בושה בושה
יעל גרמן - צביעות

 

 

דרך הצביעות המתוארת  של יעל גרמן, מתייחסת לתפקודה ודרך פועלה של יעל גרמן  בתפקיד ראש עיריית הרצליה בשנים   1998-2013.   יעל גרמן נבחרה כחברת הכנסת ה - 19,  במסגרת רשימת 'יש עתיד' של יאיר לפיד והיא מכהנת כשרת הבריאות בממשלה.

מי אשר אינו עוצם את עיניו ואוטם את אוזניו,  ואינו מפנה גבו לאמת, מבין כי  יעל גרמן  הייתה בשנים אלה פוליטיקאית  מקומית, יהירה דברנית גדולה וקטנת מעש, הנוהגת צביעות.   חלק מדבריה  והערכים החברתיים עליהם היא מצהירה - אינם  עולים בקנה אחד עם מעשיה. על פוליטיקאים כמותה אומרים,   כי הם מאחזים את עיני הבריות ובהצלחה לא קטנה.


צביעות הנה תכונה של אדם, הנוהג לדבר בזכות עמדה או דעה מסוימת, אך לנהוג באופן שאינו עולה בקנה אחד עם עמדה זו.  כאשר אומרים צביעות מתכוונים למעשה התחסדות, זיוף - או כל מלה ראויה אחרת, המבטאת תכונה של אדם שראוי להיזהר ממנו ולהתרחק מפניו.   צביעות היא בבואה  של השקר וכידוע, מדבר שקר תרחק.

 

  • נתקלת בבעיית קיפוח, פגיעה בזכויות, התנהגות לא נאותה של רשויות השלטון או גופים עסקיים -  מה עושים, למי פונים ? אתר בושה ריכז רשימה של גופים  הפועלים על בסיס התנדבות, למען האזרח בתחומים שונים. הקש: עזרה, סיוע, עצה -  מה עושים אל מי פונים

אתר בושה מציג את  דרך התנהלות יעל גרמן באופן פוליטי  ועל דמותה  של יעל גרמן הפוליטיקאית, בלא כחל ושרק ראה :

 

יעל גרמן, הנו דמות דואלית, כמו זו של ד"ר ג'ייקל ומר הייד. הקש: יעל גרמן - ד"ר ג'ייקל ומר הייד

 

אנחנו נביא כמה דוגמאות על  דרך הצביעות בה נוהגת יעל גרמן.

 

 

28.8.12   פטור מארנונה על בריכות שחייה פרטיות הוא אנטי-חברתי בעליל, העומד בניגוד גמור להצהרותיה של יעל גרמן,  כי היא בעד צדק חברתי
עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן,  הנה אחת הערים הבודדות, בהם לא גובים ארנונה על בריכות שחייה. בעוד יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה מדברת גבוהה-גבוהה בעד צדק חברתי,  הרי בפועל היא מעניקה לאלה שיש להם בריכות שחייה פרטיות, פטור מארנונה שאינו כתוב בצו הארנונה העירוני, תוך שהיא משתמשת בנימוקים מגוחכים להצדקת מדיניות אנטי-חברתית זו.  הנושא חזר להעסיק אותי, כאשר כתבה שהתפרסמה במקומון 'קול הרצליה', הציגה את עיריית הרצליה כעירייה הגובה ארנונה הגבוהה ביותר,  על בריכות שחייה פרטיות, בעוד המציאות הנה כי עיריית הרצליה אינה גובה ארנונה כל על בריכות שחייה פרטיות,  בנימוק של גרמן,  כי לא צריך להעניש את בעלי בריכות השחייה.  צביעות רבתי של  נבחרת ציבור בעלת יומרות, אשר שוב ושוב חוזרת וטוענת כי  היא פועלת למען צדק חברתי. הבלים !!!

ראה:

 

 

21.8.11  עיוות משמעותי  בחלוקת נטל הארנונה - יעל גרמן, פועלת באופן אנטי-חברתי בעליל 
יעל גרמן מדברת גבוהה-גבוהה בזכות צדק חברתי, אך מעשיה בנושא הארנונה, הם היפוכו של  דבר.  העובדות מראות כי יעל גרמן ראש  עיריית הרצליה,  פועלת  באופן בו תושבי הרצליה  המתגוררים  בבתים ודירות  נוחים ומפוארים יותר, משלמים ארנונה למ"ר  בנוי,   נמוכה יותר מזו המשולמת על-ידי אלה המתגוררים בדירות  איכותיות פחות.  האם ישנה נבלה חברתית-בתחום המיסוי,  גדולה מזו ?

ראה:

עיוות בחלוקת נטל הארנונה, מדיניות אנטי-חברתית בעליל של יעל גרמן 8-2011

 

 

יעל גרמן וסיעתה במועצת עיריית הרצליה, נבחרו תודות למימון מלא של מערכת הבחירות שעשתה  מפלגת מרצ, מפלגה שכביכול פועלת למען צדק חברתי.   איך מתיישבים הדברים נוכח התנהלותה ודרכה של  יעל גרמן  ראש עיריית הרצליה בנושא הארנונה,  המתנהלת באופן אנטי-חברתי, לא-מוסרי, בלתי-ראוי בעליל ואף חמור מכך.  יעל גרמן,  העדיפה להתעלם ביודעין ובמפגיע, מן העובדות  אשר הצגנו בפניה  בדבר פגיעתה הקשה  במעמד הביניים בתחום הארנונה, שהיא הוצאה בעלת משמעות לא מעטה בתקציב החודשי של  המשפחה.

 

ראה  גם :

 

 

9.12.10   יעל גרמן  נוהגת צביעות.  יש חופש דיבור מותר ויש חופש דיבור אסור, הא-בהא-טליא
צריך לקרוא כדי להאמין, איך תוך חודשים ספורים, נוהגת יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, לולינות מילולית, באותו עניין של חופש הביטוי של  שני אישי ציבור  שנהגו באופן לא ראוי.


מצד אחד,  יעל גרמן  בעד זכותה של אופירה הניג, מנהלת האמנותית של אנסמבל  התיאטרון של הרצליה, להיות בין אלה אשר החרימו את תיאטרון העיר אריאל, ומצד שני היא יוצאת  במלים קשות, נגד  רבה של הרצליה, הרב יעקובוביץ', על הצרטופותו לקריאה שלא למכור או להשכיר נכסים למי שאינו יהודי.  לדידנו, זה טרפה וזה נבלה. 
חבר המועצה, ירון עולמי,  הציג את יעל גרמן,  ראש עיריית הרצליה, בדמותה האמיתית - פוליטיקאית צבועה. לקריאה: מכתב ירון עולמי אל יעל גרמן - צביעות  12-2010

 

  • בעניין אנסמבל  התיאטרון יצויין, כי זמן קצר לאחר סיום תפקידה כראש העירייה, נסגר האנסמבל על-ידי עיריית הרצליה. את מעשה החיסול,  ביצע  יד ימינה  וממלא מקומה במשך כל השנים,  חבר המועצה יהונתן יסעור שכיהן כל אותן שנים בתפקיד ממלא מקום ראש העירייה וסגן ראש העירייה. יש רק לתמוה, היכן היה יהונתן יסעור כל השנים הארוכות, עת  תמכה העירייה, באנסמבל בממון של מיליונים רבים ומה קרה לו, מי כאשר מונה לראש העירייה, עד הבחירות  המוניציפאליות הקרובות בשלהי 2013. .

 

4.12.10  עיריית הרצליה  מנהלת מאבק משפטי נגד יזמי המרינה
פסק-הדין שניתן ביום 17.11.10, זיכה את העירייה רק בחלק קטן מתביעותיה. כמה חבל.  במקום לשתוק, העבירה עיריית הרצליה ידיעה לתקשורת, בו נאמר כי יעל גרמן החזירה את מה שלנדאו לקח.
קריאת פסק-הדין מצביעה כי מדובר בהבלים, ותושב הרצליה, הקורא את  דברי השופטת על עדותה של יעל גרמן, לא  גאה בראש העירייה שלו. ראה: עדותה של יעל גרמן, תביעת העירייה נגד יזמי המרינה, על-דעת בית המשפט

לקריאת  -  פסק-הדין המלא:

על  עיריית הרצליה בהקשר פסק-הדין ראה:   פסקי דין עיריית הרצליה

 

8.9.10   ערב ראש השנה – תשע'א  -   יעל גרמן שולחת דוח לתושב
שוב מלעיטה אותנו  יעל גרמן, ראש העירייה  הרצליה  בדברי הלל נבובים, חצאי-אמת אשר כתובים בדוח שנתי אשר שולחת יעל גרמן באופן אישי,  לכל אחד מתושבי העיר.  מנהג נאה, אך למה יעל גרמן אינה יכולה לנהוג באופן מידתי, תוך יושרה, העדר הפרזה ואמירת מלוא האמת. התרברבות   יעל גרמן ראש העירייה, על  סגולותיה,  הצלחתה חסרת התקדים ועל ערכי הדמוקרטיה שהיא מקדמת, כאשר אותה עת ממש,  פוגעת  יעל גרמן אנושות  או אפילו מחללת,  את  משמעות הדמוקרטיה.  חלק זה בדבריה על הדמוקרטיה, הוא  שהביא אותי להתייחס לדוח ששלחה לתושבים ולומר דברים נוקבים על הכתוב בדוח השנתי ולשים את הדברים במקומם הראוי. ראה:
הדוח השנתי ששלחה יעל גרמן אל תושבי הרצליה, ערב ראש השנה תשע'א

 

מאי 2011 -  יעל גרמן, מפעילה צנזורה על האינטרנט וחוסמת אתרי תוכן בעלי אופי של מחאה
במאי 2010,  התברר לנו כי עיריית הרצליה בראשות יעל גרמן, חסמה באופן סלקטיבי לגלישה ממחשבי עיריית הרצליה, את הגלישה לאתר בושה.  עיריית הרצליה הכחישה בתחילה, אך התברר כי יעל גרמן ראש עיריית הרצליה הורתה או ידעה כי חוסמים, אתר תוכן בעלי אופי מחאה מסיבות אותן אפשר רק לשער. וכך,  יעל גרמן, פוליטיקאית   המדברת גבוהה-גבוהה בזכות ערכים ליברליים,  לרבות חופש הביטוי, מתגלה  כדמות ריאקציונית, אפלה,  חוסמת מסכים עם תוכן,  תכונות הפוכות לחלוטין לאלה בהם היא משקיעה  כספים מהקופה העירונית, כדי להצטייר כדמות של פוליטיקאית נאורה.

לאחר פעילות של אתר בושה,  כנראה משום שיעל גרמן חשש  כי יוודע ברבים  שמות הארגונים שאת אתרי האינטרנט שלהם, חסמה יעל גרמן לגלישה ממחשבי העירייה, (חלקם שלא מתוך כוונה, אלא תוצאה של מעשיה),  החליטה עיריית הרצליה לשחרר את החסימות של כל האתרים, לרבות אתר בושה.  לקריאה: עיריית הרצליה, בראשות יעל גרמן, מפעילה חסימה סלקטיבית לגבי אתרי תוכן, העוסקים בנושאי ביקורת או מחאה

לא התפניננו עדיין לטפל בהשלכות החמורות של דרך פעולתה של יעל גרמן.

 

 

18.4.10 הון - שלטון :  מה דק ההבדל  בין -  לא חוקי לבין לגיטימי,  בין  מורשעים בעבירת שוחד בשל  העברת כספים לראש עירייה למימון מסע הבחירות שלו,  לבין  מפלגה  המעבירה  הרבה כסף למימון מסע הבחירות המוניציפאלי של אדם שהיא חפצה ביקרו, תוך שהנותן – מפלגת מרצ והמקבל, יעל גרמן ראש עיריית הרצליה,  מדברים גבוהה על מאבק נגד השחיתות. ראה דעה אישית על -
ההבדל והמשותף, בין היזם דודי אפל אשר הורשע בשוחד, לבין יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה

 

2.2.2010     יישום פסק-דין בעניין דירות במרינה, הזדמנות לדברי רהב חסרי בסיס.
מעשה ראוי בעניין דירות המרינה של הרצליה, מלווה בהצהרות של יעל גרמן, על מנהל תקין וכיבוד שלטון החוק, בעוד מעשיה בעניינים אחרים,  רחוקים מכך כרחוק מזרח ממערבי.
שימוש בדירות המרינה של הרצליה רק למטרות נופש


 

23.11.09   סעיף דרקוני בצו הארנונה  הפוגע באשיות הצדק, מבוצע באופן  תמוה
בעוד יעל גרמן,ראש עיריית הרצליה מדברת על:  צדק חברתי, דאגתה למען השכבות החלשות,  הגינות העירייה כלפי תושבי,  שוויון כל תושבי העיר בפני רשויות העירייה,  מתברר, כי בנושא גביית ארנונה עסקית כביכול, מדירות מגורים, בחרה יעל גרמן, בשונה מראשי הערים האחרות בשרון, לראות לכך, כי הסעיף המתאים בצו הארנונה יהיה דרקוני, אנטי חברתי, לא צודק כלפי השכבות החלשות ואלה המשתכרים בקושי למחייתם. 
ראה: ארנונה עסקית בדירות מגורים, עיוותים, סימני שאלה

 

13.11.09  במקום לעשות, משמיצה יעל גרמן את האחרים - מחלפות הצביעות
כאשר יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, אינה משתתפת בתחרות  'קריה יפה בישראל', אותה מארגנת 'המועצה לישראל יפה', בה משתתפות 140 רשויות מקומיות,  ניחא, אבל למה להמציא תירוצים שאין להם בסיס נראים מוגחכים ועושים ממנה צחוק. מעשה זה של יעל גרמן, הנה צביעות פוליטית, ברורה.

על התנהלותה של יעל גרמן, בעניין אי-השתתפות עיריית הרצליה בתחרות קריה יפה לישראל', הקש:

 

יחסי   יעל גרמן -  אלי לנדאו, ראש עיריית הרצליה הקודם
אומרים, כי יעל גרמן מתעבת את  אלי לנדאו, קודמה בתפקיד, והיא מרחיקה או פוגעת בכל אלה שהיו קרובים אליו.  אינני בוחן כליות ולב, אך ניתן לומר בבטחה, כי החיבה אינה שורה בין שני ראשי עיר אלה.
יעל גרמן, מתעלמת מכך, שעיקר עושרה של עיריית הרצליה, בא לה מאזור התעשייה והבידור במערב הרצליה, פרי חזונו ופועלו של אלי לנדאו.

יש להניח, כי סירובה לסיים את בניין העירייה החדש בשער העיר,  נעוץ בכך, שבניין זה, הנו פרי יוזמתו ופועלו של אלי לנדאו וכיצד היא, יעל גרמן, תאות לתת לו את הכבוד ואת הקרדיט על מה שעשה.
צביעותה של יעל גרמן, ביחסים עם אלי לנדאו, צועקת לשמיים, כאשר בשני עניינים חשובים מאד בחיי העירייה, כאשר  מתברר כי  עיריית הרצליה בראשות לא קיבלה החלטה ולא קיימה דיון בנושא מהותי וחשוב - כי אז  טוענת יעל גרמן, כי היא מסתמכת החלטות שקיבלה עיריית הרצליה בימי כהונת אלי לנדאו,   לפני למעלה מעשרים שנה. מי היה מאמין ?

ראה:

 

 

13.4.09  צביעות בהתגלמותה.   יעל גרמן, אישה  יראת-שמיים, חרדים בראש דאגתה.

אני מתקשה להאמין כי פעולת יעל גרמן למען המגזר החרדי, ע"ח קופת עיריית הרצליה, נעשו לשם שמים

 

החוף המגדרי של הרצליה, בהכשר הבד"ץ, כשלים מנהליים חמורים  של יעל גרמן, ראש  עיריית הרצליה,  שבחירתה לתפקיד ראש עיריית הרצליה, מומנה על-ידי מפלגת מרצ, המסרבת לחשוף את  היקף התמיכה הכספית.

 

חוף-הים של הרצליה, דרומית למרינה,  חסום בעתות הקיץ למעבר הולכי רגל,  בשל הקצאת החוף לרחצה  מגדרית חרדית נפרדת של נשים וגברים.  משתמשי החוף המגדרי הם  בעיקר תושביה החרדים של העיר בני-ברק.  בכך כשלעצמו אין רע, אולם הדרך בה נעשה הדבר,  תוך סיכון חיי אדם,  הפקרות מנהלית והעדר שקיפות, מעוררים סימני שאלה קשים ותהיות רבות על דרך התנהלותה של יעל גרמן. הממצאים קשים לעיכול,  וקשה להאמין, כי רק  במחדלים ניהוליים, עסקנין.מפלגת מרצ  המממנת של  מסעי הבחירות של יעל גרמן,  הבד"ץ  והחרדים -  הא-בהא-טליא.

הקש:  כשלי החוף המגדרי הרצליה.

על מפלגת מרצ, הקש: מפלגת מרצ

על יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה, הקש: יעל גרמן

החוף ריק מאדם בשל ימי בין המיצרים. החרדים אינם באים, התושבים האחרים, לא ידעו כי החוף פתוח. אין שלטים במבואות הצפוניים והדרומיים של המקטע הדרומי. עיריית הרצליה כנראה, לא רוצה  שנדע כי החוף חסום מטעמי דת.

 

שלט מאיר עיניים של ראש עיריית בני ברק, המברך את יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה על  תרומתה הגדולה ומעשיה הנאצלים בתרומתה להקמת חוף רחצה נפרד למהדרין.

אינני יודע אם יעל גרמן שומרת מצוות אם לאו, אבל בעיני החרדים היא ממש צדקת גמורה שמתברכת בהכנסת אורחים כשרה  למהדרין של תושביה יראי השמים של עיר התורה והחסידות בני-ברק. .

לקריאת שלט הברכה של ראש עיריית בני-ברק, ומילותיו החמות הקש:

תמונה של : ברכת ראש עיריית בני-ברק ליעל גרמן

הטקסט  של ברכת ראש עיריית בני-ברק: ברכה ותודה ליעל גרמן

הכסף שהביא את יעל גרמן לתפקיד ראש עיריית הרצליה הנו  כספה של מפלגת מרצ הנאבקת נגד החרדים. יעל גרמן, משתמשת בכספי עיריית הרצליה, כדי לתחזק חוף ים נפרד, לתושבי גוש דן החרדים, תוך שהיא פוגעת בחופש המעבר על חוף הים, תוך סיכון חיי  אזרחים המטפסים על המצוק.

איך אומרים  החברה, אחל'ה של צבע    - הצביעות  -  בתפארתה

 

כיעורה של הצביעות

למרות  כיעורה של תכונת צביעות, אין מעשה  צביעות בכלל ושל פוליטיקאים בפרט מהווה עבירה על החוק, , למרות הנזקים שהוא גורם לחברה.  בספר החוקים   הישראלי, המלה צביעות אינה נזכרת כלל ועיקר. מכאן, מבחינת החוק, יכול נבחר ציבור לנהוג צביעות ככל העולה על רוחו, ככל שאין נלווית לה,  עבירה פלילית אחרת. לעומת זאת,  מבחינת הרבים, צביעות הנה תכונה  עלובה,  המציגה אדם בקלונו,  של מעשה דו-פרצופיות, המצביע על חוסר יושרה ושל העדר מוסריות, במיוחד, כאשר המושג צביעות מיוחס לאיש ציבור.

 

כבר חז"ל טבעו את האמרה   בקשר לסכנה יש באלה הנוהגים צביעות בהזהירם   -  'היזהרו מן הצבועים,  העושים מעשי זמרי ומבקשים שכר כפינחס'  - שכן מה מסוכן יותר, מאיש ציבור  צבוע, שאינך יודע האם פיו וליבו שווים,  והאם הוא מתכוון למה שהוא מבטיח,  או  שמדובר בסתם מאחז עיניים או  אדם המשקר ביודעין.

 

שקרנים יש לנו רבים מבין הפוליטיקאים בישראל,  גם צבועים לא חסרים ביניהם. לדידו של  אתר בושה, יעל גרמן, מהווה דוגמא של  פוליטיקאית יומרנית, הנוהגת צביעות – במובנו הרע והמכוער של המושג צביעות.

 

הצביעות של יעל גרמן

על מה זכתה יעל גרמן בכבוד המפוקפק שנדבר בעניין צביעות  התנהגותה.  היא אינה מושחתת במובן המקובל של המלה. לא ידוע לאתר בושה כי נטלה לכיסה כספים במעשה גנבה, או שוחד של מעטפות, למרות שהועלו נגדה באתר בושה, חשד למעשים פליליים בעניינים שונים הנוגעים לדרך התנהלותה בתפקיד ראש עיריית הרצליה. יעל גרמן, אינה הגרועה מבין ראשי הערים, אך היא הבולטת ביניהם - בפער העצום בין התדמית החיובית שיצרה לעצמה בעיני הרבים, לרבות בעיני אנשי הממשל ומנהיגות נשים הרואות בה דמות חיקוי, , לבין המציאות המתגלית למי שבקיא בפרטים ובוחן בעיניים מפוכחות את פועלה של יעל גרמן  בראשות העיר הרצליה.  אתר בושה מביא  את מעלליה של יעל גרמן ראש העירייה הרצליה, כי ידוע שניתן  לשקר רבים זמן רב, אך אינך יכול לשקר את כולם כל הזמן...

 

יעל גרמן, שלא כמו רבים מעמיתיה ראשי ערים, מתיימרת להיות סמל של מנהיגות ושל ניהול עיר  בדרכים  נורמטיביות, אך מעשיה, לא אחת, הם היפוכם של דברים. אתה מקשיב לדבריה ברבים, אתה קורא את המצוטט מפיה בתקשורת, ואתה  עוקב אחר הבטחותיה לבוחר ואין אתה יכול אלא להגיע למסקנה, שבפנינו, התגלמותה של צביעות.  אתה קורא את  דוחות הביקורת הקשים  של נתן לביא מבקר עיריית הרצליה, על פועלה במספר נושאים כמו תיאטרון האנסמבל, אתה קורא את יחסה לעובדים בכירים שפוטרו על-ידה בנסיבות מכוערות, אתה קורא את דברי שופטים בפסקי-דין על עיריית הרצליה  שהיא עומדת בראשה, ואתה מקשיב לדבריה. צביעות בהתגלמותה....

 

חסימת  קטע מחוף-הים של הרצליה מסיבות  מגדריות 2008-09.

לקריאת הפרשה הקש: חסימת חוף-הים של הרצליה

יעל גרמן וסיעתה, ממונים באופן מלא על-ידי מפלגת מרצ. כיצד מתיישבים הדברים  של פעולה למען החרדים, תוך פגיעה בתושבי העיר וצועדי שביל ישראל, כאשר ניתן היה, במאמץ לא גדול, להסדיר בצד החוף הסגור, מסלול הליכה.

מדוע אין כל שקיפות של  ההסכם אליו הגיעה יעל גרמן, עם  עיריית בני-ברק ועלות המעשה לקופת עיריית הרצליה

 

יעל גרמן מוכרת לציבור את דמותה, במודעות מאירות עיניים:
"בכל פינה בהרצליה אפשר לראות את פירות פעילותה של יעל גרמן -  בהישגים בחינוך, בפעילות תרבותית, בחזות העיר, בדאגה לבטיחות בדרכים...ובשמירה על המינהל התקין ועל רווחת התושבים. רואים אותה תמיד בחיוך תמידי על השפתיים. היא מטה אוזן לכל פונה ומוצאת זמן לכל שואל, מקשיבה ועונה 'בגובה העיניים'.

 

צביעות במיטבה.  יעל גרמן היא דמות של אישה נוקמת ונוטרת, אשת  ריב ומדון,  אשר רבה עם רבים  מעובדיה ונמצאת באימות עם לא מעטים מקרב  תושבי הרצליה. מספר ההליכים המשפטיים בהם עיריית הרצליה הנה צד, הנו פי כמה יותר מאשר כל עיר אחת בישראל, יחסית למספר התושבים. מעשיה התמוהים, הם לעיתים דבר איוולת גמור  ודומה שלא אחת  אינך יכול להבין פשר מעשיה, אלא בכך שהיא נוהגת  בבחינת איפכא מסתברא.

 

יעל גרמן המציאה כי משרד הפנים טען כי עיריית הרצליה מנוהלת למופת

יעל גרמן טוענת שמשרד הפנים קבע שעיריית הרצליה מנוהלת למופת, ולא רק שדברים כאלה לא נאמרו, אלא הם רחוקים מהמציאות, למרות שעיריית הרצליה משופעת במזומנים, בשל סכומי הארנונה השופעים מעטיני  העסקים באיזור התעשייה בהרצליה פיתוח, שהוקם בזמנו על-ידי ראש העירייה אלי לנדאו. כאן הצביעות מקבלת גם מימד של שקר רבתי.

 

יעל גרמן נגד יחסי הון-שלטון ובעיקר נגד אילי הנדל"ן.

תמיכתה  בזרוז  פתיחת הליכי  התכנית של מתחם תע"ש, בלא  עריכת סקר זיהום תחילה, מעוררת תמיהה ומהווה קשר ברור בין נדל"ן, הון ושלטון. למה היא נוהגת כך, רק לה פתרונים.

יעל גרמן מדברת גבוהה-גבוהה  בזכות שקיפות המנהל, ועיריית הרצליה מתנהלת בשקיפות מוגבלת, כמו למשל, הסתרת המידע מתושבי העיר, במשך שנים ארוכות, כי מתחם התע"ש בתחומי העיר הרצליה הנו מזוהם ומהווה סכנה לציבור התושבים. כאן, הצביעות גולשת לתחום של הפקרות  ואולי גרוע מכך.

 

יעל גרמן מדברת גבוהה בזכות נשים, אך פגעה קשות באישה שהלינה על הטרדה מינית

יעל גרמן מדברת גבוהה-בעד זכויות הנשים, ומתגאה, כי הרצליה הייתה העירייה הראשונה בה הוקם מנהל נשים, לשמירת זכויות האישה ומתרברבת בהצלחת פועלה. כאן הצביעות מכוערת  ומכעיסה. אכן עיריית הרצליה הקימה מנהל נשים ראשון, בראשו הועמדה אישה צעירה, מצליחה ומוכשרת. אלא שלא חלף זמן רב, והיא סולקה למעשה מעבודתה, על-ידי יעל גרמן, בדרך מכוערת ומכעיסה. מי שמכיר את פרטי הפרשה, מתמלא בושה על מעשיה של ראש העירייה, ההתרברבות של יעל גרמן בעניין מנהל הנשים, מהווה צביעות בשיאה.

 

יעל גרמן לוחמת בעד זכויות נשים על גופן, אך כאשר עובדת התלוננה, כי הממונה עליה הטריד מינית אותה ועובדות אחרות, אותה עובדת סולקה מעבודתה על-ידי יעל גרמן, תוך שבית-הדין לעבודה קבע, שהאשימו אותה באשמות שווא. המעשה, ראוי לכל גינוי ומעבר לכך, אך הצביעות בה נוהגת יעל גרמן, מדברת גבוהה ועושה הפוך, היא החרפה.

 

באתר בושה, תוכלו למצוא עוד ועוד דוגמאות ואנא תזכרו את שאמרו חז"ל  -  על אלה שהנם צבועים, שיש להיזהר מפניהם.   יעל גרמן, עושה מעשה זמרי  ומבקשת שכר כפינחס...

 

 

1 28.8.12 פטור מתשלום ארנונה על בריכות שחייה פרטיות. פרצוף אנטי-חברתי של יעל גרמן ראש עיריית הרצליה. דבריה בעד צדק חברתי, הם צביעות רבתי.
2 9.12.10 יעל גרמן נוהגת תוך צביעות, גישתה אל הרב הראשי של העיר, מול גישתה אל מנהלת האמנותית של האנסמבל העירוני
3 4.12.2010 יעל גרמן מדברת בשם רוממות החוק, אך מתנהגת שלא בהתאם בהליך משפטי
4 8.9.10 הדוח לתושב לשנה החדשה תשע"א של יעל גרמן - מעשה צביעות,
5 ד"ר ג'ייקל ומר הייד
6 יעל גרמן כדמות הטרגית של ד"ר ג'ייקל ומר הייד
 

השלטון - שלוחותיו

רשויות מקומיות

buy win xp pro oem 
photoshop lightroom price 
price of microsoft access 2010 
adobe illustrator cs5 best price 
buy product key code microsoft word 2007 
viagra holland ohne rezept cialis berlin levitra 20mg generique lioresal 10 mg cialis 20 mg filmtabletten
buy viagra online cheap levitra pharmacy prices generic viagra pharmacy viagra soft flavoured viagra discount coupon
discount viagra india viagra soft tabs 100mg viagra samples from doctor tadalafil prescription tadalafil suppliers