בושה בושה
יעל גרמן, שחיתות פוליטית

 

 

יעל גרמן, משקיעה רבות ליצירת תדמית של  פוליטיקאית נקייה, הדוגלת בערכי יסוד של -שקיפות, שמירת שלטון החוק, הגינות, שיתוף התושבים בתהליכי קבלת החלטות.   הבלים ! 


מבט  שטחי,  מגלה  כי פיה ומעשיה אינם דרים בכפיפה אחת,  אך התבוננות  בעובדות, חושף שחיתות פוליטית מתוחכמת,  שצריך להתעמק בדברים, כדי להבין את חומרתה.

 

 • נתקלת בבעיית קיפוח, פגיעה בזכויות, התנהגת לא נאותה-  מה עושים, למי פונים ? אתר בושה ריכז רשימה של גופים  הפועלים על בסיס התנדבות, למען האזרח בתחומים שונים. הקש:  עזרה, סיוע, עצה -  מה עושים אל מי פונים

 

אתר בושה מציג את  דרך התנהלות יעל גרמן באופן פוליטי  ועל דמותה  של יעל גרמן הפוליטיקאית, בלא כחל ושרק  ובלא כל אינטרס  פוליטי או כלכלי.  קשה להאמין אך זו המציאות. ראה :

 

  

יולי 2010 -  קבלת  כל מימון  מסע הבחירות  המוניציפאליות בהרצליה, של יעל גרמן וסיעתה,  ממפלגת מרצ-יחד, ולתמוך בחסימת חוף - הים  עבור הציבור החרדי, תוך פגיעה של ממש בציבור החילוני,  במיוחד בדרך בה מבוצע הנושא על-ידי עיריית הרצליה, הנו  בעינינו  אחיזת עיניים, צביעות, שחיתות פוליטית. ראה: החוף הנפרד הרצליה  

מאמר אחד מני רבים על הפרשה -

9.7.10   יום ששי, יומם של הגברים, אבל אין דתי אחד לרפואה בשטח החוף הנפרד.
יצאתי להליכה מהנה על חוף הים ביום ששי (9.7.10), לשם ספורט  וכדי ליהנות מהשקיעה הנפלאה.  יום ששי הוא יומם של הגברים בחוף הנפרד של הרצליה. לקחתי עמי מצלמה, להנציח את מעשיה של עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן, בחסימת זכות הדרך על  חוף הים, שהופקד על-ידי המדינה בידי עיריית הרצליה, לשימושם החופשי של האזרחים. צריך לראות כדי להאמין.

תמונות שצילם אריה גבע,  בלוויית הסברים  על מעשה האיוולת –
תמונות - חוף הים, בין המרינה לבין חוף הצוק תל-אביב. 9.7.10 יום ששי, בטרם שקיעה.

  על: הליכה על חוף הים הדרומי של הרצליה, חרדים אין, גם נשים אסורות בכניסה, איוולת. יום ששי 9.7.10 

 

  

15.2.2010  רק מהיום, אנחנו יודעים, כמה הוציאה יעל גרמן, על מסע התעמולה בבחירות
כמה הוציאו הסיעות השונות לפני הבחירות המוניציפאליות בהרצליה, שהתקיימו בנובמבר 2008 ?י דוח מבקר המדינה אשר פורסם ביום 23.9.2009, מגלה את מלוא הפרטים, הקש: הוצאות הסיעות השונות בחירות מוניציפאליות הרצליה 11-2008  (דוח מבקר המדינה 23.9.09)

על-פי דוח זה  של מבקר המדינה, הוצאות כל הסיעות אשר השתתפו בבחירות בהרצליה הגיעו לכדי 1.3 מיליון ש"ח, לא כולל הוצאות סיעתה של יעל גרמן, הרצליה שלנו.

מאחר וסיעתה של יעל גרמן, לא נזקקה לתרומות, מאחר והיא קיבלה את מלא מימון תקציב הבחירות שלה, הרי מבקר המדינה, חשף את הנתונים של הוצאות סיעת יעל גרמן, הרצליה שלנו, רק  ביום 15.2.2010 במסגרת דין וחשבון, של  ביקורת המדינה, על הוצאות סיעות בכנסת, המקבלות כסף מתקציב המדינה, שהועברו לסיעות בת שלהם  בבחירות המוניציפאליות.

על:

 

יעל גרמן סרבה שוב ושוב לפרסם את הנתונים למרות בקשות גבע. מפלגת מרצ-יחד, סירבה גם היא, בטענה שהיא יצאה ידי חובתה בכך שהעבירה את  הנתונים אל מבקר המדינה, אשר סירב, למרות שגבע הגיש בקשה לקבלת מידע על-פי חוק חופש המידע, למסור את הנתונים.

וכך, שנה וארבעה חודשים אחרי הבחירות, 'יצא מרצע מן השק'  ונחשף הנתון המסקרן.

 • " גרמן   יעל   בראשות   שלנו   הרצליה "  הבת   סיעת  -  הרצליה
    על פי נתוני הדוח הכספי של סיעת האם מרצ-יחד הסתכמו הכנסותיה של סיעת הבת
  ב - 1,210,231- ש"ח מהן 1,202,831 ש"ח ממימון ממלכתי ו 7,400- ש"ח מתרומות. ההוצאות
    הסתכמו ב 1,178,410- ש"ח.
    סיעת הבת זכתה ב 7- מנדטים.
    תקרת ההוצאות בגין סיעת הבת הסתכמה ב 2,405,662- ש"ח."

 

הנתון אודות מפלגת מרצ-יחד,  מופיע בעמ' 159 בדוח המבקר. יש להניח כי איש לא יבחין בנתונים או לא יטרח לחפש אותם בתוך  ים המלים והמספרים אשר פרסם מבקר המדינה. התקשורת תבחר כמה צימוקים והיתר ירד למרתפי הארכיון. 

במלים אחרות, הוצאות יעל גרמן וסיעתה בבחירות בהרצליה, שממונו כולן  מכספי מדינה אשר העבירה לה, מפלגת מרצ-יחד, הסתכמו בסך 1.2 מיליון ש"ח, כמעט כמו כל הסיעות האחרות יחדיו.  עכשיו אפשר להבין את הקמפיין הברוטאלי, הוולגארי, השקרי, אשר ניהלה יעל גרמן כדי לזכות במשרת ראש העירייה.

מבחינה חוקית, העברת הכסף ממפלגת מרצ - יחד אל יעל גרמן, הנה בסדר. באותה מידה רשאית מרצ, להעביר את הכספים גם לסיעה הזויה, התומכת באכילת סוסים, או בעישון מריחואנה באופן חוקי. אתה לומד מה פועלת יעל גרמן בתחומים סוציאליים, ברווחת העניים, בתרבות ההמונים, בהפסקת העדפת התושבים העשירים בגביית ארנונה, כמו למשל פטור על בריכות שחיה (מצב השונה ברוב העיריות), ולא מנינו אלא מקצת מן התהיות,  מדוע העבירו ח"כ חיים אורון, (  ג'ומס) וחבריו אל יעל גרמן ומה ההצדקה המוסרית, הערכית, המפלגתיתת לתמיכה כספית גדולה זו.

 

על זה נאמר, חוקי, אבל מסריח !!   כמה עלוב, עצוב, מדכא.  אלה מחברי, אלה שעדיין נותרו בשמאל המתפורר, צריכים לדעת מה עשו בכספם ועליהם להכות על חטא.

 

מימון הבחירות המוניציפאליות נובמבר 2008, דוח מבקר המדינה פורסם ביום  - 23.9.09

פורסם במלואו דוח מבקר המדינה, על  מימון סיעות ורשימות אשר השתתפו בבחירות המוניציפאליות  בכל הרשויות המקומיות, אשר  התקיימו  בנובמבר 2008.

לקריאת הד'וח המלא של מבקר המדינה:  בחירות מוניציפאליות נובמבר 2009 על סיעות ורשימות

 

תושבי הרצליה המתעניינים כיצד  גייסו וכמה הוציאו הסיעות השונות בהרצליה, בבחירות  המונציפאליות האחרונות בנובמבר 2008, לא ימצאו  איזכור  בדוח מבקר המדינה  על סיעת 'הרצליה שלנו', סיעתה של יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, אשר ניהלה מסע בחירות אגרסיבי, שהקנה לה את ראשות העירייה של הרצליה.  כל החפץ לדעת, כמה הוציאה  סיעתה של יעל גרמן,  'הרצליה שלנו'  -  כדי לזכות בתפקיד ראש עיריית הרצליה, ייאלץ להמתין כמה ימים נוספים, כאשר הנתונים יפורסמו בנפרד.

קטע מדוח מבקר המדינה העוסק בבחירות המונציפאליות בעיר הרצליה : הרצליה, העיר שלנו

 

רק מי שקורא את האותיות הקטנות בדוח,  ימצא את המלים הבאות:  "הדוח אינו עוסק בחשבונות של סיעות  האם שבה כלולים חשבונות של סיעת הבת ושל רשימות הבת שלהם שהדוח עליהם יוגש על-פי החלטת ועדת הפנים של הכנסת ביום  3.1.2010

השואל עצמו למה דווקא  המידע על היקף המימון וההוצאות של סיעה בבחירות מוניציפאליות,  אשר מומנה על-ידי מפלגת האם בכנסת, לא  נכללת בדוח הכולל,  - התשובה, ככה החליטה ועדת הפנים של הכנסת. 

לו לפחות היה  מבקר המדינה ומציין  בדוח שפרסם, את שם אותן רשימת וסיעות,  אשר מסע הבחירות שלהם מומן  על-ידי מפלגת אם,  מבלי להביא את הפרטים היינו מקבלים תמונה  נאמנה יותר של ל המציאות התעלמות מבקר המדינה מציון שמות אותן  סיעות אלה, שמספרן כנראה אינו גדול -  בדוח המפורט ובמיוחד כאשר מדובר בסיעה אשר זכתה בראשות העיר ובמספר חברי המועצה הגדול ביותר, הרי דוח מבקר המדינה בעניין זה, אינו  שלם  ומציג בפני הציבור  מידע שיש בו להטעות. לדעתנו  דרך פעולה כזו, פוגעת בעקרון החשוב של שקיפות  מימון הפעילות הפוליטית בתחום המוניציפאלי.

 

  נובמבר 2008, יעל גרמן מסתירה את עלויות הוצאות הבחירות, אשר מומנו כולן ע"י מפלגת מרצ

אישיות פוליטית בעלת יושרה, המדברת גבוהה גבוהה על פוליטיקה נקייה ועל שקיפות, הייתה צריכה מבלי שיבקשו אותה, להציג ברבים את היקף ההוצאות של  מסעי הבחירות שלה, במיוחד, כאשר הכספים שולמו כולם על-ידי מפלגה ארצית. לא כך יעל גרמן, אשר מסרבת להגיב בעניין הסכומים שקבלה ממפלגת מרצ - יחד, כדי לממן את מסעי הבחירות האגרסיביים שלה, בבחירות המוניציפאליות בהרצליה.  על  סירובה של יעל גרמן ושל מפלגת מרצ, להביא בפני הציבור את הנתונים ראה:

 

 

חשד לעבירות פליליות של יעל גרמן (גם אם אין מדובר בנטילת כספים לכיסה הפרטי)

בתאריך  7.12.08   הוגשה למשטרת ישראל  - היחידה הארצית להונאות -  יאח"ה, תלונה בחשד של מעשה פלילי של הפרת חובת אמונים בדרך התנהלות יעל גרמן,  בעניין בניין העירייה החדש,  שער העיר,  הרצליה.

  הקש: תלונה למשטרה נגד יעל גרמן, שער העיר.

על תלונות קודמות שהוגשו למשטרת ישראל על  חשדות למעשים פלילים של יעל   גרמן,  הקש: יעל גרמן - משטרה

 

שחיתות פוליטית

 אוגוסט 2008, תעמולת הבחירות של יעל גרמן  התחילה -  הכפשות גנבת דעת

על התעמולה הגסה, המאוסה, הלא-אתית, בה שטפה יעל גרמן את מוחם של תושבי הרצליה, תוך שימוש בהשמצות, הכפשות, הפחדה, רק כדי לזכות בקולות התושבים. הקש: תעמולת בחירות לא אתית הרצליה.

 

 

אין אתר בושה מעורב בהליך הבחירות המונציפאליות  ותוכנן של המודעות  וכל עוד הן  אינן פוגעות בו או באתר בושה,  לא יתערב. יעשו הפוליטקאים את מלאכתם ויתמודדו עם ההכפשות וגנבת הדעת של יעל גרמן.  כמו כן, אין אריה גבע מביע תמיכה או פועל למען מועמד זה או אחר. אתר בושה פועל  בשירות : האמת, היושרה, ההגינות וכל מטרתנו, הנה להציף את העובדות הנכונות.

 

פמפלט (קונטרס) הבחירות הראשון של יעל גרמן, בצבעי  ירוק-אדום, אשר עיצובו דומה למודעות שמימנה עיריית הרצליה (ראה בהמשך), מתייחס למספר נושאים בהם עוסק בושה, תוך  התפארות בדברים שהיה על יעל גרמן, לחוש בושה בגינם. לא רק זאת, אלא יעל גרמן, במסגרת תעמולת הבחירות, מתקיפה את ה - הם,  אנשים עלומים שהתנגדו למעשיה הטוב  תוך שהיא מכנה  אותם -     תוקעי מקלות בגלגלים. 

תואיל יעל גרמן ותבהיר, מי זה ההם.  אם אריה גבע ואתר בושה, נכללים ב- הם, הרי יש בכך משום הוצאת דיבה.  פניית אריה גבע מיום 31.8.08 אל יעל גרמן,

הקש: תעמולת הבחירות של יעל גרמן - הכפשה, גנבת דעת, אחריות מפלגת מרצ 

 

 פנים רבות לה לשחיתות הפוליטית, אך  בין המאפיינים המשותפים לה,  ניתן למנות -  העדר שקיפות מלאה לגבי היקף המימון ומקורות המימון  של הפוליטקאי וכשאר נבחר ציבור, עושה שימוש בכספי הציבור  לשם קידום ענייניו הפוליטיים.

 

יעל גרמן, ראש העירייה בהרצליה, לקתה בתחום זה בשניים:

 • היא מסרבת לגלות ברבים, את היקף התרומות שתרמו לה ולמפלגתה בבחירות המונציפאליות לעיריית הרצליה, והסתבר  במהלך  2008,  כי מפלגת מרצ-יחד טוענת, שלא היו כל תרומות לסיעת מרצ-גרמן-הרצליה וכי כל מימון הוצאות הבחירות בשנת 2003, נעשה על-ידי מפלגת מרצ.
 •  יעל גרמן, ראש העירייה הרצליה, מחליטה על קמפיינים  תדמיתיים מטעם עיריית הרצליה שאין בהם להוסיף לסייע לפעילות עיריית הרצליה ואין בהם תועלת לתושבי הרצליה,  של תכליתם, להאדיר את שמה ופועלה האישי, של יעל גרמן, כדי לקדם את ענייניה הפוליטיים. יעל גרמן אף מגדילה לעשות, שהיא רואה לכך,  כי עיריית הרצליה, תפרסם מודעות, הדומות עד מאד בעיצובן, צורתן וצבען, למודעות הפוליטיות של הקמפיין הפוליטי שלה בשנת 2003,  מה שמעלה חשש,  שכוונתה ברורה, משמע -  ליצור על-חשבון קופות עיריית הרצליה, זיקה בין הקמפיין הפוליטי שלה, לבין מעשיה כראש העירייה.  צריך רק להעיף מבט במודעות, אלה הפוליטיות, שעשתה יעל גרמן ע"ח מפלגתה והן לגטיטמיות, לבין אלה שעשתה עיריית הרצליה, ע"ח קופת העירייה. אם קיים דמיון, בפנינו שחיתות פוליטית שדורשת התערבות רשויות החוק.

 

על הדמיון בין המודעות של סיעת מרצ-גרמן-הרצליה שלנו, לבין מודעות , שלטים של עיריית הרצליה הקש:

כשלים של רשויות אכיפת החוק - יעל גרמן מודעות

 

 מודעות  של הרצליה, זו של יעל גרמן, והשנייה גם כן  -  מה ההבדל ?

שתי מודעות, האחת - מודעה פוליטית, שממונה על-ידי יעל גרמן וסיעתה בבחירות לעיריית הרצליה ולראשות העירייה בשנת 2003 והשניה, שממונה מכספי  עיריית הרצליה, משמע כספי משלם המסים העירוני -  נובמבר  2007:

 

scan0013.jpgscan0019.jpg

 

התמונה  מימיןף

 מומנה על-ידי מפלגתה של יעל גרמן, בבחירות המונציפאליות בשנת 2003.

 

התמונה משמאל:

מומנה על-ידי  עיריית הרצליה, המסים העירוני,  בנובמבר -  2007.

 

האם קיים דמיון בין המודעות ?

 

 

 

דוגמית ממספר רב של מודעות, ע"ח עיריית הרצליה, שנעשו במה שנראה על-פניו, מטרות פוליטיות של יעל גרמן. התכנים, העיצוב, הצבעים, כל אלה נועדו לטעת בך התושב, כי עיריית הרצליה ומפלגתה של יעל גרמן - חד-הם.

 

לקריאה  פרטי הפרשה וצפייה במודעות אחרות שהופיעו בתקשורת בשרון, בהם  מדובר בשבחי יעל גרמן, חלקן באופן ישיר, חלקו במשתמע, חלקן על-חשבון מפלגתה של יעל גרמן, חלקן,  ע"ח תושבי עיריית הרצליה

 צפייה על מודעות רבות של עיריית הרצליה ויעל גרמן  עד מסע הבחירות 2008, הקש:

מודעת להאדרת שמה של יעל גרמן 2007

 

 בתאריך 24.10.07 הגיש גבע ערר ליועץ המשפטי לממשלה, על החלטת המשטרה שלא לפתוח בחקירה. קריאת הערר הנה חומר מאלף, כיצד נלחמת המשטרה בשחיתות הציבורית. קשה להאמין אבל עובדה. ב 11 נובמבר 2007, נשלח  ערר ליועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, כנגד סירובה המשטרה לפתוח בחקיר, על חשד כי יעל גרמן, עשתה שימוש בכספי עיריית הרצליה, שלא -כדין.

 ערר  שהוגש ליועץ המשפטי לממשלה,   על סירוב  המשטרה לפתוח בחקירה, נגד יעל גרמן, בעניין שימוש במשאבי עיריית הרצליה למטרות פוליטיות, הקש:   טיפול היועץ המשפטי לממשלה, מודעות גרמן: 

 

 

 

12.8.08    יעל גרמן, נלחמת נגד אלה המעיזים לבקר אותה

יעל גרמן,   ראש עיריית  הרצליה,  אשה דעתנית  המתיימרת להיות דוגמא ומופת למנהל תקין, שקיפות ודמוקרטיה במיטבה. הבלים !!!.

 

 כלפי כמה מאלה המותחים  ביקורת על פעולותיה,  נוהגת  יעל גרמן לאיים במשפטי דיבה,  או שהיא רואה לכך, כי עיריית הרצליה לא תעביר פרסומת לאותם עיתונים 'שלוחי רסן'.   מצב בו ראש עירייה משתלח  באלה המבקרים אותו ואף תובע אותם בערכאות בשל הוצאת דיבה כביכול,   הוא מצב לא ראוי, גם אם אינו מגיע למדרגה של שחיתות פוליטית. 

תביעתה של יעל גרמן נגד  עו"ד ראובן פארן, חבר מועצת עיריית הרצליה, שהעז ומתח ביקורת על תיפקודה, היא דוגמא של התנהגות אווילית, ובלתי ראויה.  ראובן פארן, אינו קטלא קניא, לא רק שהגיש כתב הגנה ערוך כדבעי,  בו הוא מבהיר את רוע מעשיה של יעל גרמן, אלא הוא הגיש תובענה שכנגד, על סכום נכבד.  בקשתה של יעל גרמן,  למחוק את התובענה כנגדה על הסף, בטענת חסיון על דברי הנאצה שהשמיעה כנגד פארן, משום שנאמרו בישיבת מועצת העירייה, למרות שזו מתנהלת ברוב עם, פקידי עירייה, הציבור והתקשורת,  הנה רקב פוליטי. יעל גרמן חייבת להתמוד עם הדייסה שבישלה ואל תנסה להתחמק מהאמת בטיעוני סרק.  לקריאה על  משפט הדיבה, והחלטת בית-המשפט בבקשת למחיקה על הסף, הקש:   יעל גרמן נ. ראובן פארן

 

על הדרך בה נוהגת יעל גרמן,  בעניין הוצאות משפטיות של חברי קואליציה, הצריכים להיות מכוסים מכיסם ולא מהקופה הציבורית של עיריית הרצליה , ראה  בלוג של  תושב הרצליה, אפרי הלפרין, אתר: גלובאל רפורט

 

 

title Filter 
# כותרת מאמר
1 23.9.09 דוח מבקר המדינה על מימון סיעות, רשימות בחירות מונצייפאליות נובמבר 2008
2 23.11.08 ניהול הבחירות על-ידי גרמן, הון, שלטון, רקבון
3 31.8.08 תעמולת הבחירות של יעל גרמן - הכפשות, גנבת דעת, אחריות מפלגת מרצ-יחד
4 מודעות פוליטיות על חשבון העירייה - שחיתות פוליטית
5 24.10.07 ערר ליועץ המשפטי, שימוש יעל גרמן, בכספי העירייה למימון קמפיין פוליטי
6 13.8.07 תלונה למשטרה שימוש יעל גרמן במשאבי עיריית הרצליה לתעמולה פוליטית
7 19.2.07 מסע יחסי-ציבור פוליטי של יעל גרמן ראש העירייה בהרצליה בכספי עיריית הרצליה
 

השלטון - שלוחותיו

רשויות מקומיות

order office 2007 
buy office 2010 academic professional 
http://www.flyrnai.org/dbimg/R...ows-7-lite 
cost of adobe audition cc 2014 mac 
buy adobe fireworks download 
viagra generico online pfizer viagra preis kamagra pille 100mg viagra generika viagra online bestellen cialis femme
viagra vs levitra vs cialis buy sildenafil citrate pills where to buy sildenafil citrate online pharmacy cialis viagra shipped for free
buy cialis online without a prescription tadalafil e20 purchase levitra online tadalafil online pharmacy cialis prescription online