השלטון המוניציפאלי,  תוך ריסון פעולות העירייה  ואלה העומדים בראשה, אשר חייבים להפנים, כי  הם נבחרו למשרותיהם רק כדי לשרת את תושבי העיר ולא למען שום מטרה אחרת. ראה: 12.11.12  הבקרה האזרחית אותה ערך אריה גבע על הנעשה בעיריית הרצליה, מגיעה לסיומה, כמעט

 

פועלו   של  אריה גבע  ושל אתר בושה בענייני עיריית  הרצליה,  בכל השנים מאז ייסוד אתר בושה, לא היו רק  מסע גילוי או חשיפה של  כשלי עיריית הרצליה ושל מי שעומדת בראשה - יעל גרמן . כתושב העיר הרצליה, נתקל אריה גבע בתופעות  קשות, אשר היה בהן להדאיג אותו, לא רק  אותו כתושב העיר הרצליה, אלא יש בהם להטריד  כל אזרח  הרוצה כי ישראל תתנהל  כמדינת חוק. אין מדובר בתקלות  מוניציפאליות  בענייני חולין  בהם  נתקל תושב  רשות מקומית  בהם בחיי-היום-יום, אלא בנושאים מהותיים ומשמעותיים יותר בתחום הנורמטיבי, שעל-פניו נראו בעיני המתבונן  כמתנהלים  כשורה, אך הסמוי מן העין, כאשר מתגלה, חושף מציאות עגומה. בעייתיות רבה של  ראש עירייה חסרת יושרה, שאינה דוברת אמת, אשר פיה ומעשייה בתחומים רבים, אינם שווים.

  • נתקלת בבעיית קיפוח, פגיעה בזכויות, התנהגת לא נאותה של רשות מקומית, ארגון שלטוני, גוף עסקי גדול -  מה עושים, למי פונים ? אתר בושה ריכז רשימה של גופים  הפועלים על בסיס התנדבות, למען האזרח בתחומים שונים. הקש:
    עזרה, סיוע, עצה -  מה עושים אל מי פונים

 

מה חדש באתר בושה על הנעשה בעיר הרצליה - ראה בהמשך. (לאחר התמונות).

הבקרה האזרחית אותה קיים אריה גבע על הנעשה בעיריית הרצליה, לא היה בה כשלעצמה, להביא לשינוי התנהלותה הקלוקלת של יעל גרמן, , אך  היה בהם  תרומה  מסוימת,  לכך  כי  עיריית הרצליה והעומדת בראשה יודעים היטב, כי יש מי שמוכן להתמודד עמן בלא חשבון ובלא מורא,  כאשר הוא מגלה כשלים ואלה, לדאבון לב, רבים. מה יקרה עכשיו,  כאשר אריה גבע עוזב את העיר, ובכך אין קול מקרב הציבור  המרים קול מחאה,  נמתין ונראה...

 

הרצליה הנה עיר בעלת פוטנציאל עצום להיות הטובה והאיכותית בין ערי ישראל. מיקומה בלב השרון, חוף-ים ארוך ויפה,  הרכב האוכלוסיה,  אזור תעשית הי-טק והסעדה מפותחים,  התורם סכומי ארנונה גדולים, דרכי גישה נוחות לכבישים הבין-עירוניים  - אלה ועוד, הופכים את החיים בעיר הרצליה לחיים טובים וחבל,   כי הפוטנציאל  העצום של הרצליה אינו ממוצה. כל המכיר את ערי השרון,  אינו יכול שלא להבחין כי בהשוואה לערי השרון  הדרומי האחרות : רעננה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא,   הרצליה, אין לה הרבה במה להתגאות, זולת חוף-ים שגם בו, מטפלת עיריית הרצליה באופן מעורר סימני שאלה.  עם נתעלם ממלל חסר בסיס של יעל גרמן, מראה העין  מצביע באופן ברור  כי ליעל גרמן, אין הרבה במה להתגאות בו.

 

פעולות אריה גבע, תושב הרצליה, לגבי הנעשה בעיר הרצליה, נטולות מניעים פוליטיים ולהוציא נושא הארנונה, בו יש לו אינטרס כספי ישיר כתושב,  עניינו בנושאים האחרים הנו,  להציף ולהביא כשלים בניהול העיר הרצליה, שאפשר ודומים להם, נעשים גם במקומות אחרים.

 

 

 

ניתן לקרוא את פירוט הדברים  בקטגוריות המתאימות באתר בושה. ראה עיריית הרצליה

 

 21.8.11 מדיניות אנטי-חברתית בעליל, נבזית, צבועה, של יעל גרמן בנושא הארנונה

מדיניות הפטור של שטחים מסוימים מתשלום ארנונה, בה  נוהגת יעל גרמן,  הנה  'טריק' פוליטי  תמים,  עד אשר מתעמקים בדברים.

 
למי יש זמן, כוח ורצון להתעסק בנושא הארנונה למגורים, כמה משעמם.  התוצאה -  תושבי הרצליה  בני מעמד הביניים והשכבות הנמוכות, נותנים לעיריית הרצליה לסדר אותם כהוגן.  

 

 העובדות מראות כי יעל גרמן, ראש  עיריית הרצליה,  פועלת  באופן בו תושבי הרצליה  המתגוררים  בבתים ודירות  נוחים ומפוארם יותר, משלמים ארנונה  למ"ר  בנוי,   נמוכה יותר מזו המשולמת על-ידי אלה המתגוררים בדירות  איכותיות פחות, בהם מתגוררים בעיקר אלה, שיש להם  אמצעים פחותים,   משמע,   מעמד הביניים והשכבות הנמוכות.  לא מצאנו לכך, אח ורע.

 

מעבר לכשלים  האחרים הקיימים בתחום הארנונה למגורים בהרצליה,  לב הבעייה הנה חלוקה לא צודקת בעליל,  אנטי-חברתית, של   נטל הארנונה למגורים, בין תושבי הרצליה.    אנחנו לא מכירים עירייה נוספת בה  קיים מצב מעוות בעליל, בו שיעור הארנונה למ"ר בנוי  יורד, ככל  שהדירה או הבית,  הנם  בעלי איכות מגורים גבוהה יותר. מעשיה של יעל גרמן ראש עיריית הרצליה, הנם בניגוד לכללי צדק בסיסי, תוך צביעות  שגם בעולם הפוליטי   המוניציפאלי בישראל,  לא מצאנו דומה לו בעיר אחרת.

 

ראה:

 

 
9.8.11 עת הקיץ זמן ליהנות מחוף הים - משאב טבע אדיר, שיש לטפל בו כראוי

בעת ימי הקיץ החמים,  כשחום יולי-אוגוסט כבד והראש מלא   והמחשבות מתרוצצות בראש  נוכח  מחאת  ההמונים של מעמד הביניים,  אני נוהג כמה פעמים בשבוע, להלך לעת ערב בחופי הים של הרצליה צפונה וגם דרומה עד תל-אביב. רוח הים נעימה ושקיעת השמש,  הנה  שגרת הטבע, שמעולם אינה משביעה אותי.  הים הוא משאב טבע ענק, בו התברכה העיר הרצליה, אם כי לא תמיד מצליחה עיריית הרצליה  למקסם עבור תושבי העיר את ההנאה מהים. ישנם כשלים עקרוניים בדרך הטיפול של עיריית הרצליה בחופים, אם כי התחזוקה טובה.  הטיילת החדשה, יפה והחוף לידה (אכדיה דרום), הנו אחד המטופחים בחופי ישראל.  אולם אני איתן בדעתי, כי  טיילת זו,  לא תביא  תרומה  של ממש לשיפור איכות החיים של תושבי הרצליה.  לקריאה הקישו:

 
8.7.11 חוף הים הנפרד מופעל גם השנה והמעבר החופשי על החוף הדרומי היפה של הרצליה, נמנע בהליכה של גבר ואישה יחדיו. לא יבואו אישה עם גבר, וכל מין ימיו שלו על החוף.


   מיעוט מתרחצים לעת ערב, חוף מבוזבז,   המעבר מוגבל ; לכלוך - זוהמה על דרך המצוק למעלה - בושה וכלימה.


הלכלוך על שביל הצוק למעלה בתחומי העיר הרצליה רק התעצם. אין חדש בהרצליה. מה שהיה הוא שהווה.  עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן ממשיכים במסורת הנמשכת כמה שנים. בפנינו עושק חוף הים  מידי הציבור הרחב בכלל ומידי תושבי הרצליה בפרט.  חסימת החוף הדרומי של הרצליה, בשל הקצאת קטע חוף-ים לשימוש מגדרי נפרד לחרדים, תוך הימנעות  עיריית הרצליה להקים שביל עוקף, מהווה פגיעה מתמשכת בזכות הטבעית של הציבור להלך חופשי לאורך חופי הארץ. עיריית הרצליה משקיעה סכומים גבוהים לשיקום החוף למטרת החוף הנפרד, לאחר סערות החורף, עלות התחזוקה  השוטפת גבוהה, בלי שנמסר לתושבי הרצליה כמה עולה התענוג לארח את החרדים של בני-ברק בחופי עירנו.  אמנם עיריית בני-ברק משתתפת בהוצאה, אך לא נמסר בכמה. ראה:

לא הייתי משתמש במילה 'עושק', לולא עשתה יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, שימוש במושג זה, במסגרת מאבקה נגד  רוכשי הדירות במרינה.  (ראה הכתבה בעיתון הארץ מהיום  8.7.11,  תחת הכותרת, 'עיריית הרצליה נגד דיירי יחידות הנופש במרינה').  אם  בעלי הדירות של המרינה  נחשבים בעיני ראש העירייה כתושבים אשר עושקים את החוף, מה שעושה יעל גרמן לציבור הכללי  בחסימת החוף הנפרד, הוא עושק בריבוע.

 
15.5.11 למה אלי ישי שר הפנים מפאר מעשי יעל גרמן, כאשר הוא יודע כי אלה דברי חרטה ברטה.

15.5.11  למה אלי ישי  שר הפנים מפאר מעשי  יעל גרמן, כאשר הוא יודע כי אלה דברים בעלמא. 
 לאחר ביקור השר אלי ישי, בעיר הרצליה במחצית פברואר 2011, הוא אמר בין השאר את הדברים הבאים:  "אני  מלא הערכה והתפעלות מהיכולת של יעל גרמן ומהכישרון לפעול לטובת תושבי העיר ללא הבדל דת וגזע. הרשות בהרצליה המתנהלת באופן מעורר כבוד והלוואי וירבו ראשי ערים כמוך".  נוכח המידע אשר העברתי למשרד הפנים במשך השנים האחרונות על דרך התנהלותה הבעייתית של יעל גרמן במספר נושאים,  דברי שר הפנים, הנם חסרי שחר. אוי לנו ואבוי לנו, אם  דרך התנהלותה של יעל גרמן, ראש  עיריית הרצליה, תהא דוגמא לראשי ערים אחרות, כמו שמייחל בדבריו שר הפנים. 

לא החרשתי  והעמדתי את שר הפנים אלי ישי, על האמת במלים נוקבות. מכתבו של יועץ השר מצביע כי שר הפנים קרא את הכתוב ולא סתר את תוכנו.  שוב אנו לומדים, כיצד יעל גרמן, זוכה אצל אחרים למוניטין טוב, שאינו ראויה לו.  לקריאה על:
הפנייה אל השר אלי ישי  בעניין דבריו על יעל גרמן,  פברואר - מאי 2011

7.3

 
31.3.11 הצדק סופו לצאת לאור, יעל גרמן ויועציה בעניין הארנונה, אנשי שקר

ניצחון עצום לצדק, תבוסה למעשי  הרמייה בהם נהגה  עיריית הרצליה.   בעקבות פסק-הדין  בעתירה  עת"מ 1732/08,  אריה גבע ואח' נ. עיריית הרצליה, בעניין  הגדלת שטח  ארנונה  של הדירות שלא כדין ותוך מצגי שווא
מאבק בו החל אריה גבע בשנת 1999, עת התברר לו כי עיריית הרצליה מרמה אותו ואת שכניו כדי להגדיל את שטח הארנונה החייב של דירותיהם,  הגיע לסיומו ביום 28.3.11, בפסק דינה של כב' השופטת מיכל עגמון, מבית המשפט לעניינים מנהליים בתל-אביב,   בעת"מ  1732/08 אריה גבע ואח' נ. עיריית הרצליה.  רק חלק ממסכת העובדות השקרית בה נהגה העירייה בנושא הארנונה במשך אחת עשרה השנים,  הובא בפסק הדין. את השאר תוכלו לקרוא באתר בושה.  ראה: ארנונה - הרצליה

 לקריאת פסק-הדין המלא:
עת"מ 1732/08 אריה גבע ואח' נ. עיריית הרצליה  28.3.11 - מינהלי ת"א השופטת אגמון

חסד עשתה כב' השופטת, אשר נוכח הממצאים  העובדתיים בפניה, נקטה בשפה רכה כלפי עיריית הרצליה, אולם קריאת העובדות  שקיבל בית המשפט, והשוואתן לטענות העירייה בעתירה זו ובהליכים אחרים באותו נושא, מצביעים כי עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן ובידיעתה הברורה, רימו, שיקרו , הונו  את התושבים,  תוך שהם היטו משפט  באופן ברור, בהליך מקביל.   תם ולא נשלם.  

 

 
7.3.11 אלה אשר מאמינים להבטחות אשר נותנת יעל גרמן, שיקראו-

יעל גרמן ראש עיריית הרצליה, מצטלמת עם פרופסור סטנלי פישר, נגיד בנק נישראל (דר-מרקר 7.3.11) בכנס נשים מעצבות מדיניות, שהתקיים בהרצליה, ביום 3.3.11.  איך מעמדה זה, עולה בקנה אחד עם  תרבות השקר, הצביעות, הטעיית הציבור, ומתן הבטחות סרק, המהווה  חלק לא מבוטל מדרך פעולתה, צריך להדאיג את אלה אשר האמת חשובה להם ואל להם להישאר אדישים. רק לאחרונה למדנו על פסק-דין בו הובהר כי יעל גרמן, לא קיימה הבטחה שלטונית שנתנה לגוף המשרת את הציבור.  רובנו, הפכנו שבויים  בידי סיפורי המעשיות של אנשי יחסי ציבור, המשבשים את האמת ומסתירים  - מה רב המרחק, בין הדימוי לבין המציאות. (בעקבות הפרסומים על כנס נשים מובילות, מלון דניאל הרצליה 3.3.11) . ראה: הבטחת סרק, פוגעת בטוהר התנהלות שלטונית תקינה.  

 
1.3.11 הפקדת תוכנית שטח התע"ש דורשת ערנות, בצד פעילות של התושבים
1.3.11 שלב הפקדת התוכנית  יצא לדרך. זהירות, אזהרה, שאננות  תושבי הרצליה, תביא לפגיעה של ממש.
שלב התכנון החל להתגלגל, מגלפוליס ענקית, עומדת לקום על שטח  הנמצא בבעלות מדינת ישראל,  בו  קיים זיהום רב.  תושבי השרון  עלולים למצוא עצמם בבעיה אמיתית,  אם  לא  ישמיעו את קולם ולא ייאבקו כדי  לשמור על ביצוע תוכנית הוגנת, שלא תפגע בתושבי הערים הרצליה, רמת השרון, הוד השרון בתחומים רבים. 

נוכח הכוונה, כי מתחם צור, (שטח מתחם התע"ש בתחומי העיר הרצליה), ישמש שלב א' של הבינוי, כמנוף כספים להרים את  מיזם התע"ש כולו,  על תושבי הרצליה, להיות ערים במיוחד למתרחש.  העובדה כי יעל גרמן ראש עיריית הרצליה,  הציגה בעבר תוכנית  בעייתית של  בניית מתחם התע"ש בעיר הרצליה,  צריכה להדליק נורות אדומות בקרב תושבי הרצליה.  ראה: 
1.3.11  בעקבות החלטת הועדה המחוזית, להפקיד את תוכנית שטח התע"ש, אזהרה, מעורבות, שקיפות

על:

 

 
20.2.11 עבודות שלב ב' של פארק הרצליה, יישמרו 120 דונם של בריכת החורף

עבודות שלב ב' של פארק הרצליה בעיצומן, אך ענייני הנו העובדה, כי   אכן עיריית הרצליה  מתחייבת לשמר שטח של 120 דונם, כשטח טבעי של בריכת החורף, תופעת טבע ייחודית לאזור החורף, אשר בשל הבנייה הולכת ונעלמת.  פארק הרצליה הנו מקום נאה לטעמי, אך הוא פארק שאין בו ייחוד או חשיבות, להוציא בריכת החורף הנמצאת בתחומיו, שהנה אחת הבריכות החשובות ששרדו באזור החוף.

יש להמתין עד סיום העבודות של שלב ב', כדי לראות, את התוצאה.  על:
בריכת החורף - פארק הבאסה, התחייבות העירייה לשמר שטח של 120 דונם.

 
9.12.10 יעל גרמן ראש עיריית הרצליה, נוהגת שוב תוך צביעות, ועל רדיפת תושב על-ידי עיריית הרצליה, עד שבית-המשפט הוריד לה 'נבוט' על הראש

 9.12.10   יעל גרמן  נוהגת צביעות.  יש חופש דיבור מותר ויש חופש דיבור אסור, הא-בהא-טליא
מצד אחד,  יעל גרמן ראש עיריית הרצליה, הנה בעד זכותה של אופירה הניג, מנהלת האמנותית של אנסמבל  התיאטרון של הרצליה, להיות בין אלה אשר החרימו את תיאטרון העיר אריאל ומצד שני, היא יוצאת  במלים קשות, נגד  רבה של הרצליה, הרב יעקובוביץ', על הצרטפותו לקריאה שלא למכור או להשכיר נכסים למי שאינו יהודי.  לדידנו, זה טרפה וזה נבלה. 
חבר מועצת עיריית הרצליה, ירון עולמי, כתב אל יעל גרמן,  בלשון רהוטה תוך הצגתה בדמותה האמיתית - פוליטיקאית צבועה.
לקריאה: מכתב ירון עולמי אל יעל גרמן - צביעות  12-2010 

 

עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן,  התעקשה בכל מחיר, לרדוף תושב העיר, שקיבל קנס בשל חנייה, אך לא שילם את הדוח שלא הגיע לידו, אלא לאחר שחלה התיישנות.  נכסיו עוקלו בלהט שליחי  עיריית הרצליה לגבות את הכסף בלא התחשבות תושב העיר לא ויתר, הוא הגיש תביעה נגד עיריית הרצליה וזכה בגדול.  עיריית הרצליה, בעצם יעל גרמן,  קיבל על הראש מבית-המשפט.
לקריאת פסק-הדין ועל פסק הדין בעניין ראה:  כרם נ. עיריית הרצליה 12-2010

 
4.12.10 שלושה עניינים הקשורים במרינה ובחוף הים של הרצליה

 שאלת חוף הים של הרצליה והמרינה של הרצליה, משכה את תשומת לבי  בימים האחרונים בשלוש עניינים שונים:

מיגון מצוק הכורכר בחוף אפולוניה, מעורר מחלוקת ומעלה את החשש כי   הפרויקט שהקימה עיריית הרצליה, שהסתיים לפני שנה בעלות של  3 מיליון ש"ח,  גורם לירידה בכמויות החול בחופים הצפוניים של הרצליה, שגם כך, הם דלים בחול. ראה:
מיגון מצוק הכורכר אפולוניה. 

 

מסע קסום על  שביל ההליכה על  שובר הגלים על המרינה  לעת שקיעה.  החלק היפה של המרינה, מעשה ידיו של  אלי לנדאו ראש העירייה הקודם, אשר יעל גרמן לא חדלה להשמיץ, אך  התושבים נהנים ממעשהו ויעל גרמן, מתהדרת במעשה.

שביל הליכה על שובר הגלים של המרינה - 3.12.10

התהדרות עיריית הרצליה, באשר לתוצאות  התביעה שהגישה עיריית הרצליה. נגד יזמי המרינה, אשר פסק-הדין ניתן ביום 17.11.10. בעוד פסק הדין מזכה את העירייה בחלק קטן מסעיפי התביעה, עיריית הרצליה טוענת כי 'גרמן החזירה את מה שלנדאו מסר בקלות רבה מדי'.  מי שקורא את פסק-הדין מבין כי אלה דברי רהב ונדהם מדברי הביקורת הקשים של השופטת על עדותה של יעל גרמן ועל דרך ניהול המאבק מצד עיריית הרצליה.

על פסק הדין נגד  יזמי המרינה,(חברות של  מוטי זיסר), ועל - צביעותה של יעל גרמן.

  

 

 
17.11.10 הטיילת החדשה של הרצליה, עניין של טעם, אך לא נראה כי הקמתה שעלותה גבוהה, תשפר במשהו את חייהם של תושבי הרצליה

 

טיילת החוף החדשה שבנתה עיריית הרצליה, הקרויה  ע"ש חיים הרצוג, שעדיין לא נפתחה רשמית -  הנה יפה, אך  יש להגבילה למקומה הנוכחי, בו היא  נמצאת בקטע חוף רחב, הרחוק מהים.  ביקור בטיילת החדשה, מהווה תמרור אזהרה ברור, שלא להמשיך אותה צפונה ומדגישה את הצורך - לשמר, לטפח , בלא  שלמת בטון ומלט,  את החופים הדרומיים המוזנחים של הרצליה, בהם מוגבלת זכות המעבר  על החוף, בשל החוף הנפרד - המגדרי המשמש את האוכלוסייה החרדית.

רשמים מהליכה  על הטיילת החדשה של הרצליה: טיילת החוף החדשה, רשמים,  תובנות,  עובדות  17.11.10


הטיילת החדשה של הרצליה, הנה  המשכה הטבעי של המרינה של הרצליה, שהוקמה על-ידי אלי לנדאו,  תפישה  שמשמעותה המעשית הנה - תהליך בינוי על  החוף הטבעי,  אורבניזציה של חוף-הים,  תוספת מקום בילוי מהוגן ונוח, תוך התרחקות  מתחושת הים  וחופיו הטבעיים.   האם תהפוך הטיילת החדשה למקום בילוי  מרכזי בעיר הרצליה ומי יהיו עיקר באיה של הטיילת החדשה  ?

 

כמה עלתה הקמת הטיילת החדשה של הרצליה, כמה תעלה התחזוקה השנתית של  הטיילת ?  אנו מקווים כי עיריית הרצליה,  תציג את הנתונים ברבים, באתר האינטרנט של העירייה.

על:

 

 
More Articles...
« התחלה הקודם 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 הבא סיום »

השלטון - שלוחותיו

רשויות מקומיות

cs4 illustrator 
autodesk autocad lt 2011 (64-bit) for sale 
rosetta stone best price 
cheapest windows 7 retail 
download microsoft powerpoint 2010 trial 
comprare cialis generico accutane ligne vente viagra en pharmacie propecia ordonnance compra priligy online
levitra with no prescription is generic cialis effective how to buy viagra in singapore viagra over the counter usa generic tadalafil 20mg
original cialis online viagra online generic cialis tadalafil buy buy cialis no prescription levitra online no prescription