בושה בושה
מפלגת מרצ - טוהר פוליטי פגום - צביעות

 כישלונה הצורב של מפלגת מרץ, בבחירות לכנסת ה - 18,  הנם תולדה -  לא רק של  תפישה מדינית שמרבית הציבור אינו מאמין בה, אלא  בשל התנהלות בלתי ראויה של המפלגה בנושאים שונים.  מפלגת מרצ, הידרדרה בבחירות אלה, אל פי-פחת של   3   מנדטים בלבד,  לא רחוק מרף המינימום כדי להיות מפלגה חיה.

חברי הכנסת חיים אורון, אילן גילאון  ניצן הורביץ, זהבה גלאון,  זה מעט, אבל זה בעצם כלום, נוכח הדרך בה הם נוהגים.

חיים אורון, איש הגון, ישר, אך נאיבי,  התפטר מהכנסת ובמקומו  נכנסה כחברת כנסת, זהבה גלאון, פוליטיקאית המדברת הרבה וגבוהה-גבוהה, במלים יוקדות, אודות עיוותים חברתיים, צדק חברתי ושאר נושאים שאינך יכול שלא להכיר בצדקתם, אך כאשר אתה מקלף את  הקליפה או נתקל בעניין מעשי, כפי שנתקלתי אני, מתברר כי  ח"כ זהבה גלאון, הנה פוליטיקאית צבועה, חסרת יושרה,  המתעלמת מתגובה בעניניים אשר   אינם נוחים לה.  ח"כ זהבה גלאון אינה טפשה, גם אינה נוטלת לכיסה, ובעיני רבים, היא אפילו דוגמא לח"כ חרוץ והוגן,  אך  בעיני, דרך התנהלותה הצבועה, בה המלים רחוקים מן המעשה, גרועה ומסוכנת פי כמה, מאאשר דרכם של אותם חברי כנסת בעלי דעות קיצונית מסוכנות, אך האומרים את האמת.
9.9.11 ח"כ זהבה גלאון, מדברת נגד עיוותי המס, אך אינה עושה דבר, נוכח עיוותי מס בעירייה שהיא שלוחתה של מפלגת מרצ.

 

18.4.10  מה דק ההבדל  בין -  לא חוקי לבין לגיטימי,  בין  מורשעים בעבירת שוחד (דוד אפל)  בשל  העברת כספים לראש עיריית לוד לשעבר בני רגב,  למימון מסע הבחירות  המוניציפאלי שלו,  לבין  מפלגה (מפלגת מרצ - יחד),  המעבירה  הרבה כסף למימון מסע הבחירות המוניציפאלי של  יעל גרמן ראש עיריית הרצליה, אשר היא חפצה ביקרה, תוך שהנותן – מפלגת מרצ -  והמקבל, יעל גרמן ראש עיריית הרצליה וסיעתה,  מדברים גבוהה על מאבק נגד השחיתות. 
ראה דעה אישית באתר בושה מיום 18.4.10-  ההבדל והמשותף, בין היזם דודי אפל אשר הורשע בשוחד, לבין יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה

 ראה גם:

 

15.2.2010  רק מהיום, אנחנו יודעים, כמה הוציאה יעל גרמן, על מסע התעמולה בבחירות
מאחר וסיעתה של יעל גרמן, הרצליה שלנו, לא נזקקה לתרומות, מאחר והיא קיבלה את מלא מימון תקציב הבחירות שלה ממפלגת מרצ-יחד,  רק היום,  (15.2.2010),  במסגרת דין וחשבון, של  ביקורת המדינה, על הוצאות סיעות בכנסת, המקבלות כסף מתקציב המדינה, שהועברו לסיעות בת שלהם  בבחירות המוניציפאליות -  נחשף הסכום הכספי אשר העבירה מפלגת מרצ-יחד, למימון בחירתה מחדש של יעל גרמן, לתפקיד ראש עיריית הרצליה. .

יעל גרמן סרבה שוב ושוב לפרסם את הנתונים למרות בקשות גבע. מפלגת מרצ-יחד, סירבה גם היא, בטענה שהיא יצאה ידי חובתה בכך שהעבירה את  הנתונים אל מבקר המדינה, אשר סירב, למרות שגבע הגיש בקשה לקבלת מידע על-פי חוק חופש המידע, למסור את הנתונים.

וכך, שנה וארבעה חודשים אחרי הבחירות, 'יצא מרצע מן השק'  ונחשף הנתון המסקרן.

 • " גרמן   יעל   בראשות   שלנו   הרצליה "  הבת   סיעת  -  הרצליה
    על פי נתוני הדוח הכספי של סיעת האם מרצ-יחד הסתכמו הכנסותיה של סיעת הבת
  ב - 1,210,231- ש"ח מהן 1,202,831 ש"ח ממימון ממלכתי ו 7,400- ש"ח מתרומות. ההוצאות
    הסתכמו ב 1,178,410- ש"ח.
    סיעת הבת זכתה ב 7- מנדטים.
    תקרת ההוצאות בגין סיעת הבת הסתכמה ב 2,405,662- ש"ח."

 

הנתון אודות מפלגת מרצ-יחד,  מופיע בעמ' 159 בדוח המבקר. יש להניח כי איש לא יבחין בנתונים או לא יטרח לחפש אותם בתוך  ים המלים והמספרים אשר פרסם מבקר המדינה. התקשורת תבחר כמה צימוקים והיתר ירד למרתפי הארכיון. 

במלים אחרות, הוצאות יעל גרמן וסיעתה בבחירות בהרצליה, שממונו כולן  מכספי מדינה אשר העבירה לה, מפלגת מרצ-יחד, הסתכמו בסך 1.2 מיליון ש"ח, כמעט כמו כל הסיעות האחרות  אשר התחרו בבחירות בהרצליה.  עכשיו אפשר להבין מהיכן וכמה כסף שפכה יעל גרמן למימון  הקמפיין הברוטאלי, הוולגארי, השקרי, אשר ניהלה יעל גרמן כדי לזכות במשרת ראש העירייה.

מבחינה חוקית, העברת הכסף ממפלגת מרצ - יחד אל יעל גרמן, הנה בסדר. באותה מידה רשאית מרצ, להעביר את הכספים גם לסיעה הזויה, התומכת הדוגלת באכילת סוסים, או בעישון תמיכה בהתיישבות בגדה המערבית.  אתה לומד מה פועלת יעל גרמן בתחומים סוציאליים, הקמת חוף נפרד למען החרדים, רווחת העניים והפסקת תמיכות בעמותות הפועלות בתחם זה, תרבות  המיועדת לאליתות,  העדפת התושבים העשירים בגביית ארנונה, כמו  פטור על בריכות שחיה (מצב השונה ברוב העיריות), ולא מנינו אלא מקצת מן התהיות, ולא נקבנו בשמות המחדלים, הכשלים, הרקב, האוולת, השחיתות השלטונית, הקיימים בעיריית הרצליה בראשות יעל גרמן.  נוכח אלה אתה שואל,   מדוע העבירו ח"כ חיים אורון, (  ג'ומס) וחבריו אל יעל גרמן ומה ההצדקה המוסרית, הערכית, המפלגתית לתמיכה כספית גדולה זו. מה יצא למפלגת מרצ,  לתפישתה, לדרכה, מכך שיעל גרמן וסיעתה, שולטים בעיר.

 

על זה נאמר, חוקי, אבל מסריח !!   כמה עלוב, עצוב, מדכא.  אלה מחברי, אלה שעדיין נותרו בשמאל המתפורר, צריכים לדעת מה עשו בכספם ועליהם להכות על חטא.

 

 

7.8.09  ימי אוגוסט הלהוטים.

אני שוב בעניין מפלגת מרצ, ויקירתה יעל גרמן ראש עיריית הרצליה. נושא החוף הנפרד בהרצליה, והעדפת  הציבור החרדי של בני ברק, על פני תושביה הרצליה וזכות המעבר על החוף, שלא לדבר על סיכון חיי אדם ומנהל לא תקין, המתגלים בדרך ניהול יעל גרמן את סוגיית החוף הנפרד של הרצליה.

 

הפעם, דברי התגובה של יהונתן יסעור,  סגן ראש עיריית הרצליה, אל ח"כ חיים אורון, הכעיסו אותי מאד.  סיעת 'הרצליה שלי' של יעל גרמן, מפי יהונתן יסעור, יורקת אל הבאר ממנה שתתה מים רבים. את עלבונו של ח"כ אני בא לדרוש, את עלבונה של היושרה ושל הפגיעה באינטלגנציה של חברי מרצ.

על: יהונתן יסעור, היורק אל הבאר ממנה שתה

 

1.3.09  לאחר כישלונה של  מפלגת מרצ בבחירות כתבתי להם כדלהלן: 

אתר בושה אינו שמח לאיד לכישלון  הצורב של מפלגתכם. אני מאחל הצלחה ועבודה פורייה  לחברי הכנסת החדשים ואנא היו קשובים למתרחש במציאות האמיתית....את דעתי על מפלגת מרצ,  ובעיקר לגבי המימון הנדיב וחסר ההיגיון שהזרמת למימון מסע הבחירות של יעל גרמן, וסירובכם לחשוף את הנתון ברבים, כתבי לא אחת. 
אין לי כל עניין במפלגתכם, אך כממנים העיקריים של  סיעתה של יעל  גרמן,  ראש עיריית הרצליה, אתם למעשה בעלי ההון,  הנושאים למעשה באחריות למעשיה ומחדליה ו ראוי שתהיו ערים למה שמתרחש  במקום השקעתכם.

לא מאוחר, לחשוף את הפרטים, כמה כספים העבירה מפלגת מרצ, למימון סיעתה של יעל גרמן בהרצליה בבחירות המוניציפאליות האחרונות.

חברי הכנסת החדשים של מפלגת מרצ    אילן גיל און,  ניצן הורביץ,  לא הגיבו. חשבתי כי הם עסוקים בהכרת משכן הכנסת ותפקידם החדש, אך משלא השיבו גם לתזכורת,  היה ברור לי כי  ח"כ אילן גל און, וח"כ ניצן הוריבץ, הם אנשים שההגיינה הציבורית אצלם, היא מאד חד-ממדית והם מדברים גבוהה-גבוהה כאשר הם צריכים לעסוק בענייני  מפלגתם, למרות שיש להדגיש, כי ידם לא הייתה בתמיכה חסרת ההגיון בסיעתה של יעל גרמן. עה

  

 12.4.09 פנייה אל ח"כ של מפלגת מרצ, בעניין דרך התנהלות מפלגתם זאת בהתייחס לתמיכתם הבלתי-מסויגת ומימון פעילותה הפוליטית של יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה.  לקריאת הפניה, הקש:

אל חברי מפלגת מרצ - האם יש תקומה לשרידי מפלגת מרצ.

מפלגת מרצ  המממנת של  מסעי הבחירות של יעל גרמן,  הבד"ץ  והחרדים -  הא-בהא-טליא.

דוגמא לדרך פעילותה של יעל גרמן  הקש:  כשלי החוף המגדרי הרצליה.

על יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, הקש: יעל גרמן

 

1 במרץ 2009

יש להניח, כי הכספים שהעבירה מפלגת מרצ  למימון מסע הבחירות האגרסיבי של יעל גרמן,  חסרים לקופת המפלגה לאחר התבוסה בבחירות.  למה אין מפלגת מרצ, חושפת את  פרטים ומדוע מבקר המדינה  מטיל חיסיון על המידע הפרטני, עד אשר יפרסם  מבקר המדינה לאחר שנה, את הדוח על מימון כל המפלגות. 

מפלגת מרצ מימנה את כל מסע הבחירות של יעל גרמן, מה זה אומר על מפלגת מרצ, הקש: העדר חשיפה המימון- מרצ

 

מפלגת מרצ מימנה את  מלוא הוצאות הבחירות של סיעת יעל גרמן ראש עיריית הרצליה,  בבחירות המוניציפאליות האחרונות,  אך מתמידה בסירובה  לחשוף את  הנתון כמה כספים  הועברו על-ידי מפלגת מרצ, בעניין זה, בנימוק פורמאלי שהנתון הועבר למבקר המדינה. אתר בושה התוודע לדרך עבודתה של מפלגת מרצ, בעקבות תמיכתה הכספית הנדיבה לפעולתה הפוליטית של יעל גרמן, ראש העירייה בהרצליה,  תוך סירוב לחשוף לאור השמש את הנתונים. הציבור בישראל, עשה צדק עם מפלגת מרצ, שאין בה ש הרבה ממה שמצופה  ממפלגת  שמאל אמיתית במובנו האמיתי.

 

הבחירות לכנסת, שהתקיימו ביום 10.2.09 הנם תוצאה של נפילת ממשלת אולמרט, לא בשל מעשה ומחדליה, אלא בשל החשדות הכבדים העומדים נגד אהוד אולמרט בתחום השחיתות השלטונית והאישית.  הבחירות התנהלו אמנם בצל מבצע 'עופרת יצוקה', אך נושאי שחיתות וכשלי השלטון ורצון האזרחים לראות גישה שלטונית אחרת, שיחקו תפקיד מכריע בהחלטת הבוחרים.  דעה אישית ערב הבחירות, ולמחרתן  - ראה:

 

 קריסת מפלגת מרצ,  עולה בקנה אחד עם  טענותיו של אתר בושה בשנתיים האחרונות, כלפי דרך התנהלות מפלגת מרצ בראשות חיים אורון, בנושא מימון  יעל גרמן  וסיעתה  בהרצליה, והסירוב לקיים שקיפות  בנושא זה, זאת בצד, ודרך התנהלות זהבה גלאון  בנושא  הגנתה על יעל גרמן על דרך טיפולה בעובדת שהלינה על הטרדה מינית  - ראה בהמשך.

 

  

מפלגת מרצ-יחד של הכנסת  ה - 17, הייתה מפלגה של 5 חברי כנסת. הרבה רעש, מעט עשייה.

מפלגת מרצ-יחד  שחיתות פוליטית – אנשים שלא נטלו לכיסם - חסרי טוהר פוליטי, התומכים  בכספם, בקיום שלטון מוניציפאלי לקוי, צבוע, הנגוע בשחיתות פוליטית

 

כאשר  יישמעו  הקולות -  'מושחתים נמאסתם',   ראוי כי חברי הכנסת של מפלגת מרצ-יחד, יפנימו - כי  יש להם תרומה בשגשוג השחיתות הציבורית-פוליטית.

 

מפלגת מרצ - מממנת בריונות פוליטית  - הון-שלטון - רקבון.

כספי מרצ מוצאים על תעמולה גסה, שקרית בחלקה, מכפישה,  התקפה בוטה על מתחרים  פוליטייים, מה שאפשר לכנות - בריונות פוליטית. הכל במימון מלא של מפלגת מרצ.  ככה השמאל הישראלי יגיע רק  אל האשפתות.

הקש: תעמולת בחירות לא אתית הרצליה.

 

בימים קשים אלה בה מפלגת השלטון קדימה, נגועה מן היסוד במעשי שחיתות, של אלה  מבין חברי קדימה, אשר פשעו ואלה אשר שתקו ועמדו מנגד -  היה ראוי כי מפלגת מרצ-יחד  תתייצב בראש המאבק נגד השחיתות  ותפעל בנחרצות ובנחישות בנושא חשוב זה.  כיום ברור לי כי  מפלגת מרצ חסרת זכות מוסרית ויכולת, בהיותה קשורה  בעבותות לתופעת השחיתות הציבורית.  נוכח  המציאות הקשה בה  שרויה מדינת ישראל והחברה, ועליבותה של מפלגת העבודה, יכולת לצפות נהירה של רבים לעבר מפלגת מרצ.  המציאות מראה כי מרצ נשארה מפלגה  קטנה בלתי רלבנטית, שנוכח דרך פעולתה ואובדן המוסריות, סופה יהיה כמו זה של מפלגת הגמלאים.

 

מפלגת מרצ-יחד היא מפלגה שנושא טוהר-המידות  חרוט על דגלה, אך היא מעניקה גיבוי ותמיכה כספית מלאה, למעשיה של יעל גרמן, ראש העירייה הרצליה, גם כשברור לחברי הכנסת מטעם מפלגת מרצ-יחד, כי פועלה  של יעל גרמן, לא אחת, מנוגד  או סותר את תפישת העולם המוצהרת של מפלגת מרצ-יחד. בעיני, מדובר  בתופעה ברורה של שחיתות פוליטית ושל צביעות פוליטית, אשר שוללת מאלה הפועלים כך, לדבר בגנות השחיתות ובשם המוסר וטוהר המידות.
ראה : גרמן צביעות ;     - גרמן שחיתות פוליטית.  ;   גרמן ראש העירייה

 

כאשר מתעלמים מהתכנים הפוליטיים או  האידיאולוגיה של מפלגת מרצ – יחד, היא מצטיירת בציבור כמפלגה סימפטית, שחברי הכנסת מטעמה, 5 במספר, הם אנשים  נקיי-כפיים, ישרי-דרך, משכילים, אינטליגנטים, שאת רובם, אפשר לחבב בקלות. להוציא האג'נדה הפוליטית בנושאים מדיניים, לא ברורים הדגלים בהם מנפנפת מפלגת מרצ, אשר עומדים בראש סדר היום של  המפלגה. אין אתר בושה עוסק בעניינים פוליטיים ודעתה של מפלגת מרצ  בעניינים  מדיניים אינה  במסגרת התחומים בהם עוסק  אתר בושה. 

 

מעשיהם של חברי הכנסת מטעם   מפלגת מרצ-יחד לא ניקרו בדרכי עד לאחרונה, זאת להוציא דרך התנהלותה  הבלתי-ראויה, של ח"כ זהבה גלאון, בעניין מתן גיבוי לחברת מפלגה מפורסמת – יעל גרמן, שפעלה לא כראוי (בלשון המעטה), כלפי עובדת שהלינה כי הוטרדה מינית. על פועלה של ח"כ זהבה גלאון .

 • המעשה בקליפת האגוז:
  עובדת  שהתלוננה  כי הוטרדה מינית, פוטרה, המנהל החשוד במעשה ההטרדה מינית קיבל גיבוי מהלוחמות הידועות למען זכויות הנשים - יעל גרמן , רות רזניק חברות פעילות של מפלגת מרצ-יחד -  שקיבלו  נזיפה קשה מבית-הדין לעבודה. ח"כ זהבה גלאון, יו"ר סיעת מרצ בכנסת, שוחחה עם השתיים והשתכנעה, כי יש להם הסבר משכנע, תוך שהיא מסרבת להבהיר ברבים מה שכנע אותה בצדקתן. (יובהר -  העובדת המלינה - המפוטרת, חשפה עניינה עם שמה המלא בבית-הדין לעבודה, כך שאין מדובר בהפרת צנעת הפרט). ח"כ זהבה גלאון יודעת היטב היכן  ומי סוגר עניין בחדרי-חדרים ?  מה על כבודן של נשים ועל המאבק נגד הטרדה מינית ומה על זכות הציבור לדעת, המעניין כנראה  את ח"כ זהבה גלאון פחות, מאשר לשמור על מעמדן  של קולגות חברות מפלגת מרצ.

חשבתי לתומי כי מדובר במעידה של ח"כ של  מפלגת מרצ, שאין המפלגה  סומכת ידה על עמדתה, אך נמנעת להתערב. מתברר כי מפלגת מרצ-יחד, היא המממנת הבלעדית של סיעת גרמן-מרצ-הרצליה, כך שלמעשה יש לייחס למפלגת מרצ, את כל הכשלים  של יעל גרמן במישור הנורמטיבי. במלים אחרות, מפלגת מרצ-יחד  היא בעל ההון, המממן את כל פעולותיה של סיעת גרמן-מרצ הרצליה ובתור שכזו, צריך הציבור לראות אותה כאחראית למעשים והמחדלים של יעל גרמן בעיריית הרצליה. 

 

על הגילוי  העובדה כי מפלגת מרצ מימנה את כל פעולות סיעת גרמן-מרצ בבחירות בשנת 2003 וכי בכוונתה, כנראה לעשות כן בבחירות הבאות עלינו בשנת 2008, ראה: מבקר המדינה.

 

סירוב מפלגת מרצ-יחד, לחשוף  בפני הציבור תוך הסתרה מפני אור השמש המחטא, את היקף הכספים  אשר  העבירה בבחירות המוניציפאליות  בשנת 2003,  לסיעת מרצ-גרמן, אינה ראויה ויש לגנותה בכל לשון. זאת,  בלא קשר עם יש חבות בדין לעשות כן,  אם לאו.  כאשר חברי הכנסת של מפלגת מרצ,  מדברים בעד טוהר המידות, שקיפות וצועקים מעל כל במה נגד השחיתות, הם נוהגים תוך צביעות.  הסתרה של הסכומים, שהם כספי  מפלגת מרצ, שחלקם נתרמו על-ידי חברי המפלגה לקידום מטרות התנועה –  אשר הועברו לשם תמיכה לשלטונה של יעל גרמן, הם לדעתי מעילה באמון חברי מרצ. לגבי הציבור שאני נמנה עליו, זכותנו לדעת כמה הוציאה יעל גרמן במסע הבחירות שלה, כסף שכולו הגיע מהמדינה או ממפלגת מרצ. (אני מתקשה להאמין  כי סיעת גרמן-מרצ, לא קיבלה תרומות או מימון אחר, אך בעניין זה, נאמנים עלי דברי ח"כ חיים אורון, יו"ר מפלגת מרצ. 


לאחר הפניות החוזרות שלי, אל חברי הכנסת מטעם מפלגת מרצ-יחד,  אני מניח כי הם, או עוזריהם  גלשו באתר בושה וקראו מה  אומר  בפומבי, גמלאי  נטול כל אינטרס פוליטי,   על מעשיה של יעל גרמן.  במקרה זה, יעל גרמן, אינה יכולה להטיח בפניו את 'הנשק'  המקובל אצלה, כי הוא מייצג את ההון  ובעלי אינטרסים, שאינם אלה של תושבי העיר.


אציין כאן, שני נושאים, בהם פניתי פרטנית ובמפורט לחברי הכנסת של מפלגת מרצ-יחד:

 

שימוש במשאבי הציבור לקידום מסע בחירות פוליטי
שימוש על-ידי מפלגת מרצ  ועל-ידי עיריית הרצליה במקביל, באותו עיצוב וצבעים של המודעות הפוליטיות ומודעות העירייה. אין מדובר בשימוש שלא-כדין  בכספי ציבור במובן הפשוט, אלא במעשה שחיתות מתוחכם, שתוצאתו המעשית, הנה שימוש בכספי ציבור למטרות פוליטיות.  לדידי כתושב העיר הרצליה - יעל גרמן וסיעתה, עושים שימוש בכספי עיריית הרצליה, או, כי ישנם גורמים בעיריית הרצליה, אשר עושים שימוש במשאבי עיריית הרצליה, תוך מה שנראה כתמיכה בקמפיין  הפוליטי של יעל גרמן. שימוש בכספי עיריית הרצליה למטרות פוליטיות של יעל גרמן
 
כפייה דתית.
 בתעמולת הבחירות הנוכחית, תוקפת יעל גרמן בכתובים את המתמודדים מולה, במלים קשות ובוטות בנושא כפייה דתית. זאת,  כאשר יעל גרמן,  הגיעה להסכם עם ראש עיריית בני-ברק, שפרטיו לא הובאו לידיעת הציבור ולא נדונו בפורומים המתאימים של עיריית הרצליה, להקצות חוף מגדרי לחרדים, תוך חסימה מוחלטת של  המעבר בחוף הים בהרצליה, להליכה מגדרית משותפת, לרבות  חסימה של שביל ישראל העובר לאורך החוף. גרמן, כפייה דתית

 • לא רק שאין לי דבר עם הקצאת חוף מגדרי לצרכי דת, אני חושב שזהו צעד ראוי, אם ייעשה תוך שקיפות ותוך פתיחת דרך מקבילה לאורך מצוק הכורכר כדי שהדרך לא תחסם, לרבות שביל ישראל. 


על  אלה ועל מעשיה ומחדליה הנורמטיביים האחרים של יעל גרמן, בעל-ההון -  משמע מפלגת מרצ-יחד, הנה אחראית מלאה.

 

title Filter     מספר מאמרים 
# כותרת מאמר
1 9.9.11 ח"כ זהבה גלאון - פוליטקיאית חסרת יושרה, צבועה אשר דבריה מנותקים מדרך פעולתה
2 7.8.09 השבע יורק אל הבאר ממנה שתה - 'הרצליה שלי', סיעתה של יעל גרמן
3 12.4.09 האם יש תקומה לשרידי מפלגת מרצ
4 1.3.09 מפלגת מרצ מימנה את מסע הבחירות של יעל גרמן, מה זה אומר על מפלגת מרצ
 

השלטון - שלוחותיו

רשויות מקומיות

cheapest microsoft office 2013 professional 
order microsoft office excel 2007 
cheapest norton ghost 15 
http://www.flyrnai.org/dbimg/R...010-online 
discount software 
medicament cialis levitra france cialis generika preiswert vente viagra en pharmacie venta viagra
cheap viagra without prescription viagra buy in uk online natural viagra substitute online sildenafil generic viagra does it work
buy levitra in australia generic viagra without prescription vardenafil tablets 20 mg cialis online prescription buy sildenafil citrate online