בושה בושה
שטח התע"ש - זיהום מסוכן

 

עשרות אלפי יחידות דיור, עומדות לקום על שטח התע"ש  המזוהם בדרום השרון. האם הדרך בה נוהגים פקידי המדינה אכן מבטיחה כי  יישמרו האינטרסים של הציבור, בעיקר בתחום הבריאות והשטחים הירוקים.  מדובר בשטח ענק בן 7500 דונם, הנמצא בבעלות המדינה, אשר על-פי התכנון, יוקמו עליו  23 אלף יחידות דיור, מעין מגפוליס במרכז הארץ, הנמצא  בתחומי הערים: רמת-השרון, הרצליה הוד-השרון.  השטח  כיום הנו  מזוהם במידה כה רבה המסכנת  את בריאות הציבור. בעלי המקרקעין, משמע המדינה,  נמנעו במשך שנים רבות   לבדוק את מידת הזיהום - עומק והיקף התפשטותו על פני השטח ופקידי המדינה,  הצליחו בינתיים במאבקם נגד תושבי האזור, והתוכנית  הופקדה  גם בלא עריכת סקר על מצב הזיהום.  שערוריה של ממש, במידה מסוימת, בחסות בית-המשפט העליון.

 

את שטח  התע"ש  הנמצא בתחומי עיריית הרצליה, הקרוי 'מתחם צור',  מייעדת המדינה להיות שלב ראשון בביצוע המיזם, כדי שישמש מנוף כספי למימון המיזם כולו וטיהור השטח.  בניגוד לראשי הערים האחרות בשרון, המתנגדים לתחילת  הליכי התכנון בלא סקר על מצב הזיהום,  עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן, תומכת  בהפקדת התוכנית תחילה.  על דרך התנהלות ועמדת עיריית הרצליה בעניין שטח התע"ש, לרבות הכשלים האפשריים בבנייה של 'מתחם צור' על-פי מתכונת שאישרה עיריית הרצליה, ראה:
התע"ש עיריית הרצליה

 

 

עע"מ 2141/09  הועדה לתכנון נ.  אחל"ה - איכות חיים לתושבי השרון ואח' - 17.11.10

 

אזרחים מאזור השרון, התארגנו ויצאו למאבק. על: עמותת אחל"ה, על סיכומי המדינה בערעור.

 

מדינת ישראל נוהגת כמו כריש נדל"ן המעוניין להגדיל את רווחיו.  ומה על בריאות הציבור ?

 בינוי  מגפוליס של 23 אלף יחידות  דיור, בשטח תע"ש - דרום השרון,    על-פי תכנית הממשלה, בעלת המקרקעין, מעורר קשיים ובעיות  מעבר לבעיות זיהום השטח החמורה.

אתר בושה עוסק בעיקר בשטח הקרוי מתחם צור, שהוא חלק של שטח התע"ש הנמצא בתחומה של עיריית הרצליה.  תכנית  הבניה של מתחום צור, בה תומכת עיריית הרצליה, בראשות יעל גרמן,   מעשירה את קופת הממשלה על חשבון איכות חייהם של תושבי הרצליה, היא גרועה לעיר הרצליה, לתושביה  בהיבטים רבים, אם אם תיפטר בעיית הזיהום הקשה.  (ראה בהמשך).

 

 עולם טבע יפה עומד לההרס אם לא נפעל - סקר  טבע בשטח התע"ש בתחום העיר הרצליה
 אני שוב וחוזר על הצורך כי בשטח התע"ש דרום השרון, יש לייעד חלקים  להקמת פארק עירוני   של הרצליה,  שישרת את מרבית תושבי העיר המתגוררים במרכזה ובמזרח העיר, וכן את תושבי רמת השרון ורעננה, הסמוכות.   שטח התע"ש מגודר מזה שנים,  ומדינת ישראל, בעלת המקרקעין, רוצה לבנות עליו, תוך הסתרת העובדה כי בשטח ישנם ערכי טבע  בעיקר פרחים ובעלי חיים חשובים.  סקר שנערך במקום בשנת 2007, חושף חלק מהתמונה. חלק עדכני יותר, עדיין לא עלה בידינו להשיג.  על:
סקר פרופ' פרומקין -  החי - הצומח,  מתחם תע"ש, הרצליה 2-2007

 

 

 

 1.11.2011   המועצה הארצית לתכנון בנייה , אישרה הפקדת של תכנית המתאר לבניית 23,000 יחידות דיור, על שטח התע"ש  בדרום השרון, למרות הזיהום החמור הקיים בשטח.
מי באמת שומר על שלום הציבור ועל בריאות התושבים.  האם בדרך ההתנגדויות אשר תישמע בפני הועדה  החוזית, יצליחו תושבי האזור וארגונים ירוקים, לשכנע את הפקידים,  נוכח סכומי העתק אשר תשקיע המדינה כדי לגרוף מזומנים לקופתה ולהעשיר תוך כדי כך יזמים  ממולחים.  על אישור הועדה הארצית ועל תוכנית שטח התע"ש שיצאה לדרך ראה כתבות באינטרנט:

פינוי מפעלי תע"ש יוצא לדרך ללא שיקום הקרקע המזוהמת - הארץ 1.1.11

אושרה תוכנית המתאר למתחם תעש, רמת השרון, כלכליסט  1.1.11

למרות הזיהום אושרה  בנייית התעש, רמת השרון, ידיעות אחרונות YNET 1.11.11

למרות הזיהום יוקמו 23 אלף יחידות דיור, התע"ש, מעריב NRG,  1.11.11

 

 

 1.11.2011   המועצה הארצית לתכנון בנייה , אישרה הפקדת של תכנית המתאר לבניית 23,000 יחידות דיור, על שטח התע"ש  בדרום השרון, למרות הזיהום החמור הקיים בשטח.
מי באמת שומר על שלום הציבור ועל בריאות התושבים.  האם בדרך ההתנגדויות אשר תישמע בפני הועדה  החוזית, יצליחו תושבי האזור וארגונים ירוקים, לשכנע את הפקידים,  נוכח סכומי העתק אשר תשקיע המדינה כדי לגרוף מזומנים לקופתה ולהעשיר תוך כדי כך יזמים  ממולחים.  על אישור הועדה הארצית ועל תוכנית שטח התע"ש שיצאה לדרך ראה כתבות באינטרנט:

פינוי מפעלי תע"ש יוצא לדרך ללא שיקום הקרקע המזוהמת - הארץ 1.1.11

אושרה תוכנית המתאר למתחם תעש, רמת השרון, כלכליסט  1.1.11

למרות הזיהום אושרה  בנייית התעש, רמת השרון, ידיעות אחרונות YNET 1.11.11

למרות הזיהום יוקמו 23 אלף יחידות דיור, התע"ש, מעריב NRG,  1.11.11

 

המצב החדש, קרוא לציבור ובעיקר לארגונים הירוקים,  לעשות ככל שניתן, כי  התוכנית תאושר רק בכפוף לשמירת כל הכללים והתנאים הדרושים להבטחת בריאות הציבור ומדד של איכות סביבה והגינות אזרחית. אסור להרשות כי מדינת ישראל, תפעל כמו יזם תאב בצע, שכל עניינו להגדיל את רווחיו.

 

1.10.09    מי מקבל את ההחלטות בשם מדינת ישראל  בעניין  זיהום שטח התע"ש.

בעקבות זכיית עמותת אחל"ה ועמותת אדם טבע ודין בבית המשפט המנהלי שקבע, כי לא תופקד תכנית התע"ש בלא עריכת סקר מקיף בדבר מצב הזיהום,  הגישה מדינת ישראל ערעור לבית המשפט העליון  -  עע"ם  2141/09.

שטח התע"ש אינו  מקרקעין רגילים אלא מדובר בשטח מזוהם בצורה חמורה ביותר שעלול לסכן את בריאותם של כל תושבי המרכז.  המדינה מסבירה כי אין לה כסף לערוך סקר זיהום ורק לאחר הפקדת התוכנית, ניתן יהיה לגייס כספים לביצוע המשימה.  מדוע נדרש הליך ההפקדה לשם ביצוע סקר מקדים, האם המדינה מתכוונת כי היא תמכור נתחים מהמקרקעין המזוהמים כדי שתוכל למנף את המיזם כולו.   המדינה הנה בעלת המקרקעין וכאשר מדובר בבעייה בעלת השלכות לאומיות וסכומי כסף של מיליארדי שקלים,  מי מדבר בשם המדינה בעניין זה ? 

 

לקריאת סיכומי המדינה בהליך הערעור שהוגשו לבית המשפט העליון 9-09, הקש:
סיכומי המדינה  - עע"ם 2141/09  ועדות התכנון  נ. עמותת אחל"ה, עמותת אדם טבע ודין
(דפדפוף בדפי הסיכומים, בעזרת החצים בתחתית העמוד).


קריאת הסיכומים מטעם המדינה בהליך הערעור, מקוממת.  אתה קורא ושואל את עצמך האם המדינה זה אנחנו או קומץ פקידים נכבדים, אשר פועלים אמנם על-פי שיקולים מקצועיים, אך דומה שלא טובת הציבור ובוודאי לא בריאותו, הם שעומדים בראש מעייניהם.

 

2.10.09 דעת אתר בושה בנושא התייחסות המדינה לזיהום שטח התע"ש
האם  הציבור צריך להסכים עם מצב בו -  מינהל מקרקעי ישראל ורשויות התכנון,  תקבענה בשם מדינת ישראל, שהיא בעלת המקרקעין ומעמדה כשל יזם   - האם  יש להתחיל לפתח את שטח התע"ש הגדול, הנמצא במרכז השרון,  למרות היותו מזוהם ומסוכן לציבור, מבלי לערוך תחילה סקר על מצב זיהום הקרקע ומידת הסכנה לשלום הציבור, או שעניין זה,  הוא בעל חשיבות לאומית,  בו נדרשת החלטת  דרגים גבוהים יותר.  

עובדי מינהל מקרקעי ישראל, ועובדי לשכת התכנון תל-אביב, בכל הכבוד,  תפקידם לעסוק בתכנון  המקרקעין ובפיקוח על דרך ביצוע התכניות והשימוש במקרקעין באופן שיותאם עם תכניות המתאר ועם טובת הציבור, והם פועלים  כרשות שלטונית מפקחת.  אולם במצב שטח התע"ש, הם פועלים  תוך ניגוד עניניים ברור, מכוח היות המדינה בעל מקרקעין שיש לו עניין להתחיל בפיתוח ומכירת המקרקעין מהר ככל שניתן. מכאן, ההחלטה על  דרך הטיפול בזיהום הקיים בשטח התע"ש ועמדת המדינה בעניין זה, צריכים  להתקבל  בדרג הבכיר ביותר, בדרג של ממשלה, או לפחות שרים. 

 

מדינת ישראל,  מתנהלת כאילו הייתה בעל הון, שכל עניינו להגדיל רווחיו ולעזאזל הציבור.במסגרת הערעור  שהגישה מדינת ישראל, נגד החלטת בית-המשפט המנהלי, שחייב אותה לערוך סקר מקדים בדבר היקף הזיהום בשטחי מתחם התע"ש דרום השרון,  הגישה פרקליטות המדינה, סיכומים בשם המדינה,  אשר נראים  כאילו כל דאגת המדינה ,הנה להגדיל רווחיה הכספיים, בלא שעניין בריאות הציבור מטריד אותה.  פרקליטות המדינה הנה רק שופר וקול של אותם נבחרי ציבור ועובדי מדינה, אשר קיבלו את ההחלטה המבישה, שלא לערוך סקר זיהום, תוך טענות שאין הציבור יכול להסכים עמם. 

מי הם אותם נבחרי ציבור. עקרון השקיפות וההגינות קורא לכך, כי יופיעו בשמם המלא ויבהירו לנו, הציבור, היכן  ובאיזה פורום, התקבלה ההחלטה על  האמור בסיכומים שהגישה המדינה לבית-המשפט.

 

14.7.09  בעוד הליך הערעור בעניין   מניעת הפקדת תכנית  שטח התע"ש לפני סקר זיהום בו חייבים בעלי המקרקעין - שהגישה מדינת ישראל באמצעות - מנהל מקרקעי ישראל,  הזמינו  אנשי מנהל מקרקעי ישראל, סקר דעת קהל, שתוצאותיו, תואמות את צרכיהם.

על הסקר ועל דעת אתר בושה בעניין עריכת סקר על דעת הציבור על דרך טיהור מתחם התע"ש, הקש: סקר דעת קהל  על טיהור מתחם התע"ש 7-09

 

9.3.09  המדינה מערערת על קביעת בית-המשפט לעניינים מנהליים, כי לבצע סקר זיהום כל שטח התע"ש טרם הפקדה. עתמ 1291/07 אחלה, נגד רשויות התכנון, עיריית הרצליה

ברגע האחרון, לפני שתמו 30 הימים בהם הייתה ראשית המדינה לערער, הגישה הפרקליטות, בשם מדינת ישראל בעלת-המקרקעין,   ערעור  ממנו עולה איום   ברור -  כי   אם תישאר על כנה, החובה לעריכת סקר זיהום מקיף של כל שטח התעש, לפני שיותר למדינה לשווק חלק מהקרקעות, כי אז הבנייה על קרקעות המדינה, בשטח התע"ש לא תצא לפועל והקרקע תישאר מזוהמת. מי מטעם מדינת ישראל קיבל את ההחלטה להציג  עמדה מקוממת זו. מצב בו מדינת ישראל פועלת כיזם מקרקעין, שעיקר מעייניו  עשיית רווחים, בלא דאגה לשלום הציבור - הנה  בלתי סבירה בעליל.

לקריאה דעת אתר בושה על  גישת המדינה, הקש:  זיהום שטח התע"ש, ערעור המדינה 8.3.09.

 

 מהו שטח התע"ש, מה יש בו, ומדוע המצב צריך להדאיג כל אזרח המתגורר במרכז

 

5.2.09     מאבק ציבורי הסתיים בניצחון גדול   נגד רשויות התכנון,  מדינת ישראל כבעל מקרקעין ועיריית הרצליה התומכת בהפקדת התכנית לאלתר.  פסק-הדין  של השופטת שרה גדות, קבע -  כי  תכנית שטח התע"ש  המזוהם, לא תופקד -  לפני שייערך סקר  מקיף, שייאתר ויבחון באת הקיף הזיהום והשפעותיו.

לקריאת מסמך, שהוכן על-ידי מרכז המחקר והמידע של הכנסת,  7.1.2007 שנושאו: תכנית בניה בשטחי תעש בשרון, הקש:  :http://www.knesset.gov.il/MMM/data/docs/m01706.doc

 

 

עמותות :   אחל"ה  ; אדם טבע ודין,  זכו בהישג חשוב, נגד  - רשויות התכנון, מנהל מקרקעי ישראל, עיריית הרצליה

לקריאת פסק-הדין המלא הקש:  עתמ 1291/07 אחלה, נגד רשויות התכנון, עיריית הרצליה

לאתר עמותת אחל"ה -    www.achla.org.il 

על עמותת אחל"ה באתר בושה, הקש:  עמותת אחלה באתר

 

 גם לאור פסק-הזמן,  שקיבל הציבור בעקבות החלטת בית-המשפט למניעת הפקדת התכנית,  ראוי ללמוד על הבעיות האחרות שיש במיזם מגלומני זה במרכז הארץ, שמתכננת המדינה כדי להרוויח כסף, ובעיקר לכשלים שלוו את קידום התכנית. מה עומד מאחורי מאמציו הבלתי נלאים של בעל-המקרקעין של שטח  מתחם התע"ש, היא מדינת ישראל, להתחיל  לפעול    בהליכים לבנייה רבת ממדים על השטח המזוהם ?

 

מדוע תושבי השרון והעיר הרצליה, לא ידעו במשך תקופה ארוכה, אינם יודעים  על היקף זיהום   השטח ומי התהום, בשטח הענק המסתתר  מאחורי גדרות  שטח התעשיה הצבאית  - תע"ש.  ומדוע לא  היו מוכנים בעלי-המקרקעין,מדינת ישראל,  לערוך סקר  על  מצב הזיהום  בשטח תע"ש הנמצא בבעלותם, שלא לדבר על חוסר נכונתם להתחיל בפעולות טיהור השטח המזוהם המסכן את שלום הציבור ומדוע יעל גרמן, ראש העירייה הרצליה, תמכה בהפקדת תכנית הבניה הענקית, בטרם עריכת סקר זיהום ומדוע הסתירה כל השנה מתושבי הרצליה, את העובדה כי השטח, שחלקו נמצא בתחומי העיר הרצליה - הנו מזוהם.   

 

  

מעורבות אתר בושה ואריה גבע בנושא התע"ש
מזה כמה שנים, פועל אריה גבע  בניסיון להבין מה מניע את  יעל גרמן, ראש העירייה הרצליה, להתייצב לימין בעלי המקרקעין  כדי לפתח את השטח. הוא עיין במידע שהיה בעיריית הרצליה, ולא קיבל תשובות -    מדוע יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, תומכת בבעל-המקרקעין   ופעלה  לאישור תכנית   בניה  שטח מתחם  צור,  שהוא חלקו הצפוני-מערבי של שטח התע"ש, עליו מתכנן בעל-המקרקעין בתמיכת יעל גרמן, לבנות  3500  יחידות דיור, זאת  כשלב א' שישמש  מנוף פיננסי לבניית עשרים אלף יחידות דיור, על שטח התע"ש  כולו. 

 

מתחם צור
מתחם צור מכונה  שטח התע"ש הנמצא בתחומי העיר הרצליה  אותו מעוניינת המדינה כבעלת המקרקעין לפתח תחילה, כדי שישמש מנוף כספי, לטיהור ובניית מיזם התע"ש כולו. רעיון לא רע, אם היה נעשה כראוי ותוך שקיפות מלאה. על דרך התנהלות יעל גרמן בעניין מתחם צור ושטח התע"ש כולו, ראה: התע"ש עיריית הרצליה

 

כבר בשנת 2006,  ביקר  אריה גבע   באופן קשה את תכנית מתחם צור.   נייר-עמדה   שהכין גב, נושא תאריך -   16.10.06 ,  מפרט את תכנית מתחם צור, ומציג את הביקורת על עבודת יעל גרמן ראש העירייה הרצליה. לקריאת נייר-העמדה, הקש: שטח צור, מתחם התע"ש 10-06

בנייר-עמדה זה, לא עלתה שאלת הזיהום, שכן עיריית הרצליה נתנה להבין, אם כי לא במפורש, כי השטח המכונה מתחם צור שבתחומה, אינו מזוהם.

 

שכיות טבע  שנשמרו  בתחומי שטח  התע"ש המזוהם - הבידוד מאדם עושה טוב לטבע
שטח התע"ש מלא בפרחים נדירים, שייכחדו, אם מדינת ישראל בעלת הנדל"ן, לא תקצה חלק מהשטח לפארק ואם עיריית הרצליה, שבתחומה נמצא חלק משטח התע"ש לא תפעל להפיכת חלק מהמקום לפארק-שמורה, עירונית. 

 הקש:  פרחים נדירים מתחם תע"ש השרון הדרומי - הרצליה, רמת השרון


מתברר, כי בשטח המוגדר,  התפתחו ונשמרו -  פאונה  בצד פלורה ייחודיים,  ( עולם חי - עולם וצומח), שבמקומות אחרים באזור השרון, כמעט ונכחדו. 

 שטח התע"ש מלא בפרחים נדירים, שייכחדו, אם מדינת ישראל בעלת הנדל"ן, לא תקצה חלק מהשטח לפארק ואם עיריית הרצליה, שבתחומה נמצא חלק משטח התע"ש לא תפעל להפיכת חלק מהמקום לפארק-שמורה, עירונית. 

  עוד על שטח התע"ש

מאחורי הגדרות, אותם לא הורשו אזרחי ישראל לעבור מאז קום המדינה, התפתחו חיי טבע מעניינים ומרתקים, למרות זיהום השטח מתחת לפני הקרקע.    שטח  התע"ש הנו שטח ענק של 17 אלף דונם, , בבעלות מדינת ישראל, הרוצה להקים עליו 23  אלף יחידות דיור.  התושבים מתנגדים, ראשי העיריות - רמת השרון, והוד השרון מתנגדים   גם הם - אך   יעל גרמן, ראש העירייה הרצליה,  תומכת בתכנית בעל המקרקעין.  סיפור עלילה שלא יאמן - גם במקומותינו. 

  

 

 

  6.7.08   חלפו חודשים  רבים  מאז הוגשו  סיכומים  (נכון ליום 29.7.08) ועדיין עומדת ותלויה בבית-המשפט לעניינים מנהליים  בתל-אביב, עתירה מנהלית  -   עת"מ 1291/07 -  שהגישו עמותת אחל"ה ועמותת אדם טבע ודין -  נגד הפקדת תכנית הבניה של שטח התע"ש - דרום השרון, הידוע כ – מש/1,  לפני עריכת סקר סיכונים כולל במתחם. 

 

 אין  יותר ספק  כיום כי שטח   התע"ש, מזוהם באופן משמעותי וכי הזיהום כבר פגע במי התהום של רמת השרון וזולג לכיוונים אחרים , לרבות הרצליה .  פועלם הנמרץ של אנשי עמותת אחל"ה,  להביא את הנושא למודעות הציבור, נתן פירות  מסוימים ובשנת 2007, גילתה גם התקשורת  עניין  גובר בנעשה מאחורי גדרות  שטח התע"ש. מספר  כתבות בפריים- טיים, עשו גלים בקרב הציבור,  אך לא התחוללה סערה  והתקשורת כדרכה, עסקה כבר למחרת, בעניינים אחרים. למרות הפרסומים,  רבים מקרב  תושבי  אזור דרום השרון,  עדיין אינם מודעים לכך ולא הפנימו, כי הבעיה היא גם שלהם ואם חלילה יתרחש אסון זיהומי, הם יהיו  בין הנפגעים.

  

 כך למשל - ערוץ 2 בטלביזיה, חשף  בליל שבת, 13.10.07 בכתבה ארוכה ומאלפת, את הזיהום החמור שנמצא בשטח התע"ש ואת הסכנות האורבות לכל מי שגר בסביבה. מדובר בהשפעה הרסנית  על תושבי הוד השרון, רמת השרון והרצליה. אזרחי ישראל צפו בעניין, תושבי השרון צפו בחרדה ומה קרה ?

 

מדוע היה מקום וצורך לפעילות אתר בושה, לאור הקמתה של עמותת אחל"ה

 עמותת אחלה עושה עבודת קודש. אתר של עמותת אחלה : www.achla.org.il  

 

פעילות עמותת אחלה, התייחסה  בעיקר לבעיות הנובעות ממתחם תע"ש כולו, בעוד גבע בסיוע אתר בושה, התייחס בעיקר לנושא של מתחם צור, שאמור להיבנות בתחומי העיר הרצליה ויהיה שלב ראשון בתכנית הגדולה וישמש כמנוף למימונה.

 

פעילותה הברוכה של עמותת אחל"ה, והצלחתה  לרכז סביבה תושבים רבים לרבות בעלי מקצוע בתחומים שונים, הביאה להפחתת פעילות גבע בנושא, תוך שהוא התרכז בהיבטי שקיפות המידע  אודות מיזם  שטח התע"ש ובעיקר בעניין הזיהום ושתיקת משרדי הממשלה, באשר לזיהום השטח, תוך התעלמות מההשפעה הקשה שעלולה להיות לכך, על בריאות הציבור. 

 

להבהיר כי עמותת אחל"ה העדיפה בשלב ראשון, להתרכז בנושא זיהום השטח, בעוד גבע טוען, כי גם אילו היה השטח מטוהר וראוי לבניית מגורים, גם אז,  הנתונים והמדדים בתכנית של מתחום צור, בהם מעוניינים היזמים (הממשלה), באישורה של עיריית הרצליה, הנם בלי סבירים בעליל ואינם עולים בקנה אחד עם האינטרסים של תושבי העיר.

 

 זיהום שטח  התע"ש, הנו רק אחד האיומים - סיכונים, הטמונים בתכנית התע"ש שהתגבשה ואשר משרד האוצר, המייצג את האינטרס הכספי של המדינה, כבעלת המקרקעין, רוצה לממש כדי להגדיל את ההכנסות.

 

 

 

 

title Filter     מספר מאמרים 
# כותרת מאמר
 

השלטון - שלוחותיו

רשויות מקומיות

download autodesk inventor 2015 32bit 
buy adobe software online 
download windows 7 home edition 64 bit oem 
download outlook mac os x 
final cut pro studio for student 
viagra receptfri vrouwen viagra kopen viagra maksaa viagra barato viagra niederlande rezeptfrei
kamagra oral jelly price cialis prescribing information substitute of viagra in india cialis how long does it last sildenafil citrate without prescription
generic viagra australia 100mg kamagra levitra purchase online generic cialis picture sildenafil for females